2:2
1:4
- : -

Pacovští Honzíci - TJ Centropen Dačice 3:9
32. Ondřej Šimek, 35. František Zajíc, 51. Milan Paták - 9. Kryštof Kůs, 15. Radovan Kubek, 18. Kryštof Kůs, 28. Daniel Holeček, 34. Daniel Holeček, 53. Jiří Sedláček, 55. Daniel Holeček, 59. Daniel Holeček, 60. Pavel Gellner; rozhodčí: Michal Pazderník - Ondřej Pech; vyloučení: 0:1 + Oldřich Pecha 5 + ČK1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Jan Máca 21 - Lukáš Vacuška 27; po třetinách: 0:3, 2:2, 1:4;
60:00
59:59
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Kryštof Kůs (3:9).
59:59
Střely Domácí 9 - Hosté 10
59:59
Komentář trenéra hostí. První třetina byla podle našich představ, ve druhé jsme vypadli z koncentrace, ale jinak povedený zápas. Děkuji soupeři za hru.
59:59
Komentář trenéra domácích. Vyrovnaný zápas, který provázela spousta neproměněných šancí. Výsledek rozhodně neodpovídá průběhu zápasu.
58:42
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Filip Šlápota (3:8).
57:13
Doubek našel přesným pasem Šimka, který a centimetry míjí odkrytou bránu.
54:43
Timeout Pacovští Honzíci
54:43
54:43
Po rychlé kombinaci Dačice přidávají další gól.
52:33
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jiří Sedláček, asistoval Daniel Holeček (3:6).
52:33
Standartní situace z rohu byla šikovně rozehrána na obránce, který čistým průstřelem dává gól.
50:57
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Paták, asistoval Matěj Doubek (3:5).
50:57
Doubek se dokázal uvolnit u mantinelu a přesnou přihrávkou do běhu vyslal Patáka, který zakončil rozjetou akci střelou pod ruku gómana.
49:47
Hosté konečně našli odpověď na ostré tempo držené Honzíky a začali nebezpečně ohrožovat svatyni domácích borců.
45:31
Briliantní zákrok domácí gólmana.
44:25
Hosté se nedokáží adaptovat na určené tempo. Míčky prakticky jenom vyhazují a nedokáží si udržet konstantní tlak.
41:41
Zdá se, že domácí vsadili vše na jednu kartu. Zvýšili aktivitu a diktují tempo hry.
40:00
40:00
39:59
Střely Domácí 11 - Hosté 8
34:44
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil František Zajíc, asistoval Michal Hošek (2:5).
34:44
Škoda na Hoška. Hošek na Zajíce. Zajíc backhand. Gól.
33:44
33:44
hráč Dačic šikovně nahrál zpoza branky na volného spoluhráče, který již se zakončením neměl problém.
33:08
Máca likviduje jedovatou střelu z otočky.
31:23
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Matěj Doubek (1:4).
31:23
Prvního gólu se dočkávají i domácí, když se prosazuje Šimek přesnou střelou k tyči.
27:20
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Jan Sláma (0:4).
25:01
Hosté se úspěšně ubránili a vymaňují se ze svého obranného pásma.
24:35
Domácí stále drží Dačice na své polovině.
22:14
Honzíci se usadili v útočném pásmu a vysíljí jednu střelu za druhou. Gólman Dačic je ovšem pozorný a střely likviduje.
20:01
Vyloučen hráč Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 5 minut za neuvedení v sestavě.
20:01
Vyloučen hráč Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice do konce utkání.
20:01
Domácí borci hned ze začátku budou hrát dlouhou 5 minutovou přesilovku. Za neuvedení v sestavě dostává ČK1 (trest do konce utkání) hráč č. 17.
20:00
20:00
19:59
Střely Domácí 10 - Hosté 10.
17:46
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Petr Stejskal (0:3).
17:46
Po nahození na bránu se ocitl hráč hostí osamocen před Mácou a nekompromisně zakončil.
16:32
Domácí zvýšili svojí herní aktivitu a Dačice uzamkly na svojí obranné polovině.
14:43
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Pavel Gellner (0:2).
14:43
Hosté navyšují svoje vedení. S trochou štěstí se povedlo dopravit míček odrazem o tyčku do brány Honzíků.
13:24
Domácím se nedaří usadit v útočném pásmu.
12:01
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
11:52
Hosté se ocitají v obrovské šanci, kterou likviduje gólman Máca.
08:37
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs bez asistence (0:1).
08:37
Po nedůrazu v brankovišti se do vedení dostává tým z Dačic.
06:45
Domácí se dostávají do pohledných akcí. Bohužel pro ně jim zatím chybí pověstná třešnička na dortu v podobě gólu.
05:12
Hosté se dopouští první chyby v rozehrávce. Můžou děkovat jen svému gólmanovi, že je pozorný a stíhá se vysunout proti střele.
03:04
Ani jeden z týmů nechce udělat chybu, proto se snaží vyvarovat riskantních rozehrávek.
02:26
Je tady první střela zápasu, kterou vysílá domácí kapitán.
01:01
Dačice hlídají míček na svých holích a Honzíkům míček zatím nepůjčili.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Pazderník a Ondřej Pech.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Tomáš Kubek, Petr Stejskal, Kryštof Kůs, Radovan Kubek, Pavel Gellner
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Jan Máca; hráči v poli: Ondřej Toman, Ondřej Šimek, Jan Tomšů, Adam Škoda, František Zajíc