Kanonýři Kladno B
4
Utkání bylo zkontumováno.

FBC Pitbulls Kolín - Kanonýři Kladno B 9:4
1. Martin Chyba, 7. Martin Chyba, 32. Marek Reithar, 41. David Horák, 43. Kryštof Podskalský, 44. Filip Pletka, 44. Jindřich Smejkal, 54. David Vokál, 59. Martin Chyba - 16. Miroslav Mayer, 23. Miroslav Mayer, 40. Adam Nolč, 55. Tomáš Ureš; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Martin Lepší 18 - Max Andreas Minev 25; po třetinách: 2:1, 1:2, 6:1;
60:00
59:59
Je tu konec zápase a děkujeme všem zúčastněným
59:59
Komentář trenéra hostujícího týmu: Zápas ovlivnilo 3.třetina už kvůli malému počtu hráčů došli nám síly. Děkujeme soupeři za zápas a ať se daří do dalších zápasů
59:59
Komentář trenéra domácího týmu: Zápas o ničem, naprosto bez tempa. Musíme se naučit, že před prázdnou brankou se střílí. Rozhodlo přeskupení lajn na začátku 3.třetiny a zápas nakonec stál za to, protože se prosadil ostropestřec Dave Voky
58:20
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Jan Skoták (9:4).
58:20
Je tu další využitá přésa a další ze série chytrých golu od pana Chyby :-)
57:06
Vyloučen hráč Jan Hadrava družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za sekání.
57:06
Blíží se konec zápasu a nějak se nám začíná přiostřovat
55:19
Vyloučen hráč Vítězslav Malínský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za blokování hokejky.
54:44
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Vojtěch Petr (8:4).
54:44
Teď i Kladno ukázalo pěknou kombinační hrou
53:51
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil David Vokál, asistoval Martin Chyba (8:3).
53:51
Je tu využitá přesilovka, ve které se trefuje nesmyslně kombinační hrou náš Ostropestřec Voky.
52:00
Vyloučen hráč Vít Bednář družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za sekání.
52:00
Je tu další přesilovka pro Kolín
51:31
Ukazuje se tu i gesto Fair play, klouček pro Zidánka
48:27
Opravdu nevím co se děje s našima a po palubovce opravdu lítají jako lítající Čestmír
47:05
Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno B neproměnil Miroslav Mayer.
47:05
to snad není možné máme tu další nájezd :(
47:05
Nesmyslně Šunčí hlavička... omg...LoL chytil to??? opravdu to chytil!!!! je to Bůh skore se tedy nemění
46:59
Těsně minul střelou z blízka náš pan Chyba branku
45:33
Vyloučen hráč Michal Kramoliš družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za sekání.
45:33
Plně dezorientovaná obrana Kladna se dopouští chyb a jednou chybou je i sekání,tudíž si zahrajeme přesilovku.
43:25
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jindřich Smejkal, asistoval Vítězslav Malínský (7:3).
43:25
Stačily pěkný 3 minutky a Pitbullové vedou hned o 4 goly
43:25
No né i Náš vousatej džondrik se trefuje a zvyšuje skore
43:14
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Filip Pletka, asistoval Kryštof Podskalský (6:3).
42:45
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Kryštof Podskalský, asistoval Filip Pletka (5:3).
42:45
Dneska jsme určitě vítězi přes krásu a rovněž navyšujeme skore , krásnou souhrou Vrána+Pletka+Podskalský
40:25
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil David Horák, asistoval Jan Skoták (4:3).
40:25
A hnedka ze začátku 3. části se Kolín ujímá vedení po souhře Hanz Horácio, Kdy Horácio krásnou spíše překrásnou střelou poslal míček za golmanova záda
40:01
Máme tu poslední část tohoto zápasu
40:00
40:00
39:16
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Adam Nolč, asistoval Vít Bednář (3:3).
39:16
poměrné slabé vyběhnutí z rohu a hráč z Kladna se trefuje a je to remízový stav prozatím
37:05
Vyloučen hráč Martin Chyba družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
37:05
Přesilovka střídá oslábko, pojďme to udržet
34:54
Vyloučen hráč Adam Nolč družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:54
Je tu další početní výhoda pro Kolín
31:11
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Marek Reithar, asistoval Jakub Jedlička (3:2).
31:11
Ukázková hra teď v podání Kolínských Pitbullů, kdy souhra Jedlisů a Marečka nesla ovoce
24:29
Vypadá to jako kdyby se Kladno probudilo potom golu
22:24
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Miroslav Mayer z trestného střílení (2:2).
19:10
Nevím jak, ale v této přesilovce si golman asi dobře postavil branku, jelikož je orazítkovaná z každé strany
17:20
Vyloučen hráč Vít Bednář družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za bránění ve hře.
17:20
A je tu první přesilovka Pitbullů
15:30
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Miroslav Mayer, asistoval Vít Bednář (2:1).
15:30
Nakonec chybička se ukázala a Naše Šunčíhlava pouští golik
14:08
Naše Šunčíhlavička zatím nemá moc práce, ale když už něco je, tak bez problému pochytá
12:47
je tu 13 minuta 1.třetinyy a Kladno se moc nedostává k balonku, KOLÍN KRÁSNĚ KONTROLUJE A KOMBINUJE
06:08
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Kryštof Podskalský (2:0).
06:08
Nevím co dnes pozřel pan Chyba, ale chytré goly dneska evidentně umí dávat :-)
04:27
Nevím co se dneska děje s Pitbullama, ale hýří aktivitou a celkem slušnou hrou.
02:01
Ostropestřec na Horácia a jen minul branku lehce a evidentně Horácio je dneska při chuti.
00:37
00:37
A máme tu brzkou spršku pro hostující tým, kdy náš krásný bejček našel Chybičku a evidentně chybičku pro hostujícího golmanka :-)
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno B: brankář: Max Andreas Minev; hráči v poli: Vojtěch Vosyka, Vít Bednář, Adam Nolč, Jan Hadrava, Miroslav Mayer
00:00
Line-up domácích FBC Pitbulls Kolín: brankář: Martin Lepší; hráči v poli: Vítězslav Malínský, Martin Chyba, David Horák, Jan Skoták, Kryštof Podskalský