1:1
3:0
- : -

FBC PEAKSPORT LITOMYŠL - FbC Strakonice P.A. 8:4
5. Vilém Nonn, 11. David Mlejnek, 15. Vilém Nonn, 18. Vilém Nonn, 37. Marek Lamplot, 47. Matěj Stejskal, 47. Jiří Boštík, 50. Ondřej Háp - 3. Jiří Křesák, 8. Lukáš Pluskal, 10. Karel Řezanka, 40. Tomáš Mareš; rozhodčí: Daniel Jireček - František Košňar; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Ondřej Vašek 42 - Jaroslav Velek 27; po třetinách: 4:3, 1:1, 3:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí Jakuba Mikeše: dnes jsme do zápasu opět vstoupili dobře. Soupeřovi dělalo problém projít naši obranu. Bohužel ve třetí třetině jsme přestali bránit a soupeř dotáhl zápas do vítězného konce.
59:59
Komentář trenéra domácí Michala Hápa: Po včerejší prohře jsme se probudili a bereme tři body. Opět jsme udělali pár chyb, které soupeř potrestal. V koncovce jsme byli efektivní a šance proměnili. Děkujeme soupeři za utkání a šťastnou cestu domů. Velké díky patří i našim fanouškům.
59:02
Přečíslení Strakonic tři na jednoho končí za mantinelem.
58:30
Strakonice opět v šesti bez brankáře.
57:08
Poslední dvě minuty tohoto utkání.
56:30
Litomyšl vyhazuje na střídá unavenou pětku.
55:28
Strakonice v šesti.
55:27
Timeout FbC Strakonice P.A.
55:25
Tvrdá střela od obránce Strakonic končí za mantinelem.
54:15
Přečíslení Strakonic končí opět Vaškovi v ruce.
52:55
Strakonice hrají v plném počtu.
51:31
Litomyšl se zabydlela na soupeřově půli.
50:55
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za blokování hokejky.
50:30
Litomyšl hrají v šesti rozhodčí ponechává výhodu.
49:21
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp bez asistence (8:4).
48:40
Litomyšl zamkla Strakonice ve vlastním obraném pásmu a oni nemůžou vystřídat.
47:20
Nyní zachránila tyč litomyšlského brankáře.
46:13
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Boštík, asistoval Tomáš Boštík (7:4).
46:02
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Matěj Stejskal bez asistence (6:4).
45:30
Ondřej Vašek opět ukazuje jeho dovednosti, když vyráží míček špičkou nohy
43:30
Přečíslení Strakonic dva na jednoho likviduje domácí brankář.
40:50
Krásnou střelu Strakonic likviduje Litomyšlský brankář.
40:00
40:00
39:45
Ještě nebezpečnou střelu měl obránce Marek Lamplot tuto střelu gólman Strakonic vyrazil maskou.
39:20
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Karel Šavrda (5:4).
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:56
Vyloučen hráč Ondřej Háp družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:30
Protiútok Strakonic likviduje domácí brankář.
36:31
Krásným lobem z vlastní poloviny zvyšuje skóre Marek Lamplot.
36:30
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Michal Háp (5:3).
34:20
Další krásná střela Viléma Nonna který střílel opět z poloviny hřiště, gólman však byl pozorný a vyrazil střelu ramenem.
33:59
Hostí v plném počtu.
33:00
Strakonice pomalu střídají po jednom hráči,Litomyšl má tlak.
31:58
Vyloučen hráč Jakub Mikeš družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nesportovní chování.
30:15
Strakonice jsou na své polovině a vyčkávají na útok Litomyšle.
28:40
Střelu od domácího obránce z poloviny hřešte zablokoval domácí clonící hráč.
27:06
Zmatky na polovině Strakonic.
24:30
Střelou od vlastní branky překvapil domácí obránce Ondřeje Vaška, který byl pozorný a střelu chytl.
23:15
Další krásná střela domácích, ale končí mimo branku.
21:30
Matěj Stejskal se dostal do situace, kdy se ocitnul sám před brankářem hostí, ale nepovedlo se mu překonat ležícího brankáře.
20:37
Strakonice měli přečíslení dva na jednoho, míček však skončil mimo branku.
20:00
20:00
19:00
Poslední minuta 1. třetiny.
18:00
Litomyšli zajistil jednobrankové vedení Vilém Nonn který střelou z poloviny hřiště prostřelil hostujícího brankáče.
17:57
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Vilém Nonn, asistoval Josef Karlík (4:3).
16:53
Litomyšl je opět v pěti a ubránila oslabení bez větších problémů.
16:45
Vyloučen hráč Jakub Mikeš družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za hrubost.
15:30
Litomyšli se podařilo vyhodit a vystřídat unavenou čtyřku.
14:52
Vyloučen hráč Tomáš Novák družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:26
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Vilém Nonn z trestného střílení (3:3).
14:00
Tomáš Boštík našel přihrávkou na slepo svého jmenovce Jiřího Boštíka kterému jeho pokus chytil hostující brankař.
12:40
Litomyšl určuje tempo hry.
12:00
Strakonice mají rozehrávku na vlastní polovině, ale Litomyšl je napadá a nenechává je rozehrát.
10:34
Vyražený míček našel David Mlejnek který byl neomylný a snížil na rozdíl jedné branky.
10:33
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil David Mlejnek, asistoval Jiří Žák (2:3).
09:45
Při zmatku před Ondřejem Vaškem jako první našel míček Karel Řezanka který překonal domácího brankáře.
09:44
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Řezanka, asistoval Lukáš Pluskal (1:3).
07:05
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Lukáš Pluskal bez asistence (1:2).
07:05
Po špatné přihrávce od Viléma Nonna se míček dostal k Lukášovi Pluskalovi který se nemýlil a po krásné akci zakončil před brankářem.
05:45
Litomyšl je opět v obraném pásmu Strakonic a určuje tempo hry.
05:10
Krásnou střelo z poloviny hřiště Litomyšl vyrovnala na 1:1.
04:30
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Vilém Nonn, asistoval Marek Lamplot (1:1).
04:08
Vyloučen hráč Karel Řezanka družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za špatné střídání.
02:08
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jiří Křesák, asistoval Michael Kolínský (0:1).
00:30
Litomyšl drží hosty na své polovině ze kterého následně přichází střela od Tomáše Boštíka mimo bránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a František Košňar.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice P.A.: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Tomáš Houska, Lukáš Pluskal, Jiří Křesák, Karel Řezanka, Michael Kolínský
00:00
Line-up domácích FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Ondřej Vašek; hráči v poli: Marek Lamplot, Tomáš Novák, Josef Karlík, Michal Háp, Matěj Stejskal