2:2
1:3
- : -

FBC Pitbulls Kolín - OLYMP FLORBAL 3:5
30. Martin Chyba, 39. Martin Chyba, 45. Filip Pletka - 33. David Nesnídal, 39. Ivan Petr, 52. Jiří Beck, 54. David Jurášek, 59. Ondřej Štifter; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 7:3; využití: 2:2; diváků: 12; zásahy brankářů: Jakub Šamánek 33 - Filip Hejtík 23; po třetinách: 0:0, 2:2, 1:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácí: Soupeř byl lepší, zápas jsme si prohráli sami vlastní hrou.
59:59
Komentář trenéra hostí: Děkuji soupřei za utkání jsem rád, že hráči zvládli zápas v hlavách jelikož se jednalo o emočně vypjatější duel, který rozhodly vyloučení.
59:34
Vyloučen hráč Martin Chyba družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování.
59:19
Vyloučen hráč Jan Skoták družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování.
58:37
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Jakub Lipus (3:5).
58:37
Dneska je asi hotovo domácí jsou vodevzdaný
54:17
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
53:53
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Jurášek bez asistence (3:4).
53:01
márty ted v oslabení drží čas a bojuje jak blázen hned po ztrátě bratr vybojoval jak pán a ušetřil další vteřinky
51:47
Vyloučen hráč Vítězslav Malínský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
51:03
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Jiří Beck, asistoval Ivan Petr (3:3).
47:55
Jen zpráva pro manželku kapitána ten už ted jen fandí v pantoflích ze střídačky po jednom ze soubojů z druhé třetiny
46:49
Až ted sem se dostali do tlaku na soupeřovu půlku zatím nic moc
45:49
Vyloučen hráč Ivan Petr družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za vysoká hokejka.
45:49
Nesmyslná vysoká a kolín má další přesilovku
44:49
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Filip Pletka, asistoval Jakub Vrána (3:2).
40:52
Vranas dnes lítá jako utrženej ze řetězu a na hřišti vyhrává jeden souboj za druhým
40:00
Vyloučen hráč Martin Chyba družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za vysoká hokejka.
40:00
40:00
Zkoušel sem dnešní rozhodčí uplatit kouskem cukrátka, které nám dnes přivezl anděl, bohužel se nenechaly tak snad to tam nasype bratr s mártym jinak mi praskne hlava
40:00
39:18
márty ted dvě další šílený střely a chybělo zase kousíček hostující už moc netučí jak ho zastavit tak dostáva naloženo co se do něj vejde
38:57
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr, asistoval David Nesnídal (2:2).
38:57
Ztráta a máme tu gol z brejku
38:45
Kukyna platí za střídáníčko kotníčkem snad bude dobrej
38:01
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Jakub Vrána (2:1).
38:01
Márty tam poslal dvoje jesle a na zadní dalši kousek
37:00
Vyloučen hráč Vítek Moučka družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost.
36:37
Dlouhé, ale bojovné střídání skončilo málem zlomeným kotníkem mistní legendy PS plazí se střídat
36:18
Cicina nabíhá na hřiště s mohutným křikem abych mu rozepsal to že tam pošle fíka uvidíte v dalším postu jak to dopadlo
35:36
Bratr v šanci jak řemen ještě házel na hůř postaveného a nakonec z toho nic nebylo
33:27
Na třikrát odbráněná staDarDní situace na půlce půlky naší půlky ted už to zas valíme dopředu
32:42
Do skákavého balonku v chumlu někdo plácl a takhle to dopadlo
32:07
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Nesnídal, asistoval Ivan Petr (1:1).
30:44
Vyloučen hráč Tomáš Kukal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
30:44
domací keptejn dostáva za strkačku na středu vyloučení, musíme podotknout, že to nebylo nijak vostré drsné ani nijak zákeřné manželka doma může být vkidu
29:44
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Vítězslav Malínský (1:0).
27:55
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost.
27:55
uvídíme odložené vyloučení od hostujícího zvířete, který dnes už několikátý takový zákrok předvedl byla jen otázka času kdy todle přijde.
26:36
šamik tváří v tvář útočnikovi souboj ustál
25:46
Vranas ted nasadil vlastního ptáčka do bloku a nikdo přes něj neprošel doufejme, že bude zpívat i zítra
25:09
Mára ted velice pěkná střela golman pozorný a skore se nemění
23:31
Bratr dnes trochu v útlumu asi se na něm podepsal dnešní škola života, kterou čerpal na střechách a lešeních v lázenském městečku poděbrady
22:31
Druhá lajna vedena kaptajnem ted vytvořila nějakou tu šanci, ale nic zas tak vostrýho
20:00
20:00
Doufejme, že to tam ted začne padat at je se na co koukat mám tu dnes sebou ještě druhou podporu svého přítele, kamaráda a zaměstnance roku v jedné osobě druhou třetinu mi bude do ouška našeptávat právě on rady do zápisu
20:00
19:59
Máme za sebou první třetinu, bylo plno šancí nikdo však nedokázal dostat kuličku až za čáru atmosféra celkem vyhrocená souboje vostrý jak prase
19:05
Cicina ted neuvěřitelná střela do spojničky golman si to dneska postavil jak totální pán