2:0
1:3
0:1

1. FbK Tábor - FbC Strakonice P.A. 6:7p
3. Petr Kutner, 11. Josef Mareš, 17. Marek Janovský, 39. Petr Kutner, 40. Petr Kutner, 48. Josef Mareš - 6. Jakub Kořán, 11. Jiří Křesák, 15. Tomáš Mareš, 41. Karel Šavrda, 45. Karel Šavrda, 47. Jiří Křesák, 62. Karel Šavrda; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 6 + Roman Klípa 5:6; využití: 2:2; diváků: 20; zásahy brankářů: Dušan Václavík 26 - Jan Vaníček 25; po třetinách: 3:3, 2:0, 1:3, 0:1;
65:00
Komentář domácích: Dnes to byla spíše bitva než florbal, nás trápí tradičně koncovka a disciplína. Děkujeme za utkání.
61:46
65:00
Vyjádření vedoucího Hostí D.Harmana: "Bojovné utkání hodné jihočeského derby, myslím si že jsme měli více ze hry a zaslouženě bereme 2 body. Musíme zapracovat na koncovce a taková utkání budeme vyhrávat v základní hrací době. Díky soupeři a divákům za atmosféru."
61:46
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda bez asistence (6:7).
61:03
Vyloučen hráč Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
60:00
60:00
58:59
Vyloučen hráč Miroslav Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost.
58:59
Vyloučen hráč Jakub Kořán družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
52:50
Vyloučen hráč Karel Řezanka družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za držení.
51:57
Vyloučen hráč Roman Klípa družstva 1. FbK Tábor na 5 minut za hrubost.
48:30
Vyloučen hráč Pavel Korbel družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:44
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval Petr Kutner (6:6).
46:38
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jiří Křesák, asistoval Vojtěch Houska (5:6).
45:46
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
44:51
Vyloučen hráč Marek Janovský družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nesportovní chování.
44:24
Vyloučen hráč Martin Košta družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za hrubost.
44:24
Vyloučen hráč Miroslav Hloušek družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost.
44:04
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Jakub Mikeš (5:5).
40:50
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Tomáš Mareš (5:4).
40:00
40:00
39:28
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner z trestného střílení (5:3).
38:44
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner, asistoval Marek Janovský (4:3).
38:22
Vyloučen hráč Jiří Křesák družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
16:48
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Marek Janovský, asistoval Pavel Korbel (3:3).
16:47
Vyloučen hráč Lukáš Pluskal družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:02
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Vojtěch Houska (2:3).
12:09
Vyloučen hráč Josef Mareš družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře.
10:40
10:28
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval Petr Kutner (2:1).
05:25
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jakub Kořán, asistoval Jiří Křesák (1:1).
02:00
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner, asistoval Josef Mareš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice P.A.:
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor: brankář: Dušan Václavík; hráči v poli: Petr Kutner, Josef Mareš, David Vodrážka, Miroslav Klípa, Roman Klípa