2:3
7:0
- : -

Pacovští Honzíci - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 12:9
10. Ondřej Šimek, 19. Adam Škoda, 20. Matěj Doubek, 23. Ondřej Šimek, 40. Petr Diviš, 41. Tomáš Dohnal, 43. Ondřej Šimek, 44. Adam Škoda, 49. Matěj Doubek, 55. Matěj Doubek, 57. Jan Tomšů, 60. Ondřej Šimek - 3. Adam Paták, 9. Tomáš Novák, 10. Petr Kuchta, 15. Štěpán Švec, 16. Jiří Žák, 18. Jiří Boštík, 31. Daniel Ondráček, 32. Marek Lamplot, 38. Matěj Stejskal; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 4:3; využití: 2:2; diváků: 26; zásahy brankářů: Jaroslav Mareš 27 - Ondřej Vašek 23; po třetinách: 3:6, 2:3, 7:0;
60:00
59:59
Celkový počet střel: 34:36
59:59
Komentář trenéra hosté: Děkujeme našim fanouškům za celou sezonu. Uvidíme se v září.
59:59
Komentář trenéra domácích: První dvě třetiny jsme prochodili a prokoukali. Ve třetí jsme konečně zařadili vyšší rychlostní stupeň a dokončili i famózní obrat. Škoda, že nejsme schopni odehrát celý zápas s adekvátním pohybem a nasazením, což nám po celou sezonu ubíralo body. Snad se to zlepší v příští sezoně.
59:55
Hošek drží balonek v rohu
59:26
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Ondřej Šimek bez asistence (12:9).
59:25
Ondřej Šimek se prosazuje do prázdné brány a přibližuje Honzíky vítězství.
58:57
Timeout FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
58:57
Vyloučen hráč Adam Škoda družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:57
Adam Škoda dostává dvě minuty za vrážení zády.
58:57
Litomyšl si vybírá oddechový čas.
58:57
Hosté v pěti s prázdnou bránou.
58:40
Honzíci kontrolují balonek a netlačí se do šancí.
57:51
Diviše teď vychytal brankář Vašek
57:25
Vyloučen hráč Matěj Stejskal družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
57:25
Po zákroku na golmana Mareše přichází dvouminutový trest pro Matěje Stejskala.
57:09
Hošek předložil Divišovi, ten ale netrefil zařízení.
56:37
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Jan Tomšů, asistoval Tomáš Krátoška (11:9).
56:37
Tomáš Krátoška našel úplně volného Jana Tomšů, který doklepl balonek do prázdné branky. Honzíci odskakují o dvě branky.
55:53
Do slibné příležitosti se dostal Petr Diviš. Balonek ale v brance neskončil.
55:10
Další střela hostů končí za mantinelem.
54:16
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Petr Diviš (10:9).
54:16
Matěj Doubek lišácky vyřešil přečíslení dva na jednoho. Nejdříve obehrál obránce, poté i brankáře a zakončil do prázdné brány. Honzíci poprvé v zápase vedou.
52:29
Krásná kombinace Honzíků na první dotek gólem nekončí.
51:37
Litomyšl po delším čase usazena na útočné půlce Honzíků.
50:38
Honza Tomšů trefuje tyč!
49:36
Šimka drží střelecká smůla.
49:10
Mareš opět podržel svůj tým. Honzíci mají více ze hry.
48:55
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Adam Škoda (9:9).
48:55
Je vyrovnáno! Kapitán Matěj Doubek využívá přesilovku. Jede od znova.
48:34
Šimek opět těsně minul ve slibné šanci.
47:54
Vyloučen hráč Petr Kuchta družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za držení.
47:54
Litomyšl tahá za záchranou brzdu. Petr Kuchta dostává dvě minuty za držení. Veliká příležitost pro domácí.
47:32
Tlak domácích se stupňuje.
47:18
Hošek trefuje břevno!
46:29
Dohnal namazal Šimkovi. Ten ale netrefil.
46:17
Mezi hráči to teď jiskří. Rozhodčí si předvolávají kapitány.
45:38
Hra se mírně uklidnila. Litomyšl rozehrává v útočném rohu.
