3:2
4:4
- : -

FBC Kutná Hora - FbŠ Bohemians B 10:8
13. Antonín Tvrdík, 15. Petr Listík, 16. Roman Martínek, 26. Petr Listík, 31. Jiří Schwarz, 38. Martin Zelený, 51. Jan Dus, 54. Jan Dus, 54. Jiří Vokřál, 60. Jiří Petrásek - 7. Adam Růžek, 8. Jan Harák, 33. Tomáš Vostřel, 39. Lukáš Kuncman, 44. Petr Hromádko, 48. Petr Hromádko, 51. Petr Hromádko, 58. Lukáš Kuncman; rozhodčí: Jan Šubrt - Daniel Přibil; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 156; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 23 - Stanislav Martínek 32; po třetinách: 3:2, 3:2, 4:4;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: FBC Kutná Hora - 13, FbŠ Bohemians B - 15
60:00
Střely na branku CELKEM: FBC Kutná Hora - 41, FbŠ Bohemians B - 31
60:00
Komentář hostů Kryštof Blažej - FbŠ Bohemians B: Forma ze čtvrtečního tréninku se přenesla do zápasu. Je třeba, aby se každý sám nad sebou zamyslel. Gratulujeme soupeři a k vynikající kulise.
60:00
Komentář domácích Jan Třískala - FBC Kutná Hora: Děkujeme fanouškům! Po x letech se konečně cítíme doma, jsem rád, že jsme toto utkání zvládli a že jsme ukázali týmového ducha.
60:00
59:57
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Petrásek bez asistence (10:8).
59:57
GÓL KUTNÁ HORA Petrásek sebral soupeři míček a do prázdné branky rozhoduje o vítězství.
57:25
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Lukáš Kuncman, asistoval Jakub Křivanec (9:8).
57:25
GÓL BOHEMIANS A máme zde drama.
57:00
Další nastřelená tyčka branky soupeře, tentokrát v podání Jirky Petráska.
55:34
Domácí jsou evidentně při chuti, ale nesmí zapomínat na zadní vrátka. Necelých pět minut před koncem vedou o dvě branky.
55:00
Kutná Hora mohla přidat desátou branku, ale kombinaci do prázdné Zelený nestihl zakončit.
53:57
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Vokřál, asistoval Martin Zelený (9:7).
53:57
GÓL KUTNÁ HORA! Skvělá střela Vokřála z jedničky na zadní tyč. Ke třem asistencím přidává i parádní trefu.
53:05
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Dus, asistoval Jiří Vokřál (8:7).
53:05
GÓL KUTNÁ HORA! Parádní křižná přihrávka Vokřála na Duse a ten střelou po zemi vrací domácím vedení!
53:00
Ofenzivně laděné utkání pokračuje. Uvidíme, co nabídne posledních sedm minut třetí části.
50:44
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Adam Růžek (7:7).
50:44
GÓL BOHEMIANS Hosté bleskurychle odpovídají. Chvilka nepozornosti v domácí defenzívě a Hromádko dokonává hattrick.
50:31
GÓL KUTNÁ HORA! Jan Dus se se štěstím prosazuje! Míček se překulil přes ruku brankáře a doskákal do branky.
50:30
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Dus z trestného střílení (7:6).
50:30
Uvidíme TRESTNÉ STŘÍLENÍ! Exekuce se ujme domácí forvard Jan Dus.
50:00
Hra nahoru - dolů, spousta šancí, mnoho tvrdých osobních soubojů, přemíra menších přestupků florbalkami. To jsou aktuální vteřiny utkání.
48:31
Bohemians v laufu a opět zaměstnávají domácího brankáře.
47:10
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Jan Harák (6:6).
47:10
GÓL BOHEMIANS Na teč Hromádka před brankou byl ale krátký a hosté srovnávají.
47:00
Brankář Bochníček pozorný proti další jedovaté pumelici z hole hostujících hráčů.
45:49
Jan Dus nastřelil tyč branky Bohemians.
44:00
Fantastická atmosféra v Klimešce! Dnešní utkání sleduje 156 diváků! Děkujeme.
43:07
43:07
GÓL BOHEMIANS Hromádko se prosazuje a je to o gól.
42:22
Kutná Hora má na polovině soupeře dostatek volného prostoru, jen toho využít. Bohemians naopak hrozí z kvalitních brejkových situací.
