3:3
2:2
- : -

FbC Hradec Králové - 1. FbK Tábor 8:5
6. Filip Hušek, 9. Lukáš Kašpar, 19. Ondřej Souček, 23. Michal Urban, 25. Matěj Mikšovský, 31. Jan Páleník, 58. Martin Šejvl, 60. Matěj Mikšovský - 23. Josef Mareš, 25. Marek Janovský, 35. Tomáš Odložilík, 42. Pavel Korbel, 47. Miroslav Hloušek; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 2:5; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: David Šimeček 26 - Dušan Václavík 54; po třetinách: 3:0, 3:3, 2:2;
60:00
59:59
střely ve třetí třetině 22:14
59:59
Vyjádření táborského trenéra Mareše: Škoda 1. třetiny, kde jsme se na hřišti hledali. Další dvě třetiny byly již vyrovnané. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání.
59:59
Hradecký trenér Černý: První třetina nám vyšla přesně dle našich představ. Povolením v koncentraci ve 2. třetině jsme zbytečně soupeře dostali do hry a zápas tak zdramatizovali. Konečného vítězství si nesmírně ceníme. Soupeři děkujeme za zápas.
59:15
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský bez asistence (8:5).
59:15
Marešovu přihrávku vystihl M. Mikšovský a do prázdné branky stanovil konečné skore.
57:55
Tábor bez brankáře.
57:54
Timeout 1. FbK Tábor
57:54
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Martin Šejvl, asistoval Ondřej Erbs (7:5).
57:54
Přihrávku zpoza branky zužitkoval Šejvl.
57:06
Přesilovka opět nevyužita. Jenom, aby to Hradec nemrzelo...
55:45
Hradec si může napravit dnešní reputaci v přesilovkách. Ale ani tato se pro ně zatím nevyvíjí příznivě.
55:06
Vyloučen hráč Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost.
52:52
A zase souboj koho jiného než Mareše a Šimečka. Na Mareše , který naskočil z trestné lavice beci zapomněli a nechali ho na Šimečka najet. Ten opět vyšel vítězně z tohoto souboje.
51:03
Dnes to hradeckým borcům v přesilovkách nejde. Ba naopak: Šimeček musel již dvakrát zasahovat proti nebezpečným střelám.
50:13
Vyloučen hráč Josef Mareš družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
47:32
A v permanenci je poprvé náš doktor Michal M. Škoda, že je to veterinář, ale i tak pomohl táborskému Klípovi na nohy.
46:23
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Miroslav Hloušek, asistoval Josef Mareš (6:5).
46:23
Tábor se dotáhl už na rozdíl jediné branky!
46:00
A opět tu byl souboj Mareš a Šimečka... Výborně pro Šimiho!
44:25
Vyloučen hráč Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování.
44:25
Vyloučen hráč Marek Janovský družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nesportovní chování.
44:25
Vzájemnou debatu obou hráčů rozhodčí ukončili dvouminutovým trestem pro oba.
44:25
Hraje se 4:4.
42:22
Trestné střílení družstva 1. FbK Tábor neproměnil Josef Mareš.
42:22
Bývalého hráče extraligových Vinohrad Mareše si vychutnal hradecký gólman a nastavil jeho střele svou hruď.
41:49
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Pavel Korbel, asistoval Lukáš Janura (6:4).
41:49
Zaváhání hradecké obrany využili táborští.
40:00
40:00
39:59
střely ve druhé třetině 17:13.
39:59
Hra se vyrovnala o čemž svědčí poměr střel i branek.
39:59
Hradecký trenérský doyen Petr Drahoňovský přišel koučovat své svěřence i o francouzských holých. Náš Joffrey de Peyrac si obnovil zranění kolene v dnešním utkání za B tým. Přejeme mu brzké uzdravení!
39:52
Mareš se prohnal jako uragán podél levého mantinelu a získal tím výhodu trestného úderu z nebezpečné vzdálenosti od hradecké branky.
37:42
Pohotový backhand Korbela těsně minul levou tyčku hradecké branky.
36:15
Krásnou střelu z výběhu od F. Huška, která směřovala do levého rohu branky zlikvidoval efektním semaforem Václavík.
34:18
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Tomáš Odložilík, asistoval Lukáš Janura (6:3).
34:18
V avizované výhodě se prosadili hosté a snižují tak na 6:3
30:29
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jan Páleník, asistoval Michal Šrajbr (6:2).
30:29
Kros od pravého beka Šrejbra zakončoval zleva pohotovou střelou Páleník.
25:59
Pokus Mareše skončil mimo.
25:06
Vyloučen hráč Filip Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
24:46
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Ondřej Souček (5:2).
24:46
krásná akce hradeckých skončlal gólem.
24:06
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Marek Janovský, asistoval Josef Mareš (4:2).
22:43
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš bez asistence (4:1).
22:43
Mareš vystihl rozehrávku hradeckých a od půlky hřiště šel na Šimiho a mezi nohy dává 1. gól hostů.
22:21
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Urban bez asistence (4:0).
22:21
Urbi jako buldog z obrany vyběhl metr před Václavíka a nedal mu prostor vyniknout.
21:00
Tentokráte buly pro Hradec a ten hraje na půlce Tábora.
20:00
20:00
19:59
střely 22:4
19:59
Hradec jasně ovládl 1. třetinu. Táborští zatím nic směrem do ofenzívy nic nepředvedli.
18:40
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček, asistoval Adam Středa (3:0).
18:40
Souček po dvou krásných kličkách (nejprve na obránce a potom i na Václavíka) do prázdné kasy.
18:30
... sice se drží na míčku, ale bez střely.
17:35
Tak hradečtí dostávají šanci na reparát. Uvidíme jak se jim povede...
17:32
Vyloučen hráč Josef Mareš družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za vražení zády.
16:30
Poctivý návrat do obrany Urbiho zabránil šanci ohrozit branku Šimiho.
15:15
Zatím "plonková" přesilovka. A hosté se již ubránili prvnímu oslabení.
13:28
Vyloučen hráč Roman Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře.
10:00
Teď jsme byli svědky ostrého obranného zákroku od hradeckého Urbiho. Ale vše je podle regulí a hrajeme dál, byť se hosté dožadují "dvojky". Rozhodčí rezolutně dávají najevo, že se má hrát dál.
08:05
Erbs našel přihrávkou z rohu Kašpara a ten z jedničky do šibenice nedal gólmanovi šanci!
08:03
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval Ondřej Erbs (2:0).
05:30
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Daniel Elicer (1:0).
05:30
F. Hušek v jasné šanci před gólmanem nezaváhal.
04:07
Šrajbr se rozběhl od vlastní brány a byl zastaven až za cenu nedovoleného zákroku cca 7 m před táborskou svatyní.
02:30
Do hry se již dostali i domácí! Hra je zatím vyrovnaná bez větších šancí.
00:10
Úvodní buly pro hosty. A ti jsou stále na míčku A Šimi si připisuje 1. save..
00:01
Vítejte u dnešního onlajnu, kterým vás provede Radim.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Martin Volf.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor: brankář: Dušan Václavík; hráči v poli: Miroslav Hloušek, Andrej Janda, Josef Mareš, Miroslav Klípa, Roman Klípa
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Adam Středa, Matěj Mikšovský, Jonáš Mikšovský, Adam Ruprich, Ondřej Souček