6:2
1:3
8:1
- : -
branky (asistence): 02:31 Vilém Nonn (Jiří Žák), 09:38 Marek Lamplot (Michal Háp), 10:46 Michal Háp (Marek Lamplot), 14:51 Martin Štarman (Vilém Nonn), 16:05 Jiří Boštík (Štěpán Švec), 19:14 Martin Štarman (Matěj Stejskal), 31:04 Jiří Boštík (Tomáš Doubek), 43:50 Matěj Stejskal (Vilém Nonn), 47:25 Jiří Žák (Tomáš Novák), 49:31 Martin Štarman (Vilém Nonn), 51:25 Marek Lamplot (Tomáš Boštík), 53:37 Michal Háp (Štěpán Švec), 55:24 Ondřej Háp (Marek Lamplot), 55:48 Michal Háp (Vilém Nonn), 59:55 Štěpán Švec (Michal Háp)
branky (asistence): 11:08 Michal Kelbler (Jakub Diviš), 13:13 Tomáš Sýkora (Dominik Vošický), 24:55 Vojtěch Maca (Jakub Diviš), 35:29 Filip Salák (Jiří Špinar), 37:28 Filip Salák (Michal Kelbler), 52:28 Michal Kelbler (Jakub Diviš)

FBC PEAKSPORT LITOMYŠL - Snipers Třebíč B 15:6
3. Vilém Nonn, 10. Marek Lamplot, 11. Michal Háp, 15. Martin Štarman, 17. Jiří Boštík, 20. Martin Štarman, 32. Jiří Boštík, 44. Matěj Stejskal, 48. Jiří Žák, 50. Martin Štarman, 52. Marek Lamplot, 54. Michal Háp, 56. Ondřej Háp, 56. Michal Háp, 60. Štěpán Švec - 12. Michal Kelbler, 14. Tomáš Sýkora, 25. Vojtěch Maca, 36. Filip Salák, 38. Filip Salák, 53. Michal Kelbler; rozhodčí: Martin Trnka - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 3:2; využití: 2:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Tomáš Doubek ? - Jaroslav Kučera ?; po třetinách: 6:2, 1:3, 8:1;
60:00
59:59
Nejlepším hráčem domácích byl zvolen Vilém Nonn
59:59
Nejlepším hráčem hostí byl zvolen Michal Kelbler
59:59
Komentář trenéra domácí Michala Hápa: Po včerejší výhře jsme dnes ještě přidali a zpravili si tak chuť. Soupeř dal branky zase jenom z brejků. Naši hráči odvedli dobré výkony za které je musíme pochválit. Děkujeme soupeři, rozhodčím, pořadatelům a především divákům. Těšíme se na další domácí utkání.
59:55
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Michal Háp (15:6).
56:46
Vyloučen hráč Michal Háp družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře.
55:48
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Vilém Nonn (14:6).
55:24
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp, asistoval Marek Lamplot (13:6).
55:00
Brankář Třebíče Jaroslav Kučera předvádí další krásné zákroky a drží svůj tým.
53:37
Timeout Snipers Třebíč B
53:37
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Štěpán Švec (12:6).
52:29
Po rychlé breakové situaci Třebíč snižuje na 6:11
52:28
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Michal Kelbler, asistoval Jakub Diviš (11:6).
51:26
Po nahrávce z rohu hřiště se trefil Marek Lamplot z prostoru před brankou.
51:25
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Tomáš Boštík (11:5).
49:31
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval Vilém Nonn (10:5).
47:25
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Žák, asistoval Tomáš Novák (9:5).
46:05
Martin Štarman spálil velkou šanci po přihrávce od Viléma Nonna za poloviny hřiště.
43:50
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Matěj Stejskal, asistoval Vilém Nonn (8:5).
43:30
Od mantinelu z rychlé otočky Jiří Žák vystřelil na soupeřovu branku kde stál brankář Třebíče.
42:30
Po dlouhém nátlaku Třebíče se konečně na míček dostává Litomyšl.
