3:1
3:5
- : -

1. FbK Tábor - Pacovští Honzíci 9:6
3. Lukáš Janura, 7. Tomáš Odložilík, 14. David Vodrážka, 21. Lukáš Janura, 30. Miroslav Hloušek, 32. Tomáš Odložilík, 43. Miroslav Hloušek, 50. Jan Loskot, 55. Marek Janovský - 40. Matěj Doubek, 42. Matěj Doubek, 43. Petr Diviš, 46. Zdeněk Kounek, 47. Michal Hošek, 47. Matěj Doubek; rozhodčí: Václav Paletář - Kamil Vraspír; vyloučení: 4:3; využití: 2:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Miroslav Bouška 28 - Jaroslav Mareš 16; po třetinách: 3:0, 3:1, 3:5;
60:00
Komentář domácích: Dnes to vypadalo na poměrně pohodové utkání, dokud Pacov nezačal proměňovat šance. Naštěstí jsme situaci dokázali ustát a připisujeme tak cenné body do tabulky. Díky soupeři a přejeme klidnou cestu domu.
60:00
Komentář hostí: Dvě třetiny nám tam nepadlo zhola nic. na začátku třetí naopak všechno a sahali jsme i po vyrovnání, ale na to dokázal reagovat soupeř 2 brankami a konec už byl spíš křeč.
60:00
59:48
Vyloučen hráč Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
59:48
Vyloučen hráč Roman Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:27
Timeout Pacovští Honzíci
54:36
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Marek Janovský, asistoval Petr Kutner (9:6).
52:53
Vyloučen hráč David Chvosta družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
51:30
Trestné střílení družstva 1. FbK Tábor neproměnil Petr Kutner.
49:23
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jan Loskot, asistoval Miroslav Hloušek (8:6).
46:57
Timeout 1. FbK Tábor
46:57
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Milan Buřič (7:6).
46:26
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Michal Hošek, asistoval Adam Škoda (7:5).
45:15
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Zdeněk Kounek, asistoval David Chvosta (7:4).
43:05
Vyloučen hráč Pavel Korbel družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za zdržování hry.
42:48
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Petr Diviš bez asistence (7:3).
42:21
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Miroslav Hloušek, asistoval Roman Klípa (7:2).
41:41
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval David Chvosta (6:2).
40:00
40:00
39:34
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Milan Paták (6:1).
31:56
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Tomáš Odložilík, asistoval Jonáš Jandák (6:0).
29:34
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Miroslav Hloušek, asistoval Tomáš Odložilík (5:0).
20:22
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Janura, asistoval Pavel Korbel (4:0).
20:00
20:00
16:44
Vyloučen hráč Petr Kutner družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
15:35
Vyloučen hráč Miroslav Hloušek družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:25
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil David Vodrážka, asistoval Petr Kutner (3:0).
11:49
Vyloučen hráč Adam Škoda družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:52
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Tomáš Odložilík, asistoval Petr Kutner (2:0).
05:37
Trestné střílení družstva Pacovští Honzíci neproměnil Matěj Doubek.
02:40
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Janura, asistoval Marek Janovský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Paletář a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů Pacovští Honzíci: brankář: Jaroslav Mareš; hráči v poli: František Zajíc, Jan Tomšů, Matěj Doubek, Michal Hošek, Tomáš Voldřich
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor: brankář: Miroslav Bouška; hráči v poli: Marek Janovský, Pavel Korbel, Lukáš Janura, Tomáš Odložilík, Jonáš Jandák