1:1
2:3
- : -

FBC Pitbulls Kolín - SK Florbal Benešov 4:6
18. Lukáš Kloc, 32. Jan Skoták, 50. Martin Chyba, 52. Filip Pletka - 6. Petr Tůma, 20. Ladislav Vorel, 29. Marek Vachoušek, 53. Marek Vachoušek, 58. Petr Tůma, 60. Marek Vachoušek; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Jakub Šamánek 16 - Lukáš Brož 12; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích : Děkuji klukům za odmakaný zápas. V takovém složeni a proti takovému soupeři, je to solidní výsledek, avšak nejsou to 3 body. Chybělo trochu štěstí v zakončení.
59:59
Komentář trenéra hostujících : Prima zápas. Měli jsme více štěstí v koncovce.
59:53
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Vachoušek, asistoval Ondřej Bartůšek (4:6).
59:53
Bohužel gol do prázdné brány. Tímto je zápas uzavřen a loučíme se s Vámi od pořadatelského stolku.
59:10
Kolín v 6-ti... Vrána bohužel nastřeluje boční tyč.
57:19
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Ondřej Novotný (4:5).
57:19
Po nahození před bránu Tůma uklízí balonek za Šamánkova záda.
56:35
Timeout SK Florbal Benešov
56:35
Vyloučen hráč David Vokál družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
56:35
Máme tu přesilovku hostujících.
56:08
Hostující hráč s číslem je s nervama v koncích. Snad nebudeme volat sanitku
52:56
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Vachoušek, asistoval Petr Tůma (4:4).
52:56
Po hezké akci hostujících tu máme skore 4:4.
51:13
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Filip Pletka, asistoval Jakub Vrána (4:3).
51:13
A máme tu obrat zápasu. Sklo Pletka Poděbrady dává gol na 4:3..!!
50:27
Šaman leteckým zákrokem vyráží hezkou střelu benešovských.
49:47
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Jakub Vrána (3:3).
49:47
A máme tu srovnání. Po pěkné nahrávce místní hvězdy, Náš nejlepší kanonýr Chybos srovnává.
44:37
Vyloučen hráč Martin Chyba družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
44:37
Martin od Chybu si šel sem k Nám chviličku odpočinout. Doufáme, že tu s Námi vydrží celé dvě minuty..
40:01
Právě Nám začala třetí třetina. Kolínští fandové držte pěsti, at to Naši borci zvládnout obrátit..
40:00
40:00
39:59
Konec druhé části. Vyrovnání sme se sice nedočkali, ale myslím si, že 3. třetina bude hodně strhující...:)))
37:20
Kolín podřadil na dvojku a zvyšuje tempo. Ve vzduchu je cítit vyrovnání
35:38
Malej Lipánek nedává prázdnou bránu. Chtělo by to, aby větší Lipan dal tréninku svému opičímu bratrovi..
33:57
Chyba ve velké šanci bohužel netrefuje zařízení. Může to být také zapříčiněno, že tento týden zlomil tři hole a už nemá svoji..
31:30
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Skoták, asistoval Jakub Vrána (2:3).
31:30
Osamocený vlk Skoták dává gol!! Stav skore je 2:3.. DOufejme v brzké srovnání.
30:52
Vyloučen hráč Jan Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za blokování hokejky.
30:52
Kolínská mašina začne rozjíždět přesilovku.
28:10
28:10
Po ztrátě na půli hřiště hostující tým navyšuje skore na 3:1...
25:20
Kolínská chobotnice Los Chybos zase zaúřodavala. Bohužel mimo bránu.
20:01
Máme tu začátek 2. třetiny a hned se začíná pěkně z ostra... Benešov ted měl velkou šanci, kterou skvělě zlikvidoval Šamánek. Plaec hore Šaman!!
20:00
20:00
19:59
Je to konec první části. Stav je veselejší pro hpstující celek... Stav střel po první třetině 5:6. Těšte se na druhou půli. Doufejme, že to bude kolotoč v podobě domácích.
19:05
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel bez asistence (1:2).
17:09
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Lukáš Kloc, asistoval Jan Skoták (1:1).
17:09
A máme tu srovnáni zápasu. Žolík v podobě bláznivého, nemocného Kloce vstřeluje gol.
09:57
Hezká střela z dálky od domácího bečka Vokála našla pouze hostujícího golmana..
08:04
Lepšák byl degradován na rovnače mantinelů, bohužel.. :(
06:41
Zápas je ve vysokém tempu, ale viděli jsme pouze 3 střely, což je velká bída.
05:47
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Ladislav Vorel (0:1).
05:47
Doposud jsme videli pouze jednu střelu na bránu. Bohužel pro domácí, druhá střela končí v síti domácích. Stav 0:1..
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Miloš Vojtíšek, Jan Pavlíček, Ladislav Vorel, Petr Tůma, Petr Vachtl
00:00
Line-up domácích FBC Pitbulls Kolín: brankář: Jakub Šamánek; hráči v poli: David Vokál, Jan Skoták, Marek Reithar, Martin Chyba, Filip Pletka