5:0
4:3
- : -

Kanonýři Kladno B - Start98 Praha-Kunratice B 12:5
13. Vít Bednář, 18. Adam Nolč, 20. Tomáš Ureš, 25. Petr Chvojka, 27. Tomáš Leipner, 37. Václav Linhart, 38. Vít Bednář, 38. Adam Nolč, 41. Vít Bednář, 54. Jan Hadrava, 56. Petr Chvojka, 60. Petr Chvojka - 16. Tomáš Vintr, 20. Tomáš Vintr, 42. Tomáš Vintr, 47. Martin Dušek, 49. Eduard Piňos; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 7; zásahy brankářů: David Kuliha 18 - Martin Novotný 20; po třetinách: 3:2, 5:0, 4:3;
60:00
59:59
Ve třetí třetině dopadly střely v poměru 8:10.
59:59
Komentář hostujícího trenéra: Dnešní absence nás stála zbytečně body. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59
Komentář domácího trenéra: Skvělý zápas, který jsme měli celou dobu pod kontrolou. Chvilkami to vypadalo jak na matějské na kolotoči. Díky klukům za týmovou bojovnost a hlavně 3 body do tabulky.
59:29
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Petr Chvojka bez asistence (12:5).
59:02
Flek dobře bloknul Kladenského hráče.
55:53
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Petr Chvojka bez asistence (11:5).
53:53
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Jan Hadrava, asistoval Tomáš Ureš (10:5).
51:55
Klička těsně minul Kladenskou branku.
50:00
Leipner skvěle našel Ureše, který ovšem střílí pouze k hostujícímu brankáři.
48:35
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Eduard Piňos bez asistence (9:5).
48:24
Kladnu se zatím v přesilové hře nepodařilo vystřelit.
47:30
Vyloučen hráč Tomáš Vintr družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za bránění ve hře.
46:37
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Martin Dušek, asistoval Eduard Piňos (9:4).
45:44
Vyloučen hráč Petr Chvojka družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:21
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Tomáš Vintr, asistoval Petr Melník (9:3).
40:09
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Vít Bednář, asistoval Jan Hadrava (9:2).
40:09
Bednář skvěle beckhendovým pokusem střílí gól.
40:00
40:00
39:59
V druhé třetině dopadly střely v poměru 15:6.
37:51
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Adam Nolč, asistoval Tomáš Ureš (8:2).
37:31
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Vít Bednář, asistoval David Štechmüller (7:2).
37:31
Bednář skvěle dokončil Kladenskou kombinaci gólem.
36:51
Leipner dostal skvělou krosovou přihrávku od Pertlíka, kterou bezprostředně využil gólem.
36:13
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Václav Linhart, asistoval Petr Chvojka (6:2).
35:37
Nolč skvěle na poslední chvíli odpálil míček od Kladenské prázdné brány.
32:43
Vosyka těsně minul hostující bránu.
31:02
Ureš nevyužil pobídku od Leipnera, který mu naservíroval míček před prázdnou branku.
26:51
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Leipner, asistoval Antonín Pertlík (5:2).
25:16
Chvojka se dostal ke skákajícímu míčku a umístil ho do brány.
24:10
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Petr Chvojka bez asistence (4:2).
23:04
Leipner objel bránu a pokoušel se ihned zakončit, ale hostující brankář vše vystihl.
21:45
Bednářovů střelu likviduje hostující brankář.
20:00
20:00
19:59
V první třetině dopadly střely v poměru 9:7 pro domácí celek.
19:58
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Tomáš Leipner (3:2).
19:17
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Tomáš Vintr, asistoval Martin Dušek (2:2).
19:17
Vintr opět skvělým golfem střelil branku.