3:3
2:1
1:2
1:0
branky (asistence): 02:57 Petr Pánek (Martin Cieslar), 07:14 Jan Hála (Aleš Tůma), 17:34 Petr Machač (Aleš Tůma), 27:14 Jan Hála (Aleš Tůma), 39:06 Ondřej Navrátil (Petr Pánek), 48:34 David Novák (Jan Hála), 60:34 Jan Hála (Petr Machač)
branky (asistence): 01:07 Jiří Vokřál (Jan Dus), 12:15 Roman Martínek (Jiří Schwarz), 13:17 David Popek (Martin Zelený), 28:39 Roman Martínek, 54:15 Jiří Petrásek (Martin Zelený), 56:38 Martin Zelený (Václav Rejna)

Florbalová akademie MB "A" - FBC Kutná Hora  7:6p
3. Petr Pánek, 8. Jan Hála, 18. Petr Machač, 28. Jan Hála, 40. Ondřej Navrátil, 49. David Novák, 61. Jan Hála - 2. Jiří Vokřál, 13. Roman Martínek, 14. David Popek, 29. Roman Martínek, 55. Jiří Petrásek, 57. Martin Zelený; rozhodčí: Martin Pavlík - Tomáš Badin; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 28 - Bohuslav Bochníček 30; po třetinách: 3:3, 2:1, 1:2, 1:0;
65:00
Komentář hostujícího trenéra: Gratulujeme soupeři k vítězství, opět jsme předvedli výkon, který není hodný divize.
65:00
Komentář trenéra domácích: Vyrovnané a houževnaté utkání z obou stran. Mrzí nás ztracený bod, protože ve třetí třetině jsme měli spoustu gólových příležitostí na rozhodnutí zápasu. Po předchozí sérii těžkých soupeřů se ale konečně radujeme z bodově úspěšného víkendu.
60:34
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Jan Hála, asistoval Petr Machač (7:6).
60:00
60:00
56:38
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Martin Zelený, asistoval Václav Rejna (6:6).
54:15
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Petrásek, asistoval Martin Zelený (6:5).
48:34
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil David Novák, asistoval Jan Hála (6:4).
40:00
40:00
39:06
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Ondřej Navrátil, asistoval Petr Pánek (5:4).
28:39
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Roman Martínek bez asistence (4:4).
27:14
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Jan Hála, asistoval Aleš Tůma (4:3).
20:00
20:00
17:34
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Petr Machač, asistoval Aleš Tůma (3:3).
15:45
Vyloučen hráč Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:17
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil David Popek, asistoval Martin Zelený (2:3).
12:15
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Roman Martínek, asistoval Jiří Schwarz (2:2).
07:14
02:57
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Petr Pánek, asistoval Martin Cieslar (1:1).
01:07
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Vokřál, asistoval Jan Dus (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Pavlík a Tomáš Badin.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Bohuslav Bochníček; hráči v poli: Václav Rejna, Petr Listík, Jiří Vokřál, Jiří Petrásek, Lukáš Vojtěch
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB "A": brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Aleš Tůma, David Novák, Petr Machač, Ondřej Hulčík, Jan Hála