2:1
- : -
SK Jihlava

SK Jihlava - Snipers Třebíč B 6:4
6. Ondřej Vyskočil, 15. Michal Beránek, 24. Jan Beránek, 35. Jan Mikeš, 47. Jan Mikeš, 58. Jan Beránek - 23. Adam Benáček, 32. Tomáš Nestrojil, 37. Filip Salák, 56. Michal Kelbler; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:3 + Tomáš Nestrojil 5; využití: 1:2; diváků: 77; zásahy brankářů: Tomáš Cacek 15 - Jaroslav Kučera 19; po třetinách: 2:0, 2:3, 2:1;
60:00
59:59
Střely domácí: 6 Střely hosté 7
58:48
Vyloučen hráč Tomáš Nestrojil družstva Snipers Třebíč B na 5 minut za sekání.
57:59
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek bez asistence (6:4).
57:55
Po individuální akci zvyšují domácí na rozdíl dvou branek.,
56:30
Jihlavští trefují tyčku.
55:46
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Michal Kelbler, asistoval Filip Salák (5:4).
55:46
Necelou minutu přesilovky se dokázali jihlavští bránit. Třebíč početní výhodu využívá a zápas dramatizuje.
54:49
Timeout Snipers Třebíč B
54:49
Vyloučen hráč Michal Strejček družstva SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
53:54
Několikrát po sobě měla Třebíč možnost vstřelit branku. Domácí brankář zůstává ostražitý a hájí svoji svatyni.
50:40
Hra se nyní přelévá nahoru dolu, avšak bez větších brankových příležitostí.
48:54
Domácí předvádí pěknou kombinační hru a nepouští soupeře k míčku.
46:11
Timeout SK Jihlava
46:11
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Mikeš, asistoval Michal Beránek (5:3).
46:11
Přihrávka, přihrávka gól.
45:35
Obrovskou chybu v rozehrávce domácích Třebíč nezužitkovala.
44:30
Třebíč okamžitě odpovídá nebezpečnými střelami. Všechny střely jsou však mimo bránu.
43:30
Mikeš a následně Beránek měli možnost potrestat chyby v třebíčské rozehrávce. Bez úspěchu.
40:00
40:00
39:59
Střely domácí: 13 Střely hosté 7
36:31
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Filip Salák, asistoval Michal Kelbler (4:3).
34:08
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Mikeš, asistoval Michal Beránek (4:2).
32:10
Vyloučen hráč Adam Benáček družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za bránění ve hře.
31:51
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Tomáš Nestrojil, asistoval Filip Salák (3:2).
31:30
Trestné střílení družstva SK Jihlava neproměnil Jan Beránek.
30:13
Vyloučen hráč Zdeněk Klimeš družstva SK Jihlava na 2 minuty za hra na zemi.
29:11
Oba týmy si vytváří nebezpečné brankové příležitosti. Brankáři se činí a nedovolují změnu skóre.
26:30
Technické problémy nám prozatím neumožňují podrobnější přenos. Tímto se omlouváme.
23:35
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Michal Beránek (3:1).
22:52
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Adam Benáček, asistoval Tomáš Nestrojil (2:1).
18:57
Vyloučen hráč Michal Kelbler družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání.
17:30
Chyba v rozehrávce domácích. Zůstala nepotrestána.
14:53
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Michal Beránek bez asistence (2:0).
14:53
Po individuální akci se prosazuje Michal Beránek.
13:54
Cacek pokrývá nebezpečnou střelu soupeře.
12:00
Po dlouhé výhozu gólmana Třebíče se hosté dostávají do šance. Domácí brankář odolává.
11:50
Ondra Vyskočil trefuje tyčku!!
11:00
Domácí hrají přesilovou hru a vytváří si šance. Zatím bez úspěchu.
10:36
Vyloučen hráč Adam Benáček družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:12
Zdeněk Klimeš vyslal hezkou střelu. Minul.
07:51
Tým Třebíče měl výhodu dvou standardních situací. Naštěstí pro domácí obě střely mimo branku.
06:50
Hra je prozatím na obou stranách vcelku opatrná
05:07
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Ondřej Vyskočil, asistoval Michal Strejček (1:0).
05:07
První nebezpečnější akce domácích končí gólem.
00:01
Úvodní buly vyhrává domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Štolc a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč B: brankář: Jaroslav Kučera; hráči v poli: Jakub Diviš, Vojtěch Maca, Dominik Vošický, Filip Salák, Michal Kelbler
00:00
Line-up domácích SK Jihlava: brankář: Tomáš Cacek; hráči v poli: Jan Beránek, Peter Škurla, Zdeněk Klimeš, Michal Beránek, Jan Mikeš