2:2
0:0
- : -

FBC Pitbulls Kolín - FC Bučis Team 3:4
8. Martin Chyba, 29. Jan Janeček, 40. Marek Reithar - 15. Tomáš Mudra, 19. Šimon Pavlíček, 28. Jakub Švelbl, 38. Tomáš Vondruška; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 9; zásahy brankářů: Lukáš Mareš 18 - Marek Galajda 16; po třetinách: 1:2, 2:2, 0:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra Hostů: Napínavý zápas do poslední chvíle, proti takticky dobře připravenému soupeři. V důležitých momentech utkání jsme si nepomohli využitím přesilové hry a dalších šancí. DĚKUJI
59:59
Komentář trenéra Domácích: Velmi vyrovnaný zápas, rozhodovali detaily. Dobrý příslib do dalších zápasů
58:49
Timeout FBC Pitbulls Kolín
48:04
Vyloučen hráč Filip Pletka družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
46:40
Vyloučen hráč Lukáš Hlavatý družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za zdržování hry.
40:00
40:00
39:34
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Marek Reithar, asistoval Martin Chyba (3:4).
39:23
Vyloučen hráč Jan Wald družstva FC Bučis Team na 2 minuty za hrubost.
37:16
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Vondruška, asistoval Jan Štědrý (2:4).
28:43
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Janeček, asistoval Petr Cícha (2:3).
28:43
Máme druhý golik, kdy Janeček nám hodně luxusně ukázal, jak se hraje na golmanské housličky od Vivaldiho
27:38
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Švelbl, asistoval Adam Drastich (1:3).
20:00
20:00
18:51
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Šimon Pavlíček, asistoval Tomáš Matoulek (1:2).
14:43
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Tomáš Vondruška (1:1).
14:43
Tak se nám trefil už i hostující tým po povedené souhře v přesilovce
13:24
Vyloučen hráč Martin Chyba družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za vysoká hokejka.
12:15
Vyloučen hráč Jakub Jedlička družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
12:15
A máme tu první oslabení,pojďme to hoši pokrýt
10:00
hostující tým má snahu se udržet v útočném pásmu, avšak moc se jim to zatím nedaří
07:44
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval David Horák (1:0).
07:44
Dnešní zápas nám otevírá skore domácí tým, kdy ze střely z půlky se Chybička nemílil a propálil vše co mu stálo v cestě
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů FC Bučis Team: brankář: Marek Galajda; hráči v poli: Jan Štědrý, Tomáš Mudra, Jakub Švelbl, Adam Drastich, Tomáš Vondruška
00:00
Line-up domácích FBC Pitbulls Kolín: brankář: Lukáš Mareš; hráči v poli: Jindřich Smejkal, Martin Chyba, David Horák, Jan Skoták, Jan Vobořil