2:3
1:4
2:3
- : -
branky (asistence): 16:22 František Majvald (Marek Švec), 18:44 Jan Skalický (František Majvald), 34:20 Jiří Doleček (Jan Skalický), 48:04 Marek Švec (Jan Skalický), 52:35 Jan Matyáš (Jiří Doleček)
branky (asistence): 07:50 Lukáš Janura (Marek Janovský), 14:44 Andrej Janda (Vítězslav Holub), 16:46 Josef Mareš (David Vodrážka), 21:01 Andrej Janda (Tomáš Odložilík), 23:13 Vítězslav Holub (Lukáš Janura), 35:09 Lukáš Janura (David Vodrážka), 38:41 Lukáš Janura (Tomáš Odložilík), 42:11 Josef Mareš (Miroslav Hloušek), 44:44 Miroslav Hloušek (Josef Mareš), 59:37 Vítězslav Holub (Lukáš Janura)

FBC LETOHRAD Orel Orlice - 1. FbK Tábor 5:10
17. František Majvald, 19. Jan Skalický, 35. Jiří Doleček, 49. Marek Švec, 53. Jan Matyáš - 8. Lukáš Janura, 15. Andrej Janda, 17. Josef Mareš, 22. Andrej Janda, 24. Vítězslav Holub, 36. Lukáš Janura, 39. Lukáš Janura, 43. Josef Mareš, 45. Miroslav Hloušek, 60. Vítězslav Holub; rozhodčí: František Košňar - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Jan Moravec 15, Dominik Moravec 7 - Miroslav Bouška 20; po třetinách: 2:3, 1:4, 2:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Velmi těžké utkání, výborný soupeř. Utkání rozhodlo proměňování šancí. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích: Odehrát utkání pouze posledních 12 min. naplno nevede k vítěztí. Děkujeme soupeři i divákům.
59:37
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Vítězslav Holub, asistoval Lukáš Janura (5:10).
54:25
Vyloučen hráč Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost.
53:35
Vyloučen hráč Miroslav Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost.
52:35
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Matyáš, asistoval Jiří Doleček (5:9).
50:01
Vyloučen hráč Ondřej Pokorný družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:04
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Marek Švec, asistoval Jan Skalický (4:9).
44:44
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Miroslav Hloušek, asistoval Josef Mareš (3:9).
42:11
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval Miroslav Hloušek (3:8).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Dominik Moravec družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice
40:00
40:00
38:41
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Janura, asistoval Tomáš Odložilík (3:7).
35:09
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Janura, asistoval David Vodrážka (3:6).
34:20
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jiří Doleček, asistoval Jan Skalický (3:5).
33:06
Vyloučen hráč Roman Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za blokování hokejky.
23:13
21:01
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Andrej Janda, asistoval Tomáš Odložilík (2:4).
20:00
20:00
18:44
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval František Majvald (2:3).
16:46
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval David Vodrážka (1:3).
16:22
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Marek Švec (1:2).
14:44
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Andrej Janda, asistoval Vítězslav Holub (0:2).
07:50
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Janura, asistoval Marek Janovský (0:1).
03:58
Vyloučen hráč Jakub Doleček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Košňar a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor: brankář: Miroslav Bouška; hráči v poli: Miroslav Klípa, Roman Klípa, David Vodrážka, Miroslav Hloušek, Josef Mareš
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Jan Moravec; hráči v poli: Marek Švec, Matouš Hrdina, Jan Skalický, František Majvald, Jiří Doleček