2:0
4:1
- : -
SK Jihlava
branky (asistence): 18:09 Jan Suchý (Jakub Kocour), 36:05 Tomáš Rezek (Jan Suchý), 38:23 Josef Žáček (Jan Suchý), 41:17 Jakub Kocour (Jan Suchý), 42:36 Jan Suchý (Josef Žáček), 43:21 Patrik Kučera (Jakub Mareš), 46:25 Lukáš Zelenka (Jan Suchý)
SK Jihlava
branky (asistence): 01:22 Jan Beránek (Jan Mikeš), 07:29 Jan Mikeš (Jan Beránek), 11:55 Michal Beránek (Jan Mikeš), 17:19 Michal Beránek (Jan Beránek), 57:15 Ondřej Vyskočil

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - SK Jihlava 7:5
19. Jan Suchý, 37. Tomáš Rezek, 39. Josef Žáček, 42. Jakub Kocour, 43. Jan Suchý, 44. Patrik Kučera, 47. Lukáš Zelenka - 2. Jan Beránek, 8. Jan Mikeš, 12. Michal Beránek, 18. Michal Beránek, 58. Ondřej Vyskočil; rozhodčí: Michal Pazderník - Pavel Urbánek; vyloučení: 5 + Lukáš Zelenka 5:4 + Miroslav Rezler 5 + Michal Beránek 5; využití: 1:2; diváků: 95; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 20 - Tomáš Cacek 19, David Navrkal 6; po třetinách: 1:4, 2:0, 4:1;
60:00
59:00
Komentář kapitána domácích Tomáše Rezka: Domácí parkety jsou prostě domácí parkety .Děkujeme divákům a rozhodčím .
59:00
Komentář trenéra hostů Romana Komendy: Dobrý vstup do zápasu . ale dokud neodstraníme zbytečné chyby ,tak se nám body budou těžko získávat .Děkujeme soupeři .
58:48
Vyloučen hráč Michal Beránek družstva SK Jihlava na 5 minut za hrubost.
58:48
Vyloučen hráč Lukáš Zelenka družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 5 minut za hrubost.
58:46
Vyloučen hráč Miroslav Rezler družstva SK Jihlava na 5 minut za hrubost.
58:06
Timeout SK Jihlava
57:15
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Ondřej Vyskočil bez asistence (7:5).
52:02
Hostující hráč odkopává Slámovu hůl .
49:17
Hlava vyráží střelu hostujícího hráče s číslem 14.
46:25
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Lukáš Zelenka, asistoval Jan Suchý (7:4).
43:37
Hosté střídají brankáře .
43:21
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Patrik Kučera, asistoval Jakub Mareš (6:4).
43:21
Střídání brankáře. Nový brankář David Navrkal družstva SK Jihlava
42:36
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Suchý, asistoval Josef Žáček (5:4).
41:42
Domácí vyrovnávají .
41:17
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Kocour, asistoval Jan Suchý (4:4).
39:07
Vyloučen hráč Marek Žaloudek družstva SK Jihlava na 2 minuty za vražení zády.
38:23
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Josef Žáček, asistoval Jan Suchý (3:4).
36:48
Brankář Hlava nohou vyráží střelu hostujícího hráče č. 33.
36:05
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Rezek, asistoval Jan Suchý (2:4).
35:45
Sláma trefuje tyč.
34:48
Vyloučen hráč Jan Zachariáš družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
34:47
Domácí střílí kdy je to jen možné .
33:39
Marešovu střelu vyráží hostující brankář.
29:01
Žáčkova střela končí mezi nohama brankáře hostů .
25:25
Čermák po výtoči přestřeluje bránu .
23:24
Hra se hraje ve svižném ,ale vyrovnaném tempu .
20:05
Úvodní vhazování druhé části vyhráli domácí .
20:00
20:00
18:09
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Suchý, asistoval Jakub Kocour (1:4).
17:19
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Michal Beránek, asistoval Jan Beránek (0:4).
17:15
Vyloučen hráč Jan Sláma družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za bránění ve hře.
16:45
Vyloučen hráč Marek Žaloudek družstva SK Jihlava na 2 minuty za špatné střídání.
14:30
Vyloučen hráč Jan Sláma družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
11:55
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Michal Beránek, asistoval Jan Mikeš (0:3).
10:09
Domácí se poprvé dostali do přesilovky .
09:33
Vyloučen hráč Aleš Valenta družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
09:33
Hra je momentálně rychlá a agresivní .
08:18
Brankář Hlava vyráží střelu hráče hostů s číslem 93 .
07:29
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Mikeš, asistoval Jan Beránek (0:2).
06:47
Vyloučen hráč Vojtěch Jonák družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost.
06:47
Vyloučen hráč Jaromír Čermák družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
04:11
Jan Zelenka vystřelil na bránu , střela však skončila na golmanově hrudníku.
01:22
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Jan Mikeš (0:1).
01:22
Domácí se ani ne po minutě dostávají do oslabení
00:49
Vyloučen hráč Tomáš Rezek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
00:17
Domácí začínají hned rychlým útokem.
00:05
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Pazderník a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava: brankář: Tomáš Cacek; hráči v poli: Jan Beránek, Jan Mikeš, Tomáš Trojan, Ondřej Vyskočil, Michal Beránek
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Lukáš Zelenka, Jaromír Čermák, Vojtěch Jonák, Tomáš Rezek, Jakub Mareš