1:0
3:2
1:0

1. FbK Tábor - TJ Centropen Dačice 6:5p
7. Marek Janovský, 36. Josef Mareš, 46. Marek Janovský, 49. Petr Kutner, 52. Marek Janovský, 62. Miroslav Klípa - 13. Radovan Kubek, 16. Miloš Procházka, 18. Pavel Stejskal, 54. Radovan Kubek, 56. Pavel Gellner; rozhodčí: Michal Pazderník - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Dušan Václavík 33 - Lukáš Vacuška 29; po třetinách: 1:3, 1:0, 3:2, 1:0;
65:00
Komentář hostí: Dnes vyrovnané utkání, ve kterém byl soupeř o branku šťastnější. Děkujeme za utkání.
65:00
Komentář domácích: Dle mého názoru jedno z našich nejlepších utkání. Až ještě přestane mluvit s rozhodčím, a budeme se soustředit na náš výkon, mohlo by to být ještě lepší. Děkujeme soupeři a přejeme pohodovou cestu domu.
61:28
61:28
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Miroslav Klípa, asistoval Josef Mareš (6:5).
60:52
Vyloučen hráč Pavel Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
60:00
60:00
55:00
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Radovan Kubek (5:5).
53:50
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Tomáš Kubek (5:4).
52:42
Timeout TJ Centropen Dačice
51:05
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Marek Janovský, asistoval Pavel Korbel (5:3).
48:39
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner, asistoval David Vodrážka (4:3).
45:04
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Marek Janovský, asistoval Josef Mareš (3:3).
43:47
Vyloučen hráč Pavel Gellner družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
40:00
39:57
Vyloučen hráč Roman Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nesportovní chování.
35:00
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval Roman Klípa (2:3).
33:17
Vyloučen hráč Jonáš Jandák družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
17:50
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Stejskal, asistoval Miloš Procházka (1:3).
15:23
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Miloš Procházka, asistoval Oldřich Pecha (1:2).
12:05
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Jan Pecha (1:1).
06:03
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Marek Janovský z trestného střílení (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Pazderník a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Tomáš Kubek, Jan Pecha, Kryštof Kůs, Radovan Kubek, Pavel Gellner
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor: brankář: Dušan Václavík; hráči v poli: Pavel Korbel, Lukáš Janura, Tomáš Odložilík, Jonáš Jandák, Marek Janovský