2:0
3:2
3:0
- : -
branky (asistence): 01:29 Petr Jindra (Petr Stejskal), 09:17 Radovan Kubek, 20:20 Pavel Gellner (Petr Stejskal), 22:51 Daniel Holeček, 37:42 Daniel Holeček (Oldřich Pecha), 42:30 Miloš Procházka, 47:35 Michal Obertan (Miloš Procházka), 54:06 Michal Obertan (Tomáš Kubek)
branky (asistence): 20:55 Štěpán Novák (Pavel Hellmann), 27:02 František Lahučký (Štěpán Novák)

TJ Centropen Dačice - FBŠ Všestary 8:2
2. Petr Jindra, 10. Radovan Kubek, 21. Pavel Gellner, 23. Daniel Holeček, 38. Daniel Holeček, 43. Miloš Procházka, 48. Michal Obertan, 55. Michal Obertan - 21. Štěpán Novák, 28. František Lahučký; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Ondřej Pech; vyloučení: 5:1; využití: 0:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 22 - Filip Ježek 15; po třetinách: 2:0, 3:2, 3:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra Hostů: Soupeř výborně blokoval střely, naše koncovka vázla a chyby v první třetině nás stály vítězství , Soupeř zaslouženě vyhrál a děkuji za utkání. Komentář trenéra Domácí: Díky bojovnost a výbornému týmovému výkonu jsme získali důležité 3 body . Děkuji soupeři za hru a hlavně dnešním skvělým divákům.
59:58
Počet střel na branku Domácí 10 - Hosté 14 .
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
55:00
Děkujeme 53 divákům kteří dnes přijeli do Třeště fandit.
54:06
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Michal Obertan, asistoval Tomáš Kubek (8:2).
53:37
Domácí v plném počtu.
51:37
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
50:23
49:10
Hráči Všestar emotivně nezvládají poslední minuty utkání.
48:23
Vyloučen hráč Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování.
47:35
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Michal Obertan, asistoval Miloš Procházka (7:2).
42:30
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Miloš Procházka bez asistence (6:2).
39:15
Vyloučen hráč Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování.
37:42
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Oldřich Pecha (5:2).
31:58
Sporný moment Pavel Gellner podrazil protihráče rozhodčí však zákrok posuzují jako čistý což se hostům nelíbí.
30:40
Vyloučen hráč Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
30:05
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
30:05
Daniel Holeček nedovolil golmanu hostu rozehrat a jde si sednout na trestnou lavici.
27:02
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Štěpán Novák (4:2).
26:21
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
22:51
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček bez asistence (4:1).
22:51
Daniel Holeček nachytal Ježek na přední tyči 4:1 .
22:04
Hellmann dostal míček před prázdnou branku ale vysoko ji přestřeluje.
20:55
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Pavel Hellmann (3:1).
20:20
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Petr Stejskal (3:0).
09:17
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek bez asistence (2:0).
09:16
Radovan Kubek utekl všem hráčů a stav je 2:0 .
05:25
Vacuškovi propadl míček pod rukou ale stihl ho ještě na brankové čáře odpálit pryč a skóre se tak nemění.
04:40
Pavel Gellner běžel sám na golmana ale v poslední chvíli uklouzl.
03:20
Pěknou šanci připravil Šlápota Slámovi kterému sjel z čele.
01:29
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Petr Jindra, asistoval Petr Stejskal (1:0).
01:28
Petr Stejskal dostal útočně choutku a díky napadání za brankou vybojoval míček pro Petra Jindru který dává 1. gól.
00:01
Vítáme vás u šlágru 7. kola Divize C kde dnes proti sobě hrají dva týmy, které v lize neztratili ani bod .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Štolc a Ondřej Pech.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary: brankář: Filip Ježek; hráči v poli: Zdeněk Krajčí, František Lahučký, Jakub Měsíček, Jakub Moravec, Roman Dostál
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Radovan Kubek, Pavel Gellner, Tomáš Kubek, Petr Stejskal, Kryštof Kůs