2:0
0:0
- : -

FBC Pitbulls Kolín - TJ Sokol Královské Vinohrady B 2:3
22. Jakub Vrána, 37. Martin Chyba - 13. Matěj Špaček, 14. Jakub Jestříbek, 18. Jan Švejda; rozhodčí: Daniel Jireček - František Košňar; vyloučení: 3:5; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Aleš Moc 16 - Tomáš Šimek 17; po třetinách: 0:3, 2:0, 0:0;
60:0
Komentář hostujícího trenéra Gustava Ondrejčíka: "Na dnešek jsme skládali sestavu hodně těžce, 6 z nás má za sebou třetí zápas. O to je výhra na hřišti houževnatého soupeře cenná. Tři body jsou pro Vikiho."
60:00
59:59
Komentíř domácího trenéra: Výborná obrana, na kterou jsme bohužel nenavázali utočnou fázi zejména jsme selhali v proměnovaní šanc . Musíme více trénovat
55:11
Timeout FBC Pitbulls Kolín
44:48
Vyloučen hráč Jakub Jestříbek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
40:00
36:53
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Jan Skoták (2:3).
35:58
Vyloučen hráč Marek Reithar družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
35:58
Vyloučen hráč Matěj Špaček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hrubost.
21:54
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jakub Vrána, asistoval Kryštof Podskalský (1:3).
21:54
Nádhernou kombinací MALÁ PODSKALKA UVOLNILA VRÁNU a ta poslala pozdrav do branky hosti
20:00
20:00
Je tu 2.třetina uvídime co se odehraje
20:00
17:45
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Vojtěch Trčálek (0:3).
17:39
Vyloučen hráč Martin Chyba družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
16:49
Vyloučen hráč Jan Otta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za špatné střídání.
13:21
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jakub Jestříbek, asistoval Vojtěch Trčálek (0:2).
12:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Matěj Špaček, asistoval Vojtěch Máca (0:1).
12:52
Máme tu 1.gol zápasu v síti domácích
09:45
Vyloučen hráč Vojtěch Trčálek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:34
Vyloučen hráč Kryštof Podskalský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
09:34
Vyloučen hráč Matěj Špaček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
08:02
Horacio klidní utok Vinohrad
06:36
Kolín zatím na balonku
05:05
Je tu odehraných 5 minut a šance střídají šance na obou stranách nic méně zatím skore 0:0
01:50
Začátkem zápasu se opět ukazuje,že tento zápas bude hodně bojovný do poslední minuty
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a František Košňar.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Šimek; hráči v poli: Michal Vlk, Marek Mikeš, Vojtěch Máca, Vojtěch Trčálek, Jan Švejda
00:00
Line-up domácích FBC Pitbulls Kolín: brankář: Aleš Moc; hráči v poli: David Vokál, Martin Chyba, David Horák, Jan Skoták, Jakub Jedlička