1:1
1:3
1:0

FBC Pitbulls Kolín - Prague Tigers 7:6p
1. Jakub Jedlička, 3. Martin Chyba, 18. David Vokál, 20. Filip Pletka, 33. Lukáš Kloc, 60. Martin Chyba, 63. Jindřich Smejkal - 9. Michal Pánek, 11. Vítězslav Matěj, 38. Vítězslav Matěj, 43. Vojta Zmrzlík, 44. Dominik Vorlíček, 51. Filip Neklan; rozhodčí: Lucie Hejnová - Jitka Romančáková; vyloučení: 4 + Jakub Vrána OS:1; využití: 0:3; diváků: 12; zásahy brankářů: Martin Lepší 28 - Pavel Malý 16; po třetinách: 4:2, 1:1, 1:3, 1:0;
62:42
62:42
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jindřich Smejkal, asistoval Martin Chyba (7:6).
62:42
Komentář trenéra domácích : Dobré 2. třetiny, škoda zdramatizování ve 3.třetině. Děkujeme soupeři za gesto Fair play díky, kterému jsme mohli bojovat až do konce
62:42
Komentář trenéra hostu: Náš výkon se zlepšoval, ale i tak to nestačilo
60:00
60:00
59:28
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Jan Skoták (6:6).
57:23
Timeout Prague Tigers
55:52
Vyloučen hráč Adam Barbořík družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:55
Vyloučen hráč Jakub Vrána družstva FBC Pitbulls Kolín - osobní trest.
52:55
Vyloučen hráč Jakub Vrána družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování.
50:00
Timeout FBC Pitbulls Kolín
50:00
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Neklan, asistoval Vítězslav Matěj (5:6).
48:16
Vyloučen hráč Filip Pletka družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
45:52
Tak Žirafa sundala chybu asi udělala velkou chybu
44:42
Hra se nám začíná skutku při ostřovat a je to tu nahoru dolu
43:20
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Michal Pánek (5:5).
43:20
Svou aktivitou si hosté ,řekli o vyrovnávajicí gol
42:22
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojta Zmrzlík, asistoval Vítězslav Matěj (5:4).
42:22
Je tu využitá přesilovka hostu
41:48
Vyloučen hráč David Vokál družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:48
Máme tu vyloučení našeho Ostropestře Vokyho , doufejme, že to bude bez využití
40:00
40:00
Vcelku povzbuzující pokřik nám teď pronesl Zidánek budu citovat Šunka,Gothaj, Poličan asi evidentně mí hladík
40:00
38:31
Koncem druhé části se hosté nadýchli k mírnému tlaku
37:29
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vítězslav Matěj, asistoval Filip Neklan (5:3).
32:42
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Lukáš Kloc bez asistence (5:2).
32:42
Krásně vystižená nahrávka a náš Blok šel sám na golmika a ten se nemyl hruzostrašnou střelou do pravého víčka
32:00
Na hřišti se začíná přiostřovat asi to tu bude Hell
28:09
Krásnou kombinaci Tigers přešel obranou,avšak náš plešounek se svou lesklou hlavičkou se sklouzl a bravurně vše chytil skoro se dále nemění
19:22
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Filip Pletka, asistoval Jakub Vrána (4:2).
17:26
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil David Vokál, asistoval Jindřich Smejkal (3:2).
17:26
No jejej náš velkej Ostropestřec Voky dostal krásu před kasičku a poslal tam nesmyslnej projekltil
10:55
10:55
S lítostí musím oznámit, že domácí inkasovali v oslabení a mění se,tak skore
09:58
Vyloučen hráč Martin Chyba družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
09:58
Kolín rozdává dobro, tudíž hráč hostu dostal novou sekačku,jelikož v Mountfieldu jsou za 1třetinu
08:13
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Michal Pánek, asistoval Adam Barbořík (2:1).
08:13
Kombinacni hrou preci jenom hoste dokazali vstrelit branku.
07:46
No a mame tu dalsí zakrok naseho Lepsiho golmana
06:22
Hráci hostu se snazi o kombinacni hru ,jenomze dobre ovladnuta obrana v cele s Hanzem vse hati
02:46
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Marek Reithar (2:0).
02:46
Máme tu druhý golik v brance Tigers. Byl to právě bezchybnej Chyba, kdo propálil chybného golmana Tigers
00:34
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jakub Jedlička, asistoval Martin Chyba (1:0).
00:34
mame tu první branku dnesniho utkaná a vstrili ji nas mene kousavej pitbull Jedlis
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Hejnová a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Pavel Malý; hráči v poli: Tomáš Pytl, Michal Pánek, Adam Barbořík, Martin Hrycej, Dominik Vorlíček
00:00
Line-up domácích FBC Pitbulls Kolín: brankář: Martin Lepší; hráči v poli: Vítězslav Malínský, Martin Chyba, David Horák, Jan Skoták, Jakub Jedlička