2:0
2:1
1:3
- : -
branky (asistence): 03:38 Jan Tomšů (Matěj Doubek), 05:52 Matěj Doubek (Jan Tomšů), 29:15 Ondřej Šimek (Matěj Doubek), 35:34 Tomáš Dohnal (Matěj Doubek), 51:53 Matěj Doubek (Ondřej Šimek)
branky (asistence): 30:24 Jan Volenec (Miloš Macháček), 48:03 Zdeněk Krajčí (František Lahučký), 48:21 Miloš Macháček (Štěpán Novák), 59:48 Štěpán Novák (František Lahučký)

Pacovští Honzíci - FBŠ Všestary 5:4
4. Jan Tomšů, 6. Matěj Doubek, 30. Ondřej Šimek, 36. Tomáš Dohnal, 52. Matěj Doubek - 31. Jan Volenec, 49. Zdeněk Krajčí, 49. Miloš Macháček, 60. Štěpán Novák; rozhodčí: Michal Pazderník - Pavel Urbánek; vyloučení: 6 + Matěj Doubek 5:3; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Jaroslav Mareš 38 - Filip Ježek 25; po třetinách: 2:0, 2:1, 1:3;
60:00
59:59
Vyjádření kapitána hostí: Špatná koncovka, gratulujeme soupeři k vítězství a přejeme hodně zdaru do dalších zápasů.
59:59
Vyjádření trenéra domácích: Dnes to bylo velmi bojovné utkání. Naštěstí naše disciplinovanost a produktivita dnes rozhodli. Přejeme hostů hodně úspěchů v dalších zápasech.
59:48
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval František Lahučký (5:4).
59:41
Vyloučen hráč Milan Paták družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za vražení zády.
58:56
Hosté zkoušejí hru v šesti bez.
58:53
Timeout FBŠ Všestary
58:00
Máme zde posledí dvě minuty, které slibují velké drama. Každá drobná chyba teď může být rozhodující.
56:28
Hostující tým hraje v plném počtu
54:28
Vyloučen hráč Jan Freiberg družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
51:53
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Ondřej Šimek (5:3).
48:46
Budou to zde ještě velké nervy.
48:21
Timeout Pacovští Honzíci
48:21
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval Štěpán Novák (4:3).
48:21
Všestary se starají o dramatizaci koncovky zápasu. V krátkém sledu dávájí dva góly.
48:03
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Zdeněk Krajčí, asistoval František Lahučký (4:2).
44:15
Domácí teď byli ve velkém tlaku a šance si připsal zejména domácí kapitám Doubek. Stav je zatím však stále neměnný.
40:25
Domácí hráč Paták trestuhodně netrefil prázdnou branku.
40:00
40:00
39:09
Domácí tým v plném počtu. Hostů se dnes přesilové hry vůbec nedaří.
37:09
Vyloučen hráč Zdeněk Kounek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře.
35:34
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Dohnal, asistoval Matěj Doubek (4:1).
34:58
Vyloučen hráč Robert Chaloupka družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost.
34:58
Vyloučen hráč Roman Dostál družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost.
34:58
Hra se nám v posledních minutách velice přiostřila. Rozhodčí se snaží situaci řešit dvojtým vyloučením na obou stranách.
34:17
Vyloučen hráč Michal Hošek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost.
34:17
Vyloučen hráč Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost.
30:24
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Volenec, asistoval Miloš Macháček (3:1).
30:24
Přečíslení 3 na 2 hosté zvládný na výbornou a korigují stav zápasu.
29:15
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Matěj Doubek (3:0).
29:15
I třetí oslabení domácí tým dokázal ubránit a navíc hned po jeho konci se domácí potřetí v zápase prosazují.
28:57
Tšsně před koncem přesilovky se nám zde rozezvučela tyč za domácím brankářem.
27:09
Vyloučen hráč Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
27:09
Hostující tým si zahraje potřetí v početní výhodě. Stolek časoměřičů dnes již podruhé navštíví domácí kapitán.
24:28
Domácí se ubránili a hrají v plném počtu.
23:28
Ještě poslední minuta.
21:28
Domácí obrana zatím drží a na golmana Mareše moho střel nepadá (myšleno v přesilové hře).
20:00
20:00
19:59
Třebaže hosté jsou většinu času aktivnějším týmem, do šaten se jde za stavu 2:0 pro domácí borce. Ve druhé časti však ještě bude pokračovat dlouhá přesilovka hostujícího týmu.
19:28
Vyloučen hráč Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 5 minut za hákování.
19:07
Domácí tým je v plném počtu.
17:40
Hosté ze svého tlaku prozatím vytěžili přesilovou hru. Pacov se však zatím brání velice aktivně
17:07
Vyloučen hráč Michal Hošek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
13:00
Po několikaminutovém obléhání domácí svatyně se pacovští vymanili z tlaku a hezkou střelou prezentoval kapitán Doubek.
08:38
Teď jsou to naopak Honzíci, kteří se drží na útočné polovině a uzamkli svého soupeře.
07:20
Hosté nepiští domácí k míčku, ale ti zatím poctivě brání.
05:52
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Jan Tomšů (2:0).
05:42
A jak se říká, nedáš dostaneš. Jen se nám tu aktéři prvního gólu prohodili.
05:10
Ohromná šance hosít na vyrovnání bnakou nekončí. Hráč s číslem 7 se objevil sám před brankářem Marešem, avšak branku přestřelil
03:38
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Jan Tomšů, asistoval Matěj Doubek (1:0).
03:38
Dlaší šance domácích již končí gólem.
03:07
Už i domácí celek se osmělil. Kokrétně dvojice Paták M. a Šimek se pokusila o steč hostující branky.
02:31
Hostující tým je zatím více na míčku. Vážnější šance jsme se však zatím nedočkali.
00:01
Vítáme Vás u dnešního zápasu. Oba týmy svá včerejší utkání prohrály a tak se dnes budou snažit o nápravu. Doufáme, že nás čeká zajímavý zápas
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Pazderník a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary: brankář: Filip Ježek; hráči v poli: Jan Volenec, Jan Freiberg, Miloš Macháček, Pavel Hellmann, Štěpán Novák
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Jaroslav Mareš; hráči v poli: Ondřej Toman, Tomáš Dohnal, Matěj Doubek, Milan Paták, Ondřej Šimek