4:1
0:2
- : -

Pacovští Honzíci - Snipers Třebíč B 8:7
5. Jan Tomšů, 12. Tomáš Dohnal, 13. Jan Tomšů, 15. Jan Tomšů, 26. Petr Diviš, 27. Tomáš Dohnal, 32. Jan Tomšů, 33. Michal Hošek - 4. Martin Rygl, 9. Jiří Špinar, 15. Jiří Špinar, 17. Michal Kelbler, 32. Filip Salák, 56. Michal Kelbler, 59. Filip Salák; rozhodčí: Michal Pazderník - Pavel Urbánek; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Jan Máca 23 - Jaroslav Kučera 17; po třetinách: 4:4, 4:1, 0:2;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostí: Zápas jsme si prohráli vlastníma chybami, za které nás domácí trestali. Děkujeme soupeři za hru.
59:59
Vyjádření trenéra domácích: zlepšený výkon proti včerejšímu utkání nám přinesl zasloužené tři body. Škoda zbytečných vyloučení.
59:48
hosté vyvíjejí tlak, ale domácí zatím odolávají.
58:55
Hosté jsou bez brankáře
58:28
Timeout Pacovští Honzíci
58:28
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Filip Salák, asistoval Jiří Špinar (8:7).
58:28
hosté se svojí aktivitou dostávají na dosah jednogólového rozdílu. Domácí si berou oddychový čas.
58:17
domácí hráč číslo 4 Petr Diviš, teď ustál tvrdý souboj a poslal do šance Matěje Doubka. Ten však minul
56:40
půlka domácího oslabení za námi. Hosté se zatím k žádné velké akci nedostali.
55:40
Vyloučen hráč Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře.
55:09
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Michal Kelbler, asistoval Filip Salák (8:6).
55:09
hosté rychle využívají přesilovku střelou mezi brankářovi nohy.
54:58
Vyloučen hráč Jan Tomšů družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:30
teď zkažená akce domácích 3 na 2, kterou hostě rychle otáčí
51:51
míček se ujal domácí hráč číslo 52 a utíká s ním na druhou stranu až k soupeřově bráně. Svojí sólo akci však zakončuje střelou mimo hřiště.
49:50
akce před bránou hostí. Domácí hráč č. 87 dostal nahrávku před bránu. Tu však míjí.
48:53
tvrdá střela hostí od modré, která lízla tyčku domácí brány.
46:50
Domácí brankář opět chytil tvrdou ránu do ruky a hraje přerušena.
44:43
Domácí hráč teď komentoval situaci na hřišti místem, kde se tělo střetává se židlí.
44:09
Další akce domácích ve vlastním oslabení. Střela ale míří mezi diváky.
43:24
domácí se ale oslabení nezalekli a dostávají se do šance. Střela však letí mimo bránu.
42:12
Vyloučen hráč Michal Hošek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
42:12
další brutální sekání domácího hráče s číslem 87 Michal Hošek za které si odnáší dvouminutový trest.
40:00
40:00
39:59
druhou třetinu jednoznačně ovládli domácí. Jak herně, co je ale důležitější, tak i gólově.
33:43
menší potyčka před domácí bránou, kterou ale rozhodčí rychle ukončují. Nejdříve faul na útočníka hostí. Pak sekání přes ruce domácího brankáře a znovu, ten si to ovšem nechává líbit.
32:25
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Michal Hošek, asistoval Matěj Doubek (8:5).
32:25
nahození na bránu, které brankář hostí vyhazuje před sebe. Pro jeho smůlu, přímo na hokejku domácího útočníka. Jeho úkol už byl velice snadný.
31:32
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Jan Tomšů bez asistence (7:5).
31:32
nahození domácích na branku a hráč s číslem 94 Tomšů Jan svou aktivitou dostává míček za brankářova záda.
31:22
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Filip Salák, asistoval Adam Benáček (6:5).
31:22
míček teď tak hezky zajímavě skákal, až doskákal za záda domácího brankáře
26:42
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Dohnal z trestného střílení (6:4).
26:42
Domácí útočník se ocitá sám před brankářem je ale faulován a domácí mají trestné střílení, které jede Dohnal. Svou rozvážnou chůzí se dostává před brankáře klička, střela a goool. Domácí jdou do vedení 6:4
25:48
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Petr Diviš, asistoval Michal Hošek (5:4).
