0:5
0:4
- : -

Snipers Třebíč B - FbC Hradec Králové 0:10
13. David Stružinský, 22. Dalibor Vlášek, 27. Matěj Mikšovský, 30. Matěj Mikšovský, 35. Jonáš Mikšovský, 37. Ondřej Souček, 45. Adam Ruprich, 51. Jonáš Mikšovský, 53. Adam Ruprich, 57. Adam Ruprich; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 4:7; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Daňhel 22 - David Šimeček 21; po třetinách: 0:1, 0:5, 0:4;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině 7:14
59:59
Komentář trenéra domácích: "Děkujeme soupeřům za hru"
59:59
Komentář trenéra hostů: "Oproti včerejšku jsme dnes předvedli dobrý taktický a koncentrovaný výkon po celých 60 minut hry. Vyzkoušeli jsme také nový systém, který je v určitých pasáží hry velmi platný. Dojem kazí pouze vysoký počet vyloučení a naopak slabá produktivita v našich přesilových hrách. Cením si udržené nuly a dalšího vítězství. Všem děkujeme za utkání." Černý
56:49
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Ruprich, asistoval Matěj Mikšovský (0:10).
56:26
Hosté ve čtyřech.
56:17
Timeout Snipers Třebíč B
56:17
Vyloučen hráč Adam Benáček družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za bránění ve hře.
55:12
Vyloučen hráč David Šimeček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zdržování hry.
54:26
Vyloučen hráč Dalibor Vlášek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
53:20
Domácí se chtějí dostat do koncovky, nechtějí tento zápas skončit s nulou.
52:47
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Ruprich, asistoval Ondřej Souček (0:9).
52:31
Vyloučen hráč Ondřej Erbs družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
51:30
Domácí golman krásným zákrokem vychytal hostujícího hráče. Hosté stále drží míček na svých hokejkách.
50:39
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Ondřej Souček (0:8).
49:12
47:12
Vyloučen hráč Jakub Diviš družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání.
46:50
Odložené vyloučení, hosté jdou do šesti hráčích v poli.
46:00
Oba týmy v klidu vystřídali.
44:56
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Ruprich, asistoval Adam Středa (0:7).
44:24
44:00
Domácí nepustili hosty k míčku.
42:25
42:24
Vyloučen hráč Lukáš Čubirka družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za držení.
41:30
Hosté nachází mezery v obraně, ale zatím žádnou chybu do mácích nepotrestali.
40:25
Vyloučen hráč Dominik Vošický družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za bránění ve hře.
36:45
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček, asistoval Adam Středa (0:6).
36:10
35:20
Domácí nemají prostor vystřídat, protože hosté kombinují na jejich polovině.
34:17
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Matěj Mikšovský (0:5).
33:00
Domácí si přečíslení (3 na 2) našli velmi dobrý prostor ke střele, míček ale těsně minul branku.
31:00
Hosté držící míček v klidu vystřídali a snaží se poté dostat na útočnou polovinu.
29:58
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Ondřej Souček (0:4).
29:00
Hosté pokazili špatnou přihrávkou standartní situaci v blízkosti velkého brankoviště.
27:20
Hosté hrají od začátku zápasu ve stejném tempu.
26:50
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Adam Středa (0:3).
24:30
Blažek Ondřej sám proti dvěma bránícími hráči si našel prostor pro střelu, branku ale netrefil.
22:30
Hosté si vytváří dobré šance na odskočení od soupeře, domácí golman drží svůj tým.
21:48
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Dalibor Vlášek, asistoval Jan Páleník (0:2).
19:29
Vyloučen hráč Michal Urban družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zdržování hry.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:10
Domácí si díky rychlé kombinaci našli prostor ke střele, míček zasáhl blokujícího hráče.
16:28
15:50
Salák David trefil ležícího golmana na brankové čáře.
14:28
Vyloučen hráč Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
14:00
Hosté v napadání pokračují, chybí jim jen přesná koncová přihrávka.
12:57
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Stružinský bez asistence (0:1).
12:56
Hosté aktivně napadali domácí obranu, toto se jim vyplatilo a dostávají se do vedení.
11:00
Salák Filip vystřelil, ale těsně minul branku.
09:10
Kelblerova střela byla zblokovaná za mantinel, domácí budou pokračovat v útoku po rozehrávce v rohu hřiště.
07:30
Hostující hráč Šejvl Martin vystřelil skrytou střelu, těsně minul branku.
05:50
Domácí měli standartku v blízkosti velkého brankoviště, míček zasáhl golmana.
04:55
Domácí hrají v plném počtu.
03:30
Hosté se zatím nedostali na útočnou polovinu.
02:55
Vyloučen hráč Ondřej Blažek družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za bránění ve hře.
01:10
Domácí zakládají útok dlouhými přihrávkami do rohu hřiště.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Adam Středa, Jonáš Mikšovský, Matěj Mikšovský, Ondřej Souček, Adam Ruprich
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč B: brankář: Jan Daňhel; hráči v poli: Jakub Diviš, Vojtěch Maca, Filip Salák, Dominik Vošický, Michal Kelbler