8:6
3:3
- : -

FbC Hradec Králové - FBŠ Všestary 12:11
6. Ondřej Souček, 25. Adam Hušek, 27. David Stružinský, 28. Adam Středa, 30. Matěj Mikšovský, 35. Matěj Mikšovský, 35. Vít Heger, 36. Daniel Elicer, 39. Adam Hušek, 43. Ondřej Souček, 48. Filip Hušek, 57. Ondřej Erbs - 4. Štěpán Novák, 18. Miloš Macháček, 24. Roman Dostál, 25. Miloš Macháček, 28. Jan Freiberg, 34. Štěpán Novák, 39. Miloš Macháček, 40. Zdeněk Krajčí, 47. Pavel Hellmann, 52. František Lahučký, 55. Jan Freiberg; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Jireček; vyloučení: 2:4; využití: 1:2; diváků: 123; zásahy brankářů: Jeroným Žižka 24 - Filip Ježek 53; po třetinách: 1:2, 8:6, 3:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů Jana Freiberga: Dneska jsme si řekli, že do toho dáme 200%, to jsem taky udělali. Moc bych chtěl poděkovat klukům za jejich předvedený výkon na hřišti, dělají mi radost. Klukům z HK přeji mnoho zdaru do příštích zápasů a body s nimi vybojujeme na domácí palubovce v Chlumci. Chtěl bych taky poděkovat divákům za jejich podporu, byli neskuteční, DÍKY!
59:59
Zhodnocení trenéra domácích :Bláznivé utkání, které lahodilo oko Fanouška, nikoli však trenérů. První polovina zápasu nás zastihla v nervozitě a nedůrazu. Předvedli jsme i několik ztrát, ze kterých soupeř z brejků trestal. Nakonec jsme však utkání ubojovali a připisujeme si vítězství. Děkuji všem za utkání.
58:10
Ob tři židle vedle sedí jedna hezká slečna a celkem mě rajcuje.
57:45
Timeout FBŠ Všestary
56:06
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Erbs bez asistence (12:11).
55:50
Teplota na palubovce stoupá každou minutou.
54:31
Dnešní derby je opravdu se vším všudy, chybí snad už jen pyrotechnika.
54:30
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Freiberg, asistoval František Lahučký (11:11).
53:00
Emoce v utkání začínají gradovat.
51:39
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Zdeněk Krajčí (11:10).
50:39
Vyloučen hráč Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost.
50:05
Jerry vytáhl další zákrok ze své Bible s názvem: Jak se má chytat?
50:00
Slovenská střela uklidnila hru.
48:50
O Filipovi Huškovi se hráčům Všestar bude zdát ještě tak týden, přidává krásný gól.
47:26
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Vít Heger (11:9).
46:44
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Miloš Macháček (10:9).
46:40
Péca stejně jak Pep Guardiola řídí svůj mančaft.
44:00
Jediný kdo, dělá hradecký obraně problémy je Miloš Macháček, bratr jeho slavnější sestry Pavly, se kterou jsem nedávno hovořil na Ulricháku jako maskot.
43:10
Nevím proč, ale chybí mi tu technické a teatrální pády Vojty Koudely.
42:53
Víte, co je to takzvaná haluz? To Vám poví do detailu Ondra Souček.
42:24
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček bez asistence (10:8).
42:02
Tímto zdravím kondičního trenéra a lva salónů Davida Dubského. Jebeej!
40:00
40:00
39:57
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Zdeněk Krajčí, asistoval František Lahučký (9:8).
38:42
Hráč s číslem 3 se po brance málem udělal.
38:35
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Hušek, asistoval Ondřej Souček (9:7).
38:04
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček bez asistence (8:7).
37:18
Balič a výzkumník přírody Ondra Šejvl na hřišti!
36:37
Střela hostí končí na masce Jerryho.
36:04
Víťa ukázal své proporce z každodenní návštěvy ve fitku a opřel se do rány jako Mike Tyson.
35:04
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Daniel Elicer, asistoval Filip Hušek (8:6).
34:22
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Filip Hušek (7:6).
34:09
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Adam Středa (6:6).
34:08
Všestarští hooligans dělají bordel.
33:07
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Roman Dostál (5:6).
32:21
Vyloučen hráč Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za držení.
32:20
Michal Urban a jeho pád zaduněl až na obratníku Kozoroha.
30:40
Matěj Mikšovský a jeho oslava je o mnohem lepší než všechny oslavy ve Fortnite. Branku posílá mladé holubičce Káje.
29:58
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Adam Ruprich (5:5).
29:17
Vyloučen hráč Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost.
29:06
Železná legenda Adam Středík skóroval! Síň českého florbalu má adepta na zapsání.
27:34
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Freiberg bez asistence (4:5).
27:02
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Středa, asistoval Matěj Mikšovský (4:4).
26:27
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Stružinský, asistoval Jan Páleník (3:4).
26:08
Divíme se, že na dnešní utkání nepřijelo ČT sport.
24:30
24:24
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval František Lahučký (1:4).
23:54
Vyloučen hráč Dalibor Vlášek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
23:18
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Roman Dostál, asistoval Jakub Moravec (1:3).