3:3
2:2
0:2
- : -
branky (asistence): 11:37 Jakub Musílek (Jiří Muras), 18:01 Martin Zeidler (Eduard Piňos), 19:05 Jan Štercl (Jiří Vašíček), 24:38 Jiří Vašíček, 32:52 Daniel Škoula
branky (asistence): 04:14 Jan Harák (Kryštof Blažej), 08:41 Ondřej Plecháč (Petr Hromádko), 10:39 Petr Hromádko (Ondřej Plecháč), 28:41 Petr Hromádko (Lukáš Kuncman), 35:15 Lukáš Kuncman (Jakub Mulač), 43:12 Jakub Mulač (Martin Boháč), 47:10 Kryštof Blažej (Lukáš Kuncman)

Start98 Praha-Kunratice B - FbŠ Bohemians B 5:7
12. Jakub Musílek, 19. Martin Zeidler, 20. Jan Štercl, 25. Jiří Vašíček, 33. Daniel Škoula - 5. Jan Harák, 9. Ondřej Plecháč, 11. Petr Hromádko, 29. Petr Hromádko, 36. Lukáš Kuncman, 44. Jakub Mulač, 48. Kryštof Blažej; rozhodčí: Radim Waliczko - Daniel Nejedlo; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Martin Novotný 28 - Ondřej Štola 29; po třetinách: 3:3, 2:2, 0:2;
60:00
Střely druhá třetina: Start 9, Bohemians 16
60:00
Komentář trenéra hostů Kryštof Blažej: Děkujeme soupeři za férové utkání, a také za vítězství za 3 body.
60:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Murase: Na každý gol se nadřeme a zase dostáváme lacíné branky, to se potom těžko vyhrává. Díky soupeři za utkání.
60:00
47:10
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Blažej, asistoval Lukáš Kuncman (5:7).
43:12
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Mulač, asistoval Martin Boháč (5:6).
42:56
Trestné střílení družstva Start98 Praha-Kunratice B neproměnil Jan Štercl.
40:00
40:00
Střely třetí třetina: Start 14, Bohemians 11
40:00
35:15
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Lukáš Kuncman, asistoval Jakub Mulač (5:5).
32:52
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Daniel Škoula bez asistence (5:4).
28:41
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Lukáš Kuncman (4:4).
24:38
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jiří Vašíček bez asistence (4:3).
20:56
Vyloučen hráč Martin Zeidler družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za držení.
20:00
20:00
Střely první třetina: Start 11, Bohemians 12
20:00
19:05
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jan Štercl, asistoval Jiří Vašíček (3:3).
18:01
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Martin Zeidler, asistoval Eduard Piňos (2:3).
11:37
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jakub Musílek, asistoval Jiří Muras (1:3).
10:39
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Ondřej Plecháč (0:3).
08:41
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Plecháč, asistoval Petr Hromádko (0:2).
08:00
Vyloučen hráč Michal Šik družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za blokování hokejky.
04:14
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Harák, asistoval Kryštof Blažej (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Waliczko a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Ondřej Štola; hráči v poli: Lukáš Kuncman, Martin Boháč, Jan Harák, Ondřej Plecháč, Petr Hromádko
00:00
Line-up domácích Start98 Praha-Kunratice B: brankář: Martin Novotný; hráči v poli: Jakub Musílek, Josef Tůma, Ondřej Klička, Jan Zapadlo, Martin Zeidler