0:3
0:6
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Pacovští Honzíci 1:11
17. Lukáš Zelenka - 6. Robert Chaloupka, 10. Ondřej Šimek, 22. Ondřej Šimek, 24. Matěj Doubek, 35. Jaroslav Mareš, 45. Jan Tomšů, 50. Ondřej Šimek, 53. Petr Diviš, 57. Petr Diviš, 59. Matěj Doubek, 60. Ondřej Šimek; rozhodčí: Michal Pazderník - Pavel Urbánek; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 26; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 11 - Jaroslav Mareš 22; po třetinách: 1:2, 0:3, 0:6;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Tomáše Rezka : K tomu není, co říci .Na shledanou .
59:59
Komentář trenéra hostů Matěje Doubka - děkuji za utkání, výhra byla zasloužená
59:44
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Matěj Doubek (1:11).
58:01
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Ondřej Šimek (1:10).
56:41
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Petr Diviš, asistoval Michal Hošek (1:9).
52:45
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Petr Diviš, asistoval Matěj Doubek (1:8).
51:34
Timeout Pacovští Honzíci
51:34
Hosté neproměnili situaci tři na jednoho .
49:10
47:18
Žáček rychle běží po mantinelu , jeho pokus o střelu je zmařen vyražením od soupeře .
45:03
Mareš ztrácí míček za mantinelem .
44:27
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Jan Tomšů, asistoval Matěj Doubek (1:6).
42:05
Hosté hrají za bránou .
40:00
40:00
36:45
Vyloučen hráč Ondřej Šimek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za blokování hokejky.
34:52
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Jaroslav Mareš, asistoval Jan Tomšů (1:5).
34:50
Vyloučen hráč Josef Žáček družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování hokejky.
33:15
Domácí nezdolali obrannou zeď hostů
30:35
Střela hostujícího hráče číslo 53 se po půl metru odráží od Žáčkova lýtka .
29:48
Brankář Hlava už třikrát za sebou rychle vyráží míček .
23:17
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Milan Paták (1:4).
21:50
20:29
Vyloučen hráč Vojtěch Jonák družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za vražení zády.
17:06
Vyloučen hráč Jakub Mareš družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování hokejky.
17:00
Jonák se vrací do hry .
16:38
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Lukáš Zelenka, asistoval Ondřej Zmrhal (1:2).
15:00
Vyloučen hráč Vojtěch Jonák družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za vysoká hokejka.
13:16
Brankář hostů vyráží Zelenkovu střelu .
09:18
05:53
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Robert Chaloupka, asistoval Matěj Doubek (0:1).
03:44
Brankář Hlava vyráží míček nohou .
01:24
Oba týmy hrají podobným tempem .
00:29
Hosté drží míček na své polovině hřiště .
00:01
Úvodní vhazování první části vyhrávají hosté .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Pazderník a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Pacovští Honzíci: brankář: Jaroslav Mareš; hráči v poli: Petr Diviš, Robert Chaloupka, Ondřej Šimek, Jan Tomšů, Matěj Doubek
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Ondřej Zmrhal, Petr Liška, Vojtěch Jonák, Jan Suchý, Jaromír Čermák