1:0
2:5
2:4
- : -
branky (asistence): 00:24 Václav Vilímek (Milan Koubek), 29:22 Martin Kadavý (David Šimáček), 31:52 Milan Koubek (Adam Kobr), 46:04 Adam Kobr, 59:59 Adam Kobr
branky (asistence): 20:22 Karel Šavrda, 21:34 Jakub Kořán (Karel Šavrda), 23:14 Daniel Novák (Jakub Kořán), 25:50 Karel Šavrda (Jakub Kořán), 32:26 Kryštof Bučok (Karel Šavrda), 46:47 Michal Strejček (Jiří Křesák), 50:46 Vojtěch Houska (Karel Šavrda), 52:10 Vojtěch Houska (Jiří Křesák), 55:45 Tomáš Mareš (Jakub Mikeš)

FTC Vysoké Mýto - FbC Strakonice P.A. 5:9
1. Václav Vilímek, 30. Martin Kadavý, 32. Milan Koubek, 47. Adam Kobr, 60. Adam Kobr - 21. Karel Šavrda, 22. Jakub Kořán, 24. Daniel Novák, 26. Karel Šavrda, 33. Kryštof Bučok, 47. Michal Strejček, 51. Vojtěch Houska, 53. Vojtěch Houska, 56. Tomáš Mareš; rozhodčí: Filip Ryant - Radek Hrdlička; vyloučení: 3 + Martin Kadavý ČK1 + 5 + Vojtěch Pavlák 5:3 + Lukáš Pluskal ČK1 + 5; využití: 0:1; diváků: 100; zásahy brankářů: Tomáš Olejár 21 - Jan Vaníček 24; po třetinách: 1:0, 2:5, 2:4;
60:00
59:59
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr bez asistence (5:9).
59:59
NEJLEPŠÍ HRÁČ HOSTÍCH: 25 Kořán Jakub NEJLEPŠÍ HRÁČ DOMÁCÍCH: 2 Kajsrlík Jan
59:59
KOMENTÁŘ TRENÉRA HOSTÍCH JAKUBA MIKEŠE: Dnes jsme od drtuhé třetiny kkonečně začali proměňovat gólové šance. V obraně jsme neudělali tolik chyb jako včera a konečně jsme vyhráli. Mrzí mě konec zápasů, který soupeř psychicky nesunesl. Děkujeme pořadatelům a soupěřům za utkání.
59:59
KOMENTÁŘ TRENÉRA DOMÁCÍCH JINDŘICHA VEČEŘE: Viděli jsme zajímavé a vyrovnané utkání, které jsme si bohužel prohráli sami, zbytečným blackoutem na začátku druhé třetiny. Na mých hráčích oceňuji že se rvali do závěru utkání. Děkujeme hráčům ze SStrakonic a naším skvělím divákům za kulisu.
59:21
Timeout FbC Strakonice P.A.
59:21
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 5 minut za hrubost.
58:27
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
58:05
Vyloučen hráč Lukáš Pluskal družstva FbC Strakonice P.A. do konce utkání.
58:05
Vyloučen hráč Martin Kadavý družstva FTC Vysoké Mýto do konce utkání.
58:05
Vyloučen hráč Martin Kadavý družstva FTC Vysoké Mýto na 5 minut za hrubost.
58:05
Vyloučen hráč Lukáš Pluskal družstva FbC Strakonice P.A. na 5 minut za hrubost.
55:45
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Jakub Mikeš (4:9).
54:13
Vyloučen hráč Ladislav Rozlivka družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
54:13
Strakonice si zahrají přesilovu hru.
52:10
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Jiří Křesák (4:8).
52:01
Tyč!
51:00
Opět se rychlé protiútoky střídají.
50:46
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Karel Šavrda (4:7).
48:38
Vyloučen hráč Vojtěch Houska družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
47:20
Mýto má šance ke snížení skóre.
47:00
Hráči hrají ostře a rychle.
46:47
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Michal Strejček, asistoval Jiří Křesák (4:6).
46:04
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr bez asistence (4:5).
45:00
Hra je opět z jedné strany na druhou.
42:00
Martin Kadavý měl obrovskou šanci, běžel sám na gólmana hostí, bohužel brankář vychytal.
40:01
Úvodní buly ve třetí hrací části získává Mýto.
40:00
40:00
39:59
Ve druhé části jsme viděli hru z jedné strany na druhou. Strakonicím se zlepšila přesnost střel. Střely pro domácí 11 a hostí 12.
38:14
Vyloučen hráč Michal Strejček družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za hrubost.
38:14
Vyloučen hráč Radim Jiráský družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
38:14
Hra 4 na 4.
33:00
Hra je rychlá a ostrá.
32:26
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Kryštof Bučok, asistoval Karel Šavrda (3:5).
31:52
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (3:4).
30:00
Na utkání přišlo 100 diváků. Děkujeme za účast.
29:22
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval David Šimáček (2:4).
29:22
Mýto využívá přesilovou hru a snižuje náskok Strakonic.
28:40
Vyloučen hráč Michal Strejček družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
28:40
První přesilovou hru v utkání si zahraje Vysoké Mýto.
25:50
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Jakub Kořán (1:4).
25:50
Rychlý protiútok končí zakončením.
24:30
Mýto se snaží o snížení náskoku Strakonic.
23:15
Snad Mýtu Timeout prospěje.
23:14
Timeout FTC Vysoké Mýto
23:14
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Daniel Novák, asistoval Jakub Kořán (1:3).
21:34
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jakub Kořán, asistoval Karel Šavrda (1:2).
21:34
Strakonicím prospěla přestávka a střílí přesněji než v první části.
20:22
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda bez asistence (1:1).
20:22
Rychlý protiútok a Strakonice vyrovnali.
20:01
Úvodní buly druhjé hrací části opět vyhráli Strakonice.
20:00
20:00
19:59
V první třetině jsme viděli rychlou hru hráčů na obou stranách. Střely pro domácí 8 hosté taktéž. Mýto odchazí do šatny s menším náskokem. Uvidíme co nám přinese druhá hrací část.
18:00
Rychlé protiútoky se střídají z jedné strany na druhou. Otázka kam spadne gól dříve.