3:4
0:1
1:1
- : -
branky (asistence): 03:53 Jiří Sedláček (Petr Jindra), 07:40 Miloš Procházka (Petr Jindra), 13:30 Kryštof Kůs (Pavel Gellner), 50:04 Michal Obertan (Jiří Sedláček)
branky (asistence): 06:33 Matěj Mikšovský (Lukáš Kašpar), 15:18 Filip Hušek (Dalibor Vlášek), 16:36 Vít Heger, 19:58 Matěj Mikšovský (Adam Ruprich), 27:14 Daniel Elicer (Vít Heger), 59:23 Adam Hušek (Adam Ruprich)

TJ Centropen Dačice - FbC Hradec Králové 4:6
4. Jiří Sedláček, 8. Miloš Procházka, 14. Kryštof Kůs, 51. Michal Obertan - 7. Matěj Mikšovský, 16. Filip Hušek, 17. Vít Heger, 20. Matěj Mikšovský, 28. Daniel Elicer, 60. Adam Hušek; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan 15 - David Šimeček 20; po třetinách: 3:4, 0:1, 1:1;
60:00
59:59
Počet střel na branku Domácí 10 - Hosté 9.
59:59
Komentář trenéra Hostů: Velmi dobře jsme věděli, jak těžký zápas nás čeká a o to více si ceníme toho, že jsme ho zvládli. Bojovné utkání v dobrém tempu. Cíl jsme splnili a pracujeme dále. Děkuji soupeři za utkání. Komentář trenéra Domácí : Skvělé utkání s těžkým soupeřem . Dnes nás zradila koncovka. Děkuji soupeři za hru.
59:23
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Hušek, asistoval Adam Ruprich (4:6).
58:40
Dačice v 6 hráči v poli.
58:00
Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.
54:51
Timeout TJ Centropen Dačice
50:04
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Michal Obertan, asistoval Jiří Sedláček (4:5).
50:03
MIchal Obertan doráží střelu Sedláčka a je to už jenom o gól.
40:17
Domácí v plném počtu.
40:00
40:00
39:59
Počet střel na branku Domácí 7 - Hosté 5 .
38:17
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování hokejky.
27:14
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Daniel Elicer, asistoval Vít Heger (3:5).
26:00
Hosté v plném počtu.
24:00
Vyloučen hráč Adam Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Počet střel na branku Domácí 11 - Hosté 11 .
19:58
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Adam Ruprich (3:4).
16:36
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger z trestného střílení (3:3).
15:18
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Dalibor Vlášek (3:2).
14:34
13:30
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Pavel Gellner (3:1).
12:34
Vyloučen hráč Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
12:34
Dačice si užijí minutu přesilovku 5 na 3 .
11:41
Vyloučen hráč Lukáš Kašpar družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
11:15
Na druhé straně si Elicer počínal stejně
10:49
Procházka vzal v přečíslení zakončení na sebe branku však přestřeluje.
09:55
07:55
Vyloučen hráč Lukáš Kašpar družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za vysoká hokejka.
07:40
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Miloš Procházka, asistoval Petr Jindra (2:1).
06:33
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Lukáš Kašpar (1:1).
06:32
Matěj Mikšovský si vykoupal Ferdana a srovnává .
05:00
První nebezpečná akce hostů končí na tyči.
03:53
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jiří Sedláček, asistoval Petr Jindra (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Adam Hušek, Ondřej Souček, Adam Středa, Dalibor Vlášek, Matěj Mikšovský
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Tomáš Ferdan; hráči v poli: Tomáš Kubek, Petr Stejskal, Kryštof Kůs, Radovan Kubek, Pavel Gellner