2:6
0:8
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - FbC Hradec Králové 2:15
36. Petr Liška, 40. Petr Liška - 6. Filip Hušek, 23. Daniel Elicer, 26. Andrej Tibenský, 31. Tomáš Černý, 34. Filip Hušek, 38. Filip Hušek, 40. Filip Hušek, 43. Ondřej Souček, 45. Adam Petera, 48. Andrej Tibenský, 49. Adam Ruprich, 49. Adam Petera, 54. Ondřej Vykydal, 57. Adam Petera, 57. Martin Neradílek; rozhodčí: Lukáš Ležák - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 4 + Jan Suchý OS:4; využití: 0:3; diváků: 35; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 30, Jakub Hozlár 4 - Jeroným Žižka 20; po třetinách: 0:1, 2:6, 0:8;
60:00
59:59
Počet střel domácích 8. Počet střel hostů 13.
59:59
Komentář trenérů hostí: Předvedli jsem kvalitní a koncentrovaný výkon po celou dobu zápasu a to rozhodlo. Zasloužené vítězství.
59:59
Komentář domácích - výsledek neodpovídá hře. Zápas rozhodli neproměněné šance.
56:32
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Martin Neradílek, asistoval Filip Hušek (2:15).
56:00
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Petera, asistoval Filip Hušek (2:14).
55:05
Domácí se nemohou ani dostat do přečíslení.
53:45
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Vykydal, asistoval Adam Ruprich (2:13).
53:07
Vyloučen hráč Filip Lébl družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za bránění ve hře.
48:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Ruprich bez asistence (2:11).
47:17
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Andrej Tibenský, asistoval Martin Neradílek (2:10).
45:58
Domácí neproměňují nádherný brejk.
45:44
Hosté mají více ze hry.
44:01
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Petera, asistoval Martin Neradílek (2:9).
43:15
Hosté mají více střel více střel než domácí v přesilovce.
42:33
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček bez asistence (2:8).
42:05
Hostující hráč jde sám na brankáře.
41:17
Vyloučen hráč Vojtěch Koudela družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
40:30
Třetí třetina začala ve vysokém tempu.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Hozlár družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
40:00
40:00
39:59
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Petr Liška z trestného střílení (2:7).
39:59
Počet střel domácích 10. Počet střel hostí 15.
39:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Andrej Tibenský (1:7).
37:54
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Adam Petera (1:6).
37:54
Vyloučen hráč Jan Suchý družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nesportovní chování.
37:54
Vyloučen hráč Jan Suchý družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - osobní trest.
35:21
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Petr Liška, asistoval Lukáš Zelenka (1:5).
35:21
Domácí mají důraz před brankou a vstřelují gól.
33:54
Domácí si vytváří šance z přesilové hry.
33:28
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek z trestného střílení (0:5).
33:18
Vyloučen hráč Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
30:55
Domácí jdou sami na brankáře, ale gól nedávají.
30:16
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Černý, asistoval Ondřej Souček (0:4).
29:40
Vyloučen hráč Lukáš Zelenka družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování hokejky.
29:14
Hosté trefují tyčku
27:35
Nebezpečnu střelu domácích chytá golman.
25:48
25:02
Rozhodčí domlouvá hostujícím trenérům.
24:14
Hosté netrefují prázdnou bránu.
22:55
Domácí si v přesilovce nevytvořili žádnou šanci.
22:19
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Daniel Elicer, asistoval Martin Neradílek (0:2).
21:04
Domácí si zatím nevytvořili šanci.
20:40
Vyloučen hráč Andrej Tibenský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Počet střel domácích 4. Počet střel hostů 12.
19:09
Hosté mají z přesilovky hodně šancí, ale neproměňují.
17:58
Vyloučen hráč Lukáš Zelenka družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hra na zemi.
11:45
Hosté více drží balonek, ale domácí statečně brání.
10:28
Hosté zatím více střílí.
05:58
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek bez asistence (0:1).
05:58
První nebezpečná střela hostů končí gólem.
04:04
Hra je zatím vyrovnaná.
03:43
Vyloučen hráč Ondřej Vykydal družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
01:09
První střelu si připisují domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: Jeroným Žižka; hráči v poli: Andrej Tibenský, Martin Neradílek, Filip Hušek, Daniel Elicer, Adam Petera
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Dušan Čapek, Šimon Ledvinka, Petr Liška, Vojtěch Jonák, Jakub Mareš