4:3
4:3
3:1
- : -
branky (asistence): 00:29 Ondřej Pokorný (Jiří Doleček), 06:47 Jiří Doleček, 11:05 Daniel Baláš (Jan Skalický), 13:35 Jan Skalický, 21:59 František Majvald, 25:55 Jan Skalický (František Majvald), 33:52 František Majvald (Jan Skalický), 39:50 František Majvald (Ondřej Pokorný), 46:58 Jiří Doleček (Jiří Skalický), 47:08 Jan Skalický (František Majvald), 59:57 Jan Skalický (František Majvald)
branky (asistence): 02:05 Jakub Mikeš (Karel Šavrda), 10:01 Jiří Křesák (Vojtěch Houska), 11:21 Karel Šavrda, 29:37 Tomáš Mareš, 31:29 Lukáš Pluskal (Karel Šavrda), 35:45 Karel Šavrda, 52:46 Jakub Mikeš (Karel Šavrda)

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FbC Strakonice P.A. 11:7
1. Ondřej Pokorný, 7. Jiří Doleček, 12. Daniel Baláš, 14. Jan Skalický, 22. František Majvald, 26. Jan Skalický, 34. František Majvald, 40. František Majvald, 47. Jiří Doleček, 48. Jan Skalický, 60. Jan Skalický - 3. Jakub Mikeš, 11. Jiří Křesák, 12. Karel Šavrda, 30. Tomáš Mareš, 32. Lukáš Pluskal, 36. Karel Šavrda, 53. Jakub Mikeš; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Jireček; vyloučení: 1:4; využití: 2:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Dominik Moravec 24 - Jaroslav Velek 17, Jan Vaníček 10; po třetinách: 4:3, 4:3, 3:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů Jakuba Mikeše: Dnes jsme udělali spoustu individuálních chyb, které soupeř trestal. Bohužel, nám se nepodřilo využít chyb soupeře a zápas jsme prohráli. Děkuji pořadatelům, soupeři a divákům.
59:59
Komentář trenéra domácích Petra Adamce: Ofenzivně hrané utkání, rozhodla naše větší efektivita zakončení a skvělý výkon brankáře. Do dalších zápasů musíme zlepšit defenzivní část hry. Děkujeme soupeři za férové utkání a těšíme se na zítřejší zápas.
59:57
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval František Majvald (11:7).
59:03
Vyloučen hráč Václav Strejček družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za špatné střídání.
58:00
Timeout FbC Strakonice P.A.
55:48
Vyloučen hráč Jakub Kořán družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za blokování hokejky.
52:46
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jakub Mikeš, asistoval Karel Šavrda (10:7).
47:08
46:58
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jiří Doleček, asistoval Jiří Skalický (9:6).
42:27
Vyloučen hráč Jiří Křesák družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Vaníček družstva FbC Strakonice P.A.
40:00
40:00
39:50
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Ondřej Pokorný (8:6).
35:45
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda bez asistence (7:6).
33:52
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jan Skalický (7:5).
31:29
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Lukáš Pluskal, asistoval Karel Šavrda (6:5).
30:46
Vyloučen hráč František Majvald družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
29:37
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Mareš bez asistence (6:4).
25:55
21:59
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald bez asistence (5:3).
20:00
20:00
13:35
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický bez asistence (4:3).
11:58
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nesportovní chování.
11:21
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda bez asistence (3:3).
11:05
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Daniel Baláš, asistoval Jan Skalický (3:2).
10:01
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jiří Křesák, asistoval Vojtěch Houska (2:2).
06:47
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jiří Doleček bez asistence (2:1).
02:05
00:29
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Ondřej Pokorný, asistoval Jiří Doleček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice P.A.: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Karel Řezanka, Jakub Kořán, Lukáš Pluskal, Jakub Mikeš, Karel Šavrda
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: David Richter; hráči v poli: Jan Skalický, František Majvald, Petr Kminiak, Marek Švec, Matouš Hrdina