44:56
Útočný faul Honzíků
44:48
Doubek netrefil skákavý míček v obrovské příležitosti.
44:09
Obrovský závar před brankou hostů. Žádná ze střel ale nenašla cestu za záda brankáře Litomyšle.
43:41
Střela hostů mimo. Honzíci jsou na koni.
43:00
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Adam Škoda, asistoval Jan Tomšů (8:9).
43:00
Tohle ještě bude drama. Na rozdíl jediné branky snižuje Adam Škoda.
42:55
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Matěj Doubek (7:9).
42:55
Osvědčená spolupráce Doubek - Šimek opět zafungovala. Honzíci se přibližují
42:31
Litomyšl rozehrávala z půlky. Do brejku se ovšem dostali Honzíci, ale k zakončení se nakonec nedostali.
41:33
Patákova střela těsně nad
40:43
Do slibné příležitosti se dostal Šimek. Tentokrát ale nezakončil přesně.
40:33
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Dohnal, asistoval Adam Škoda (6:9).
40:33
Honzíci nyní předvedli parádní akci. Po přihrávce Škody přesně zakončil Dohnal.
39:59
Druhá třetina je za námi. Litomyšl kontrolovala hru po celou třetinu a vypracovala si slibný náskok. V závěru alespoň snížil na 5:9 Petr Diviš. Utkání ještě není u konce.
39:39
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Petr Diviš, asistoval Matěj Doubek (5:9).
39:39
Matěj Doubek z přečíslení trefil pouze tyč. Z dorážky se ale prosazuje Petr Diviš.
37:02
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Matěj Stejskal, asistoval Štěpán Švec (4:9).
37:02
Litomyšl se ovšem rázem prosazuje. Navíc při odloženém vyloučení, takže ještě zbývá 19 vteřin z trestu Doubka.
36:33
Hošek se Šimkem ušetřili cenné vteřinky.
36:21
Ke střele se dostal Šimek, ale jeho pokus by zablokovaný.
35:21
Vyloučen hráč Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
35:21
Další dvě minuty na straně Honzíků. Dvě minuty za sekání dostává Matěj Doubek.
34:45
Hrubou nepřesnost obrany Honzíků řeší až brankář Mareš.
32:53
Po dlouhé době opět tlak domácích.
31:46
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot bez asistence (4:8).
31:46
Markovi Lamplotovi se naskytla veliká příležitost, kterou bez váhání využil. Litomyšl opět odskakuje o čtyři branky.
30:44
Vyloučen hráč Michal Hošek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
30:44
Honzíci jsou nyní velmi nedisciplinovaní. Další dvouminutový trest dostává Michal Hošek.
30:19
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Daniel Ondráček, asistoval Jiří Žák (4:7).
30:19
Litomyšl se prosazuje ze standardní situace. Zvláštní střela backhandem o zem skončile za zády Mareše.
28:08
Vyloučen hráč Adam Škoda družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
28:08
Dvě minuty za sekání dostává Adam Škoda. Litomyšl má také k dispozici první přesilovku.
27:57
odložené vyloučení. Litomyšl na chvíli v šesti.
26:49
Honzíkům nyní chybí přesnost v posledních okamžicích. Ze slibných šancí se žádná branka nezrodila.
25:51
Nebezpečnou střelu Doubka likviduje maskou Vášek. Dorážka Jana Tomšů skončila vedle.
25:19
Škoda pronikl do dobré pozice, ale nepřesně nahrál.
24:03
Mareš si připisuje další zákrok po střele jednoho z útočníků
23:24
Honzíci ztratili balonek na půlce. Hosté ale neměli přesnou mušku.
22:39
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Michal Hošek (4:6).
22:39
Stačily dvě rychlé přihrávky na první dotek. Hošek namazal Šimkovi, který vstřelil svůj druhý gól v utkání.
22:14
Vyloučen hráč Marek Lamplot družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
22:14
Mareš dostal sekeru přes prsty. Rozhodčí vylučují Marka Lamplota na dvě minuty. První přesilovka domácích.
21:44
Doubek se nedočkal podpory spoluhráčů, ale naštěstí byl faulován.
21:14
Hra zatím bez větších příležitostí na obou stranách.
