0:1
- : -
FBK Jeseník
FBK Jeseník
branky (asistence): 18:03 Lukáš Ďopan (Marek Ďopan), 20:39 Martin Příhoda, 29:05 Martin Hudec (Lukáš Ďopan), 35:20 Lukáš Ďopan (Marek Ďopan)
branky (asistence): 03:56 Michal Vařeka (Daniel Venouš), 10:09 Daniel Venouš (Ondřej Mrázek), 10:33 Daniel Venouš (Michal Vařeka), 15:33 Jiří Trávníček (Ondřej Mrázek), 58:29 Jiří Trávníček (Daniel Venouš)

FBK Jeseník - FbC Asper Šumperk 4:5
19. Lukáš Ďopan, 21. Martin Příhoda, 30. Martin Hudec, 36. Lukáš Ďopan - 4. Michal Vařeka, 11. Daniel Venouš, 11. Daniel Venouš, 16. Jiří Trávníček, 59. Jiří Trávníček; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Václav Killar; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 220; zásahy brankářů: Petr Bárta 21 - Antonín Byvan 26; po třetinách: 1:4, 3:0, 0:1;
60:00
Vyjádření Ondřeje Mrázka, trenéra hostů: První třetina vydařená, druhá jsme pustili na míček Jeseník a to se nám hrubě nevyplatilo. V poslední části už rozhodovalo pár šancí. k nám se přiklonilo štěstí. Děkuji soupeři za férový zápas a rozhodčím za perfektní výkon.
60:00
58:30
Timeout FBK Jeseník
58:29
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Daniel Venouš (4:5).
45:19
Vyloučen hráč Zbyněk Slováček družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
35:20
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Lukáš Ďopan, asistoval Marek Ďopan (4:4).
33:46
Vyloučen hráč Matyáš Zapletal družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za držení.
29:05
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Hudec, asistoval Lukáš Ďopan (3:4).
27:32
Jeseník se snaží dát branku, Šumperk zatím odolává
20:39
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Příhoda bez asistence (2:4).
20:00
20:00
18:03
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Lukáš Ďopan, asistoval Marek Ďopan (1:4).
15:33
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Ondřej Mrázek (0:4).
15:13
Vyloučen hráč Libor Procházka družstva FBK Jeseník na 2 minuty za špatné střídání.
10:33
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Michal Vařeka (0:3).
10:09
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Ondřej Mrázek (0:2).
09:52
Zatím sledujeme velice vyrovnaný zápas.
03:56
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Vařeka, asistoval Daniel Venouš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Cholek a Václav Killar.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Michael Maus, Jindřich Kamler, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Daniel Venouš
00:00
Line-up domácích FBK Jeseník: brankář: Petr Bárta; hráči v poli: Marek Ďopan, Lukáš Ďopan, Martin Hudec, Ondřej Stavianis, Jan Lutonský