3:2
3:3
3:3
- : -
branky (asistence): 00:52 Jan Suchý (Dominik Suchý), 01:20 Jan Suchý, 13:52 Vojtěch Jonák (Lukáš Zelenka), 22:52 Dominik Suchý (Jan Suchý), 23:01 Jan Sláma (Vojtěch Jonák), 23:27 Jan Suchý, 42:41 Vojtěch Jonák (Jan Suchý), 52:39 Vojtěch Jonák (Jan Sláma), 53:49 Jan Sláma (Tomáš Hlava)
branky (asistence): 01:53 Michal Kelbler, 16:24 Filip Salák (Michal Kelbler), 22:20 Filip Salák, 25:26 Filip Salák (Jiří Špinar), 35:06 Jan Vlček (Martin Švanda), 49:05 Luboš Niederhofer (Martin Švanda), 52:44 Adam Benáček (Filip Salák), 58:34 Jakub Diviš (Jiří Špinar)

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Snipers Třebíč B 9:8
1. Jan Suchý, 2. Jan Suchý, 14. Vojtěch Jonák, 23. Dominik Suchý, 24. Jan Sláma, 24. Jan Suchý, 43. Vojtěch Jonák, 53. Vojtěch Jonák, 54. Jan Sláma - 2. Michal Kelbler, 17. Filip Salák, 23. Filip Salák, 26. Filip Salák, 36. Jan Vlček, 50. Luboš Niederhofer, 53. Adam Benáček, 59. Jakub Diviš; rozhodčí: Jan Koten - Jiří Kučera; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 18 - Jaroslav Kučera 15; po třetinách: 3:2, 3:3, 3:3;
60:00
59:59
Draci ustali zavěrečný tlak
59:59
Střely celkem SED - 24, Třebíč - 26
59:59
Komenař trenéra domacích Tomáše Rezka: "Z minulého zapasu jsme využili parket a na tomto povrchu jsme zvítězili. Díky soupeři a divakům!"
59:59
Komenař trenéra hostí Kelbera Michala: "Děkujeme soupeři!"
59:59
Tak ještě tedy ten počet divaků, který nam tu exponecialně rostl až na číslo 25... i když tu byl supr florbal a venku neprší, tak jde hlavně o hrače Pacovských Honzíků a FBC Hradec Kralové, kteří tu hrají hoďku po naší spanilé jízdě.
59:59
Přijďte zítra do Brodu, bude švanda ;) Vaš Spasitel
58:34
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Jakub Diviš, asistoval Jiří Špinar (9:8).
58:07
Vyloučen hráč Jaromír Čermák družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
56:40
Scuhý naskočil z tresné lavice, dostal přihravku a udělal si z toho vlastní drezurz hračů hostí, kteří na něm střídavě jezdili uno, nebo duo a Jeník je dobře povozil, jen co je pravda
54:15
Vyloučen hráč Jan Suchý družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za zdržování hry.
53:49
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Sláma, asistoval Tomáš Hlava (9:7).
53:49
Hlava měl dobrou myšlenku a vyslal Slamu do úniku, který se kvedlačkou prosadil
52:44
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Adam Benáček, asistoval Filip Salák (8:7).
52:39
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vojtěch Jonák, asistoval Jan Sláma (8:6).
52:39
Oujes!!
50:00
Další divaci přichazejí! je to tím bezstarostným florbalem a spoustou šancí a branek? Nebo je to tím, že venku prší a kolemjdoucí se potřebují schovat? Rozuzlení Vam přineseme na konci utaní.
49:05
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Luboš Niederhofer, asistoval Martin Švanda (7:6).
48:40
Slamič teď předvedl, jak se mota francouzský croissant. Po kličkované i hezky vystřelil, ale bez gólového efektu
45:40
Horka zprava, do haly přichazejí další divaci
42:41
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vojtěch Jonák, asistoval Jan Suchý (7:5).
42:41
Tak tenhle naš gól, tak ten byl fakt pěknej!
40:00
40:00
39:59
Střelky HB - 9, Třebíč - 12
39:20
Vyloučen hráč Tomáš Rezek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost.
39:20
Vyloučen hráč Martin Švanda družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za hrubost.
37:35
Slama teď v tvrdém souboji pada a jeho hokejka zůstala pod ním. Když se zvedl, důsledkem jeho vysokého vzrůstu hůl periferně neviděl a hledal ji tak dlouho, než si na ni šlapl
36:00
Hlava v katkem sledu dvakrat zasahuje
35:06
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Jan Vlček, asistoval Martin Švanda (6:5).
31:14
Do haly přišlo pět divaků, čímž zvýšili dnešní navštěvu na 6 sledujích
30:00
Mame za sebou pulku utkaní
27:09
Pokud ma tento online nějakého čtenaře, a ten, jeli pozorný, všiml si, že mame technické potíže s klavesou, ktera píše dlouhé a, případně osmičku. Na odstranění zavady usilovně pracují technici. Za vznilké komplikace se velice omlouvame.
25:26
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Filip Salák, asistoval Jiří Špinar (6:4).
23:27
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Suchý bez asistence (6:3).
23:11
Vyloučen hráč Michal Kelbler družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za blokování hokejky.
23:01
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Sláma, asistoval Vojtěch Jonák (5:3).
22:52
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Dominik Suchý, asistoval Jan Suchý (4:3).
22:20
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Filip Salák bez asistence (3:3).
22:20
Teď trochu nemastný gól.. vlastně spíše neťastný gól "z půlky"
21:20
Minutka a půl za nami a proto se hodí mala rekapitulace. Honza Suchý prokličkoval obranou soupeře a byly z toho dvě šance. V zapětí se na naši branku hnali třebíčští a Hlava musel zakročit
18:17
Vyloučen hráč Jakub Kocour družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:50
Hosté opět nebezpeční
16:24
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Filip Salák, asistoval Michal Kelbler (3:2).
16:00
Zelenka velmi pěkně vystřelil a teď se blýskl zase brankř hostů
15:30
Domcí pod tlakem, Snipers jsou v neustalém pohybu a naše obrana na to nereaguje adekvatně
15:07
Hlava teď pohotový zakrok!
13:52
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vojtěch Jonák, asistoval Lukáš Zelenka (3:1).
10:00
Hra se vyrovnv a Snipers si už začínají tvořit šance.. nutno podotknout, že často po našich ztratach míčku kolem půlky hřiště
06:32
V přesilovce jsme si sice 2-3 dobré šanxe připravili, ale v druhé čsti této výhody jsme hrli laksně a nic zajímavého z toho nebylo
04:32
Vyloučen hráč Martin Švanda družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za blokování hokejky.
03:52
Draci chvíli pod tlakem, ale dostali se z něj a hned do proti´´utoku. Zakončili ale nepřesně.
01:53
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Michal Kelbler bez asistence (2:1).
01:20
01:20
Stryli a dava góól... Suchý si teď vylepšuje kanadu a domací tým vede 1:0
00:52
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Suchý, asistoval Dominik Suchý (1:0).
00:15
Zelenka s balónkem za brankou, pak ale o mičudku přišel
00:01
Týmy si zakřičeli, rozhodčí se optali brankřů, zda mohou hrt. Tui prý že mohou, tak jdeme na to :)
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koten a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč B: brankář: Jaroslav Kučera; hráči v poli: Vojtěch Maca, Jakub Diviš, Dominik Vošický, Filip Salák, Michal Kelbler
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Vojtěch Jonák, Tomáš Rezek, Jan Sláma, Lukáš Zelenka, Petr Jelínek