1:2
1:3
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - TJ Centropen Dačice 5:8
12. Jakub Kocour, 12. Jan Suchý, 17. Dominik Suchý, 38. Dominik Suchý, 41. Jakub Mareš - 5. Pavel Stejskal, 8. Filip Šlápota, 15. Filip Šlápota, 25. Kryštof Kůs, 35. Michal Obertan, 43. Filip Šlápota, 48. Michal Obertan, 56. Pavel Stejskal; rozhodčí: Michal Pazderník - Pavel Urbánek; vyloučení: 4 + Vojtěch Jonák 5 + ČK1:3; využití: 0:2; diváků: 9; zásahy brankářů: Jan Pražák 13 - Tomáš Ferdan 14; po třetinách: 3:3, 1:2, 1:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů : Dnes jsme doslova utrpěli vítezství .Děkujeme soupeří za hru .
59:59
Komentář trenéra domácích : Od celého zápasu jsme čekali víc .
59:11
Hostující hráč s číslem 17 vráží do Mareše , ten přepadá přes mantinel .
58:16
Hostující hráči se vybíjejí na menších hráčích domácích.
55:03
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Stejskal, asistoval Jiří Sedláček (5:8).
52:09
Hráč hostů s číslem 20 přestřeluje bránu .
50:22
Domácí fanoušci už začínají s pokřiky .
49:24
Vyloučen hráč Jakub Kocour družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost.
49:24
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
47:25
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Michal Obertan, asistoval Filip Šlápota (5:7).
45:15
Hra se postupně zrychluje .
42:22
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Daniel Holeček (5:6).
40:50
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Mareš, asistoval Jan Suchý (5:5).
40:00
40:00
37:36
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Dominik Suchý, asistoval Jan Suchý (4:5).
36:49
Hosté jsou na míčku velmi opatrní .
34:00
32:37
Vyloučen hráč Dominik Suchý družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:01
Hra se opět vyrovnala .
30:15
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za vražení zády.
29:57
Mareš vyráží míček ,jeho pokus o střelu nedopadl .
29:13
Vyloučen hráč Jakub Kocour družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za bránění ve hře.
28:23
Tempo se ustálilo .
24:19
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Miloš Procházka (3:4).
16:40
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Dominik Suchý bez asistence (3:3).
16:27
Hra vypadá jako zápas šermířů .
14:36
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Kryštof Kůs (2:3).
13:16
Vyloučen hráč Vojtěch Jonák družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nesportovní chování.
13:16
Vyloučen hráč Vojtěch Jonák družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 5 minut za nesportovní chování.
13:16
Vyloučen hráč Vojtěch Jonák družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons do konce utkání.
11:35
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Suchý, asistoval Zdeněk Kadlec (2:2).
11:00
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Kocour, asistoval Jan Suchý (1:2).
08:57
Vyloučen hráč Miloš Procházka družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
08:02
Hosté hrají ve velmi rychlém a agresivním tempu.
07:30
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Jiří Sedláček (0:2).
07:10
Brankář Pražák předvádí další skvělé zákroky .
05:38
Mareš vyráží míček hostujícímu hráči s číslem 17.
04:26
02:55
Skvělý zákrok brankáře Pražáka udržel stav na 0:0 .
00:13
Hostující se agresivně vrhají na domácí hráče .
00:01
Úvodní vhazování první část vyhrává tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Pazderník a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Tomáš Ferdan; hráči v poli: Tomáš Kubek, Petr Stejskal, Kryštof Kůs, Miloš Procházka, Radovan Kubek
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Jan Pražák; hráči v poli: Tomáš Rezek, Jakub Kocour, Vojtěch Jonák, Jan Suchý, Dominik Suchý