2:0
3:1
- : -

FTC Vysoké Mýto - FBC LETOHRAD Orel Orlice 9:3
4. Adam Kobr, 4. Petr Lesák, 5. Adam Kobr, 18. Vojtěch Pavlák, 34. Milan Koubek, 36. Milan Koubek, 44. Vojtěch Pavlák, 47. Michael Sháněl, 56. Petr Lesák - 3. Marek Švec, 5. František Majvald, 60. Jan Skalický; rozhodčí: Martin Mareš - Marek Čížek; vyloučení: 1 + Ladislav Rozlivka OS:3; využití: 0:0; diváků: 128; zásahy brankářů: Václav Musel 31 - David Richter 26; po třetinách: 4:2, 2:0, 3:1;
60:00
59:59
Hodnocení trenéra domácího celku: Z naší strany dnes velmi podařené utkání, dobře jsme si plnili obrané úkoly a dokázali jsme se prosadit i střelecky. Moje kluky chválím za perfektně odmakané utkání. Děkuji našim skvělím divákům, hostům děkuji za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
59:59
Hodnocení trenéra hostujícího celku: Soupeř byl lepší, proto zvítězil. Za zamyšlení stojí co přináší florbalu, udělování vyjjímek a zmenšování rozměrů hřiště. Děkuji soupeři a skvělé divácké návštěvě.
59:59
Online přenos pro vás připravil Filip Neumann, Jan Novák a Ondřej Hájek. Děkujeme za sledování a dobrou noc. :)
59:29
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický bez asistence (9:3).
59:20
Milan Koubek kouzlil před bránou
58:53
Hráč VM David Šimáček dostal přes prsty, nezávidihodná situace
57:31
Vyloučen hráč Ladislav Rozlivka družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
57:31
Vyloučen hráč Martin Kavka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:31
Vyloučen hráč Ladislav Rozlivka družstva FTC Vysoké Mýto - osobní trest.
57:19
A nyní útok Letohradu a další vyloučení po, kterém Milan Koubek neudržel své nervy na uzdě a zařval na rozhodčího To si děláš ... (srandu)
56:26
Zajímavá práce hráčů FTC při přesilové hře
55:55
55:52
A je to tady surovost přinesla vyloučení
55:04
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Libor Knypl (9:2).
52:16
Zajímavá kombinace a zakončení k tyči po oběhnutí brány v podání domácího Michaela Sháněla
50:49
Stupňuje se atmosféra a s ní i nekompromisní přístup Milana Koubka k protihráčům
50:16
Hráč Letohradu David Lauterbach si křikl o přihrávku a zakončil do masky domácího brankáře
49:49
Hra se přelívá ze strany na stranu VM opět v útoku
49:26
Velice špatně rozehraná akce ze strany Vysokého Mýta a nyní jim doslova teče do bot
48:45
Obránce Vysokého Mýta Marek Cifra předvedl skvělí obraný zákrok a vyslal své spoluhráče na opačnou polovinu hřiště
46:24
Musíme zdůraznit, že ač brankář hostí obdržel osm branek, několik jasných příležitostí zachránil a stále působý sebevědomím dojmem
46:15
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Michael Sháněl, asistoval Vojtěch Pavlák (8:2).
46:00
Střela, při které zachraňoval situaci Letohradský David Richter a několik sekund poté byl dezorientován
45:43
U míče opět FTC
45:21
Ondřej Kadrmas zachránil situaci před vlastní bránou
44:25
Jíří Toman z Letohradu byl poslán k parketám místní haly Domova mládeže Vysoké Mýto
43:04
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Pavlák, asistoval Michael Sháněl (7:2).
40:40
Za pouhých 40 sekund jsme mohli vidět hned několik příležitostí na obou stranách
39:13
Hráč Letohradu sedící na trestné po mé pravé ruce má velice pěkné růžové sálovky
39:10
Vyloučen hráč Adam Gabris družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování hokejky.
36:50
Náš DJ Lukáš Matějka teď rozespíval fanoušky několika českými písničkami, jsou to po dlouhé době první výkřiky z jejich úst
36:32
Vysoká hokejka v podání hráče Letohradu Jiřího Tomana
35:58
Letohrad se snaží útočit za pomocí náhozů to však nevede k větším šancím
35:19
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Václav Vilímek (6:2).
35:10
Tomáš Vítek přenáší hru do útoku a je z toho gól
33:28
Hráč domácích Jiří Unzeitig je velmi opálený, kde nabral tuto barvu, v tomto chladném počasí?
33:14
Jiří Doleček fauloval na polovině hřiště
33:03
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Ladislav Rozlivka (5:2).
26:21
Jako zajímavost můžeme dodat, že Letohrad je nováčkem této soutěže, do divize C postoupil ze třetího místa Regionální ligi mužů. Nutno však dodat že se aklimatizovali a již odehráli několik vyrovnaných utkání, několikrát i s vítězným koncem
17:17
Snaha domácích o vstřelení gólu se vyplací - výstavně zakončoval Vojtěch Pavlák, brankákř neměl šanci
16:32
Nához hostujících, po kterém přišel faul Ondřeje Kadrmase
15:16
Ladislav Rozlivka v tvrdém soupoji poslal protihráče k zemi, všem se zastavil tep ale rozhodčí nepíská ani volný úder - skvěle provedeno
14:47
Milan Koubek se ocitl v ostrém rozhovoru s jedním z rozhodčích
13:37
Před koncem třetiny oba tými neúnavně útočí a střídají se ve střelách na bránu (aktuální stav střel: VM - 7 // Letohrad - 6)