19:59
Je za námi první třetina. Litomyšl se prezentovala aktivnější hrou, která jí přinesla i víc šancí. Domácí ztrácí po první třetině tři branky.
19:11
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Ondřej Šimek (3:6).
19:11
Doubek se od mantinelu uvolnil do středu a s přehledem překonal brankáře Váška.
18:28
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Adam Škoda bez asistence (2:6).
18:28
Adam Škoda vybojoval míček na půlce a dokázal se dostat alespoň k backhandovému zakončení a snižuje na 2:6.
17:48
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Boštík, asistoval Ondřej Háp (1:6).
17:48
Ondřej Háp se prosadil v souboji jeden na jednoho, předložil Boštíkovi, který neměl problém zakončit do prázdné branky.
17:27
Adam Paták zpracoval těžkou přihrávku, ale trefil rameno hostujícího brankáře.
16:14
Do slibné příležitosti se dostal Ondřej Šimek. Brankář Vášek zasahuje.
15:53
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Žák, asistoval Ondřej Háp (1:5).
14:59
Nebezpečná standardní situace hostů. Balonek skončil ale jenom za mantinelem.
14:53
Nedůraz ve velkém brankovišti domácích znamená další gól Litomyšle z dorážky.
14:45
Diviš vybojoval balonek i díky tvrdému zákroku, který mu u rozhodčích prošel.
14:02
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Jiří Žák (1:4).
14:02
Ztrátu Honzíků na půlce potrestal Štěpán Švec.
13:23
Doubek prověřil golmana hostů od půlící čáry
13:00
Dobře vyřešené přečíslení zlikvidoval Mareš
12:22
Závar před brankou domácích řeší faul hostů.
11:05
Mareš si připisuje důležitý zákrok maskou.
10:25
Litomyšl ale nepolevuje a dál trápí domácí na jejich polovině.
09:43
09:43
Rychlá odpověď domácích. Hošek pronikl po pravém křídle, posunul na Doubka a ten předložil Ondřeji Šimkovi, kterému stačila trefit prázdná branka.
09:01
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Petr Kuchta, asistoval Jan Haupt (0:3).
09:01
Petr Kuchta se od mantinelu dostal do středu a střelou do horního rohu zvyšuje na 3:0 z pohledu hostů.
08:30
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Novák, asistoval Jiří Žák (0:2).
08:30
Litomyšl odskakuje o dvě branky. Tomáš Novák dostal před brankou hodně prostoru a na podruhé překonal brankáře Mareše.
08:03
Doubek se neprosadil mezi třemi protihráči.
07:06
Ze standardní situace hostů vznikl pouze brejk domácích. Rozehrávka na útočné půlce Honzíků.
06:33
Litomyšl na moment usazena na její útočné polovině. Větší šance z toho ale nevylezla.
05:23
Dohnal vybídl do dobré příležitosti Šimka. Zasahuje brankář Vašek.
04:15
Mareš si pohlídal střelu mezi nohy.
03:55
Petr Diviš netrefil bránu ze střední vzdálenosti.
03:21
Domácí jsou po úvodní brance mírně zaskočení.
02:54
Vlastní branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Adam Paták (0:1).
02:54
Litomyšl otevírá skóre. Po neštastném odrazu od Adama Patáka končí balonek v domácí brance.
01:40
Šimek nasadil obránci housle a tlačil se do zakončení. Následný závar Honzíků skončil útočným faulem.
00:37
Nebezpečné akce hostů nyní zlikvidoval brankář Mareš.
00:14
Doubek sebral balonek na půlce a poprvé prověřil golmana Litomyšle.
00:01
Pelhřimovskou halou Na Osvobození zazněl úvodní hvizd. Míčku se po buly zmocnili hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Štolc a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Ondřej Vašek; hráči v poli: Petr Kuchta, Marek Lamplot, Matěj Stejskal, Daniel Ondráček, Ondřej Háp
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Jaroslav Mareš; hráči v poli: Petr Diviš, Ondřej Šimek, Matěj Doubek, Michal Hošek, Tomáš Voldřich
00:00
Vítáme Vás u online přenosu z posledního utkání v sezoně 2018/2019. Utkání začne za pár okamžiků.