1:1
0:1
- : -

FBC Pitbulls Kolín - FBC Kutná Hora  1:5
22. Filip Pletka - 2. Jiří Schwarz, 17. Martin Zelený, 20. Roman Martínek, 33. Jiří Schwarz, 50. Ondřej Spurný; rozhodčí: Marek Čížek - Martin Mareš; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Lukáš Mareš 36 - Bohuslav Bochníček 19; po třetinách: 0:3, 1:1, 0:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za zajímavé derby. Těší nás 3 body, těší nás, že jsme navázali na výkon proti Bučis, mrzí nás zranění hráči. Děkujeme divákům.
59:59
Komentář trenéra domácích: První třetina nás stala zápas. Jhníkovi v bráně jsme vůbec neppmohli a jako obvykle jsme neproměňovali šance.
49:39
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Ondřej Spurný, asistoval Jiří Schwarz (1:5).
49:19
Timeout FBC Kutná Hora
40:00
40:00
37:29
Vyloučen hráč Roman Martínek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
32:58
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz bez asistence (1:4).
26:26
Vyloučen hráč Vítězslav Malínský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
21:34
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Filip Pletka, asistoval Martin Chyba (1:3).
20:00
20:00
19:22
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Roman Martínek, asistoval Antonín Tvrdík (0:3).
16:38
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Martin Zelený bez asistence (0:2).
01:16
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Roman Martínek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Čížek a Martin Mareš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Bohuslav Bochníček; hráči v poli: Václav Rejna, Martin Zelený, Jiří Vokřál, Jan Dus, David Popek
00:00
Line-up domácích FBC Pitbulls Kolín: brankář: Lukáš Mareš; hráči v poli: Jan Skoták, Marek Reithar, Martin Chyba, Jakub Vrána, Filip Pletka