41:05
Domácí hrají v plném počtu.
40:05
Úvodní vhazování vyhrál tým Třebíče který je v přesile 5 ku 4 a vytvářejí si tlak na Litomyšl která ale úspěšně brání.
40:00
40:00
39:40
Třebíč si hledá dobrou příležitost ke střele a drží Litomyšl v tlaku která nemůže vystřídat.
39:04
Vyloučen hráč Daniel Ondráček družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:28
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Filip Salák, asistoval Michal Kelbler (7:5).
35:30
Po rychlé krosové přihrávce Filip Salák který ji trefil z první snižuje na 4:7
35:29
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Filip Salák, asistoval Jiří Špinar (7:4).
35:04
Vyloučen hráč Tomáš Novák družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
31:05
Po dlouhém výhozu od domácího brankáře Tomáše Doubka se střelou od mantinelu Jiří Boštík trefuje a překonává brankáře Třebíče Kučeru.
31:04
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Boštík, asistoval Tomáš Doubek (7:3).
29:26
Vyloučen hráč Tomáš Sýkora družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za vysoká hokejka.
27:55
Po přihrávce domácího obránce domácímu brankáři rozhodčí nařídil standartní situaci kterou ale hráč z Třebíče střelil do litomyšlské zdi.
27:10
Rychlí break Třebíče zlikvidoval Tomáš Doubek.
24:56
Třebíč si vytváří tlak a je z toho gol.
24:55
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Vojtěch Maca, asistoval Jakub Diviš (6:3).
23:30
Matěj Stejskal prověřil svou tvrdou střelou prověřil Třebíčského brankáře.
20:30
Litomyšl se ujímá míčku a vytváří si tlak.
20:00
20:00
19:27
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč B neproměnil Tomáš Sýkora.
19:14
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval Matěj Stejskal (6:2).
18:30
Litomyšl nenechává Třebíči moc velké šance a míček má většinou na svých hokejkách.
16:06
Jiří Boštík zvyšuje náskok Litomyšle už o 3 goly a střelou přehodil brankáře Třebíče.
16:05
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Boštík, asistoval Štěpán Švec (5:2).
14:51
14:51
A máme tu rychlý gol z přesilové hry který dal Martin Štarman rychlou střelou z prostoru před bankou.
14:21
Vyloučen hráč Adam Benáček družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za blokování hokejky.
14:00
Velkou šanci Litomyšle spálil Jiří Boštík který minul prázdnou branku.
13:14
Oba dva goly Třebíče byly po rychlém breaku.
13:13
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Dominik Vošický (3:2).
11:08
10:46
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Marek Lamplot (3:0).
10:46
Nyní si chlapci svoje role obrátili a Marek Lamplot nahrával od mantinelu Michalovi Hápovi který střelou z první dává gol.
09:38
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Michal Háp (2:0).
09:38
Máme tu další gol který dával Marek Lamplot z poloviny hřiště po přihrávce od Michala Hápa od mantinelu.
08:30
Třebíči se podařilo dostat do breaku a ohrozila branku domácích.
07:05
Litomyšl určuje tempo hry.
05:50
Litomyšl si vytvořila další šanci která končí za mantinelem.
03:30
Litomyšl si vytváří tlak na soupeře a nenechává soupeře vystřídat.
02:31
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Vilém Nonn, asistoval Jiří Žák (1:0).
02:31
Další střelou z poloviny hřiště byl tentokrát úspěšný domácí obránce Vilém Nonn a skóruje.
01:30
O první střelu zápasu se postaral domácí obránce Vilém Nonn z poloviny hřiště přímo brankářovi Třebíče do ruky.
00:01
Úvodní vhazování vyhrál tým z Třebíče a přesouvá se do útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč B: brankář: Jaroslav Kučera; hráči v poli: Vojtěch Maca, Jakub Diviš, Filip Salák, Michal Kelbler, Adam Benáček
00:00
Line-up domácích FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Marek Lamplot, Josef Karlík, Štěpán Švec, Jiří Boštík, Michal Háp