2:1
0:1
3:3
1:0
branky (asistence): 08:10 Martin Kadavý (David Šimáček), 19:49 Jan Kajsrlík (Vojtěch Pavlák), 40:35 Milan Koubek (Adam Kobr), 47:42 David Šimáček (Libor Knypl), 49:25 Adam Kobr (Václav Vilímek), 61:53 David Šimáček (Tomáš Vítek)
branky (asistence): 01:31 Miroslav Hloušek (Josef Mareš), 25:38 Lukáš Janura, 44:55 Josef Mareš, 51:30 Marek Janovský (Josef Mareš), 58:15 Josef Mareš (David Vodrážka)

FTC Vysoké Mýto - 1. FbK Tábor 6:5p
9. Martin Kadavý, 20. Jan Kajsrlík, 41. Milan Koubek, 48. David Šimáček, 50. Adam Kobr, 62. David Šimáček - 2. Miroslav Hloušek, 26. Lukáš Janura, 45. Josef Mareš, 52. Marek Janovský, 59. Josef Mareš; rozhodčí: František Košňar - Vladimír Lešák; vyloučení: 4 + Adam Kobr OS:5; využití: 0:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Tomáš Hynek 19 - Miroslav Bouška 34; po třetinách: 2:1, 0:1, 3:3, 1:0;
61:53
61:59
NEJLEPŠÍ HRÁČ HOSTÍ: 90 Marek Janovský NEJLEPŠÍ HRÁČ DOMÁCÍ: 79 David Šimáček
61:59
KOMENTÁŘ TREBÉRA DOMÁCÍCH JINDŘICH VEČEŘE: Z naší strany to byl další z řady herně vydařených zápasů a konečně bereme nějaké body. Proti silnému soupeři jsme si věřili a ikdyž to není za 3 body tak jsme spokojeni. Děkujeme soupeři za utkání a mým klukům za skvělý výkon.
61:59
KOMENTÁŘ TRENÉRA HOSTÍCH: Neokomentováno
61:53
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil David Šimáček, asistoval Tomáš Vítek (6:5).
60:01
Úvodní buly pro prodloužení pro domácí.
60:00
60:00
58:15
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval David Vodrážka (5:5).
56:55
Vyloučen hráč Miroslav Hloušek družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře.
56:36
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
56:36
Jednu minutu a deset sekudn se bude hrát 4 na 4.
56:36
Hra je opět vyostřená.
55:46
Vyloučen hráč Marek Janovský družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
55:46
Mýto si zahrej přesilovou hru.
53:00
Hra se uklidnila.
51:30
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Marek Janovský, asistoval Josef Mareš (5:4).
51:30
Tábor snižuje gólový náskok Mýta.
49:41
Vyloučen hráč Libor Knypl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:41
Tábor si zahraje přesilovou hru.
49:25
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Václav Vilímek (5:3).
48:00
Mýto kombinuje.
47:42
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil David Šimáček, asistoval Libor Knypl (4:3).
47:00
Role se opět obrátili a tlačí domácí.
45:30
Hostí pořád tlačí na Mýto. Mýto prozatím odolává.
44:55
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš bez asistence (3:3).
44:55
Tábor srovnává.
40:35
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (3:2).
40:35
Mýto v první minutě zvyšuje skóre a vede.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny pro domácí tým.
40:00
40:00
39:59
Střely pro domácí 10, hostí 8. Hra je velice přiostřená. Hráči na střídacích lavicích jsoun mírně nervozni. Uvidíme co nám třetí třetina přinese.
38:00
Opět si týmy vyměnily roly.
35:00
Tábor tlačí na Mýto.
33:30
Mýto se snaží o zvýšení skóre. Tábor odolává.
31:50
Emoce jsou přitažené za vlasy.
30:00
Na utkání přišlo 103 diváků. Děkujeme za účast.
29:13
Vyloučen hráč Ladislav Rozlivka družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:07
Vyloučen hráč Miroslav Hloušek družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost.
28:00
Hra je velice přiostřená.
25:38
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Janura bez asistence (2:2).
25:00
Hra je rychlá.
24:22
Vyloučen hráč Miroslav Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za vražení zády.
24:22
Vyloučen hráč Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
24:22
Vyloučen hráč Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto - osobní trest.
22:30
Mýto je na straně hostích.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny opět pro domácí tým.
20:00
20:00
19:59
Na střely pro domácí 11 a hostí 7.
19:50
Domácí tým půjde do šatny s jednogolovým náskokem.
19:49
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Kajsrlík, asistoval Vojtěch Pavlák (2:1).
16:21
Tábor v plném počtu.
15:00
Tábor v oslabení vyběhl na brankaře domácích, avšak Tomáš Hynek zareagoval v čas.
14:21
Vyloučen hráč Miroslav Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:21
Vysoké Mýto si zahraje první přesilovou hru v utkání.
11:30
Hokejky doslova lítají vzduchem.
09:00
Hra se začíná přelévat z jedné strany na druhou.
08:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval David Šimáček (1:1).
08:10
Mýto srovnává skóre.
05:40
Mýto mělo šanci na srovnání. Bohužel nebyla proměněna.
04:00
Hrací tempo je rychlé.
01:32
Ve druhé minutě jsme viděli rychlé přebrání míčku z obrany a nečekané vstřelení gólu. Tábor se ujímá vedení.
01:31
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Miroslav Hloušek, asistoval Josef Mareš (0:1).
00:01
Úvodní buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Košňar a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor: brankář: Miroslav Bouška; hráči v poli: Roman Klípa, Miroslav Klípa, Miroslav Hloušek, Josef Mareš, David Vodrážka
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto : brankář: Tomáš Hynek; hráči v poli: Václav Vilímek, Ladislav Rozlivka, Tomáš Vítek, Adam Kobr, Milan Koubek