41:09
Domácí hned na začátku třetího dějství potvrzují svou střeleckou převahu. Obrana hostí odolává.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině:FBC Kutná Hora - 14, FbŠ Bohemians B - 7
40:00
38:50
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Lukáš Kuncman bez asistence (6:4).
38:50
GÓL BOHEMIANS Kuncman si s míček vyběhl z rohu hřiště na osu a střelou na přední tyč snižuje.
37:26
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Martin Zelený, asistoval Jan Dus (6:3).
37:26
GÓL KUTNÁ HORA! Zaplněná Klimeška odměňuje domácí dalším potleskem! Zelený si počíhal před brankou soupeře na odražený míček, který ihned uklidil pod horní tyčku.
37:00
Domácí teď hráli na krásu a pro diváky, tři lišácká zakončení ale gólem neskončily.
33:45
Zaplněná Klimeška žene Kutnou Horu dopředu.
32:03
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Tomáš Vostřel, asistoval Martin Boháč (5:3).
32:03
GÓL BOHEMIANS Hosté využívají až svou třetí přesilovku v zápase.
31:34
Nedisciplinovanost domácích a další početní výhoda pro hosty.
31:33
Vyloučen hráč Martin Zelený družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
30:18
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz bez asistence (5:2).
30:18
GÓL KUTNÁ HORA! Jiří Schwarz schovanou střelou na zadní tyč navyšuje vedení.
30:00
Zelený selhal v obrovské příležitosti. Brankář hostů s vyznamenáním.
28:32
Kutná Hora hraje v plném počtu.
26:32
Vyloučen hráč Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
25:52
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Petr Listík, asistoval Jan Dus (4:2).
25:52
GÓL KUTNÁ HORA! Listík uplatnil svůj důraz na brankovišti soupeře a z dorážky navyšuje vedení.
21:05
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině:FBC Kutná Hora - 14, FbŠ Bohemians B - 9
20:00
19:03
Vyloučen hráč Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
18:00
Poslední dvě minuty první třetiny.
15:44
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Roman Martínek, asistoval Jiří Vokřál (3:2).
15:44
GÓL KUTNÁ HORA! Martínek si naběhl do středu hřiště, kde zužitkoval přihrávku Vokřála ve vedoucí branku domácího týmu.
14:07
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Petr Listík, asistoval Jiří Vokřál (2:2).
14:07
GÓL KUTNÁ HORA! Parádní kombinace domácího výběru. Zelený shodil na Vokřála do rohu hřiště, který z první našel před brankou nabíhajícího Listíka a ten se nemýlil.
13:00
Vzápětí to mohlo býti opět o dvě branky, ale na lišácky rozehranou standartní situaci si počíhal domácí brankář.
12:43
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Antonín Tvrdík, asistoval Jan Dus (1:2).
12:43
GÓL KUTNÁ HORA! Dnešní kapitán Tonda Tvrdík si naběhl na střed a střelou pod horní tyčku snižuje.
11:11
Výborný zákrok domácího brankáře Bochníčka, který hasí další chybu v rozehrávce.
10:10
Dvě nebezpečné střely od obránců si cílovou stanici nenašly a domácí tak stále čekají na první branku.
08:55
Kutná Hora ze svého prvotního tlaku nic nevytěžila, zato Bohemians potrestaly obě domácí chybky.
07:12
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Harák, asistoval Kryštof Blažej (0:2).
07:12
GÓL BOHEMIANS! Svižná střela z hole Haráka končí v síti a hosté vedou o dvě branky.
06:54
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Adam Růžek, asistoval Jakub Mulač (0:1).
06:54
GÓL BOHEMIANS! Rychlá kombinace a Růžek se prosazuje střelou na přední tyč.
05:00
Kutná Hora je střelecky aktivnější.
02:47
Do haly si našlo cestu i několik desítek fanoušků a jsou od úvodních vteřin slyšet.
00:43
Kapitán Tvrdík vedl první útočnou akci domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Šubrt a Daniel Přibil.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Stanislav Martínek; hráči v poli: Lukáš Kuncman, Martin Boháč, Tomáš Vostřel, Jan Harák, Petr Hromádko
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Bohuslav Bochníček; hráči v poli: Petr Listík, Jiří Vokřál, Jiří Petrásek, Jan Dus, David Popek