2:1
4:1
- : -

FBC PEAKSPORT LITOMYŠL - TJ Centropen Dačice 10:4
2. Jiří Boštík, 10. Michal Háp, 13. Martin Štarman, 19. Tomáš Boštík, 21. Michal Háp, 37. Marek Lamplot, 41. Jan Kulhavý, 48. Vilém Nonn, 51. Daniel Ondráček, 56. Marek Lamplot - 6. Radovan Kubek, 9. Petr Stejskal, 23. Kryštof Kůs, 52. Daniel Holeček; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 147; zásahy brankářů: Tomáš Doubek 21 - Lukáš Vacuška 28; po třetinách: 4:2, 2:1, 4:1;
60:00
59:59
Trenér hostů: Děkuji za pěknou hru a blahopřeji soupeři k výhře.
59:59
Komentář trenéra domácí Michala Hápa: po včerejším katastrofálním výkonu jsme dnes ukázali v mnohem lepším světle. Sešli jsme se v kompletní sestavě a bylo to znát. Plnili jsme úkoly a soupeře jsme takřka k ničemu nepustili. Děkujeme skvělým divákům, kteří nás svou hojnou účastí velmi potěšili, dále soupeři a pořadatelům bez kterých by to nešlo.
59:51
Vyloučen hráč Petr Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za vražení zády.
58:40
Další střela která měla mířit na Tomáše Doubka mířila vedle.
57:05
Litomyšl je v plném počtu.
55:41
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Štěpán Švec (10:4).
55:05
Vyloučen hráč Jan Kulhavý družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
53:40
Po tlaku soupeře se podařilo Litomyšli vyhodit míček však doběhl Marek Lamplot který zvyšuje náskok.
53:39
Domácí jsou v plném počtu.
51:38
Vyloučen hráč David Mlejnek družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za blokování hokejky.
51:04
Po špatné rozehrávce Viléma Nonna se míček dostal k soupeři který přesnou střelou překonal překonal Tomáše Doubka.
51:03
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček bez asistence (9:4).
50:11
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Daniel Ondráček, asistoval Matěj Stejskal (9:3).
49:24
Trestné střílení družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL neproměnil Michal Háp.
48:41
A máme tu další gól který dával Daniel Ondráček ke kterému se odrazil míček a on ho nasměroval do brány.
48:40
Jiří Žák nám ukázal svoje rychlé nohy, ale zakončení se mu nepovedlo a Vacuška to vychytal.
48:05
Tým hostí je v plném počtu.
47:07
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Vilém Nonn, asistoval Michal Háp (8:3).
46:50
Dačicím se podařilo vyhodit a vystřídat hráče.
46:05
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
45:40
Vyloučen hráč Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
44:20
Dačice vytvořili tlak na domácí kteří nemohli vystřídat.
42:40
Tomáš Doubek se zapotil po střele hostujícího obránce po standardní situaci od mantinelu. Tomáš byl pozorný a střelu dokázal vyrazit.
42:21
Timeout TJ Centropen Dačice
40:10
A máme tady podobný scénář jako ve druhé třetině kdy Litomyšl stihla během první půl minuty zvýšit svůj náskok. Tento gól zařídil střelou z poloviny hřiště Jan Kulhavý.
40:09
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jan Kulhavý bez asistence (7:3).
40:00
40:00
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:11
Po krásném nahození z vlastní poloviny od Tomáše Nováka byl před brankou soupeře který svou první střelou trefil brankáře Vacušku a z dorážky byl již neomylný.
36:10
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Tomáš Novák (6:3).
35:00
Zmatek na Dačické polovině. Ze kterého následuje střela od domácích obránců která končí za mantinelem.
34:20
Hra se přelévá ze strany na stranu.
31:05
Michal Háp prověřil Vacušku, ten je však pozorný a ukazuje další perfektní zákrok.
29:40
Tempo hry druhé třetiny určují Dačice.
27:20
Šlápota Filip minul prázdnou branku domácích.
26:20
Zmatek před brankou Tomáše Doubka a domácím obráncům se podařilo vyhodit.
23:20
Ondřej Háp se proběhl mezi dvěma hráči Dačic a dostal se do samostatného úniku který vsak hostující brankář Vacuška vychytal.
22:41
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Radovan Kubek (5:3).
22:30
Litomyšl rozehrává na své polovině a dostává se do útoku.
20:26
První střelu ve druhé třetině vyrazil hostující brankář Vacuška k domácímu Michalovi Hápovi který byl neomylný a zvyšuje náskok už o tři branky.
20:25
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Martin Štarman (5:2).
20:00
20:00
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:35
Po střele Martina Štarmana který trefil hostujícího brankáře do masky se míč odrazil ke připravenému Tomášovi Boštíkovi který z dorážky zvýšil náskok Litomyšle.
18:34
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Boštík bez asistence (4:2).
17:30
Procházka Miloš nastřelil tyč.
15:30
Litomyšl kontroluje hru a nepouští Dačice do velkých šancí.
13:00
Po dvaceti pěti vteřinách Litomyšl využívá přesilou hru. Michal Háp nahrávkou z rohu hřiště našel Martina Štarmana před bránou který už neměl moc práce dát gól.
12:59
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval Michal Háp (3:2).
12:34
Vyloučen hráč Petr Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
11:50
Hostující brankář se zapotil po dvou střelách domácích
11:30
Hra se přelívá ze strany na stranu.
09:11
Ze standardní situace Michal Háp prostřelil hostujícího brankáře. Standardní situaci měla Litomyšl na hranici velkého brankoviště Dačic.
09:10
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Vilém Nonn (2:2).
08:20
Vteřiny před návratem Karlíka z trestné lavice Dačice využívají přesilovou hru a střelou od mantinelu zvyšují svůj náskok.
08:19
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Petr Stejskal, asistoval Kryštof Kůs (1:2).
07:51
Dačice mají tlak a Litomyšli se nedaří vystřídat.
07:20
Litomyšli se podařilo prostřídat bránicí čtyřku.
06:20
Vyloučen hráč Josef Karlík družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
05:44
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Miloš Procházka (1:1).
05:43
Po nepovedené střele domácího obránce Kulhavého se Dačice dostali do přečíslení a proměnili ho.
01:44
Po rozehrávce z rohu hřiště našel Matěj Stejskal volného Jiřího Boštíka který měl odkrytou branku a skórovat už pro něj nebylo složité.
01:43
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Boštík, asistoval Matěj Stejskal (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Petr Stejskal, Tomáš Kubek, Radovan Kubek, Kryštof Kůs, Miloš Procházka
00:00
Line-up domácích FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Vilém Nonn, Michal Háp, Martin Štarman, Štěpán Švec, Jan Kulhavý