3:1
4:0
- : -

FbC Hradec Králové - FbC Strakonice P.A. 14:4
2. Martin Šejvl, 5. Matěj Mikšovský, 6. Andrej Tibenský, 8. Lukáš Kašpar, 10. Filip Hušek, 12. Jan Páleník, 20. Martin Šejvl, 28. Ondřej Souček, 30. Ondřej Souček, 35. Matěj Mikšovský, 42. Jan Páleník, 43. Filip Hušek, 51. Michal Urban, 52. Filip Hušek - 5. Vojtěch Houska, 7. Karel Šavrda, 17. Karel Řezanka, 28. Jakub Kořán; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 1:6 + Jan Vaníček OS; využití: 4:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Jeroným Žižka 14 - Jan Vaníček 16, Karel Řezanka 2; po třetinách: 7:3, 3:1, 4:0;
60:00
59:59
Střely na bránu: 6:1
59:59
Komentář domácích Jakuba Černého: Vyzrálý taktický a týmový, výkon po celou dobu zápasu. Zasloužené vítězství.Takto se chceme posouvat pokaždé. Soupeři díky za utkání a hráčům za šestibodový víkend.
59:59
Komentář trenéra hostů Jakuba Mikeše: Soupeř zaslouženě vyhrál. Děkuji soupeři i divákům.
59:05
Timeout FbC Strakonice P.A.
57:54
Vyloučen hráč Jiří Křesák družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za vražení zády.
57:54
Jestli to půjde ještě takhle dál, tak na trestné hostů bude víc háčů než na střídačce
57:15
Střídání brankáře. Nový brankář Karel Řezanka družstva FbC Strakonice P.A.
57:15
Vyloučen hráč Jan Vaníček družstva FbC Strakonice P.A. - osobní trest.
57:15
Vyloučen hráč Jan Vaníček družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nesportovní chování.
51:20
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Jan Páleník (14:4).
51:20
Další využitá přesilová hra Hradce. A využívá ji jeden z hradeckých předních dělostřelců Filip Hušek a dává svůj třetí gól.
50:37
Vyloučen hráč Tomáš Mareš družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
50:14
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Urban, asistoval Martin Šejvl (13:4).
48:17
Vyloučen hráč Lukáš Pluskal družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za vražení zády.
48:17
Mikšovský si teď dělal ze soupeřů svým kličkováním srandu, až ho musel Pluskal uklidnit
44:32
Kaštus Kaštan teď poslal soupeře tvrdě k zemi
42:13
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Michal Šrajbr (12:4).
42:13
Hušek to parádně trefuje o tyčku
41:45
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jan Páleník, asistoval Filip Hušek (11:4).
38:37
Šejvl teď nebezpečně tečoval před bránou střelu Urbana, ale Šejvlisovi ne a ne tam ten třetí gól spadnout
34:15
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Ondřej Souček (10:4).
34:15
Mikšovský se nejdřív před prázdnou bránou vůbec netrefil do balónku, ale pak vše napravil a dává desátý gól Hradce
33:10
Urban teď vyslal na bránu nebezpečnou střelu
32:40
Hradec dnes předvádí skvělou hru. chybí tomu jen podpora fanoušků
29:22
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček bez asistence (9:4).
29:22
Souček oloupil soupeře o kuličku a doslova zasouvá do soupeřovi brány
27:51
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jakub Kořán, asistoval Karel Šavrda (8:4).
27:51
Jerrymu teď bohužel horký brambor proskákal mezi prsty
27:38
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček, asistoval Adam Středa (8:3).
19:59
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Martin Šejvl, asistoval Dalibor Vlášek (7:3).
19:59
Šejvloun střílí a trefuje se podruhé.
19:59
Střely v první třetině: 13:10
19:45
Vyloučen hráč Jiří Křesák družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
16:53
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Řezanka, asistoval Jiří Křesák (6:3).
16:53
Řezanka z úhlu trefuje a hosté využívají přesilovou hru
15:34
Vyloučen hráč Michal Šrajbr družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
15:01
Hradec má zatím neskutečnou obranu. Blokují střely, a když už to proletí, tak Jerry zatím neskutečně