25:48
Domácí čtyřka má po včerejším hattricku chuť a nyní zvyšuje stav na 5:4
23:51
hosté teď mají šanci využít přesilové hry. Útočník dostává přihrávku před odkrytou branku. Jeho střela však míří kamsi mezi diváky. Ani tam však nedoletěla.
22:49
22:49
domácí hráč Hošek teď dostal 2 minuty za sekání. Trest domácí ještě rozporují, ale marně.
21:01
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč B neproměnil Jiří Špinar.
21:01
hosté teď dostávají možnost trestného střílení. Hráč hostí Špinar šel rozvážně, ale žádnou velkou akci nevymyslel a pouze vystřelil. Jeho střelu domácí brankář s lehkostí vyráží.
20:00
20:00
19:59
končí první třetina, která byla velmi vyrovnaná jak na střely, tak i na góly. Domácí ještě měli možnost rozehrávky v útočné třetině, ale brankář hostí střelu hráče 43 Matěj Doubek vyrazil.
16:40
16:40
Hosté stále bojují. Útočící hráč dostává nahrávku před brankáře a přesnou střelou do šibenice srovnává na 4:4
14:53
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Jiří Špinar bez asistence (4:3).
14:53
těžko říct, co trenér hostů řekl svým svěřencům, ale asi to pomohlo, protože po chvíli snižují na jednobrankový rozdíl
14:35
Timeout Snipers Třebíč B
14:35
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Jan Tomšů, asistoval Michal Hošek (4:2).
14:35
neuvěřitelné 3 přihrávky přes celé hřiště vypracovaly gólovou šanci pro hráče číslo 94 Tomšů Jan, který posílá domácí do vedení o dvě branky.
14:35
Hosté si berou oddychový čas již v 1. třetině
12:17
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Jan Tomšů, asistoval Matěj Doubek (3:2).
12:17
a domácí dostávají chuť do zápasu. Matěj Doubek teď obešel u mantinelu hostujícího obránce a posílá míček hráči 94 a ten již moc dobře věděl, co je jeho úkolem. Domácí se tak ujímají vedení.
11:48
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Dohnal, asistoval Adam Škoda (2:2).
11:48
domácí útočník udržel míček na středu v obranné třetině hostí nahrávka a míček si to již míří za brankářova záda.
09:54
teď bule v obranné třetině domácích, která se povedla až na 4. pokus.
09:51
hosté se teď dostali do situace dva na jednoho. Útočník však promáchl a domácí obránce měl tak šanci mu v druhém pokusu o střelu zamezit.
08:54
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Jiří Špinar, asistoval Martin Rygl (1:2).
08:54
teď situace dva na dva, střela a domácí brankář je bezmocnej a hosté tak zvyšují stav utkání na 1:2
08:25
rozhodčí teď přerušuje hru a napomíná střídačku hostujícího týmu.
07:39
hra se teď přesunula do třetiny hostujícího týmu. K výraznému ohrožení brankáře však nedošlo.
06:58
domácí ztrácejí míček ve vlastní třetině a hned je z toho šance hostí. Ta však končí neúspěchem.
04:51
04:51
ale nedomácí nenechávají dlouho bez odpovědi a domácí hráč 43 nahrává hráči 93 a ten umisťuje přesnou střelou míček za brankářova záda.
03:43
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Martin Rygl, asistoval Ondřej Blažek (0:1).
03:43
chyba v domácí obraně. Hráč nezachytil přihrávku a míček se dostal k protihráči. Útočník hostí dává přihrávku a využívají šanci.
02:30
hra je velmi vyrovnaná a již padlo pár střel na obou stranách, ale k velkým šancím zatím nedošlo.
01:33
domácí nastoupili do zápasu velmi aktivně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Pazderník a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč B: brankář: Jaroslav Kučera; hráči v poli: Jakub Diviš, Dominik Vošický, Filip Salák, Jiří Špinar, Michal Kelbler
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Jan Máca; hráči v poli: Matěj Doubek, Tomáš Krátoška, Adam Škoda, Milan Paták, Tomáš Voldřich