1:3
- : -
Zlín Lions
Zlín Lions
branky (asistence): 02:14 Jaroslav Vaněk (Petr Graclík), 04:21 Petr Graclík (Jan Němeček), 09:03 Jan Němeček (Petr Graclík), 09:35 Vlastimil Červenka, 35:39 Vlastimil Červenka (Matěj Koňařík), 49:27 Jan Vondřejc (Jan Němeček)
branky (asistence): 10:55 Daniel Bitzánek (Martin Juroš), 24:44 Daniel Bitzánek (Tomáš Vežranovský), 40:50 Daniel Bitzánek (Tomáš Vežranovský), 54:16 Richard Mákký (Martin Juroš), 56:15 Daniel Bitzánek (Martin Juroš)

Zlín Lions - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 6:5
3. Jaroslav Vaněk, 5. Petr Graclík, 10. Jan Němeček, 10. Vlastimil Červenka, 36. Vlastimil Červenka, 50. Jan Vondřejc - 11. Daniel Bitzánek, 25. Daniel Bitzánek, 41. Daniel Bitzánek, 55. Richard Mákký, 57. Daniel Bitzánek; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Kevin Majrich 7, Jaroslav Bartík 10 - Jan Piško 26; po třetinách: 4:1, 1:1, 1:3;
60:00
Vyjádření trenéra domácích: Podařil se nám začátek, bohužel jsme do druhé a třetí třetiny polevili. Ale vítězství jsme udrželi. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů.
60:00
Vyjádření trenéra hostů: Na začátku zápasu jsme se zalekli soupeřova důrazu a rychlosti, ale pak jsme vstali z popela, bojovali a snažili se vyrovnat, co nám síly stačily. Ale nakonec nám štěstěna nepřála, ale vzhledem k vývoji zápasu si Zlín vítězství, tak trošku zasloužil. V prvé řadě děkuju našim klukům, kteří dřeli v 10 lidech a soupeři za další hodnotné zkušenosti.
60:00
59:59
Nepodařilo se :-(
59:34
Hosté se snaží vyrovnat, a tak zkouší hru v šesti.
56:15
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Daniel Bitzánek, asistoval Martin Juroš (6:5).
55:56
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
54:16
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Richard Mákký, asistoval Martin Juroš (6:4).
49:27
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Vondřejc, asistoval Jan Němeček (6:3).
48:14
Adam Korček se po zranění oka už vrátil z úrazovky a přináší dobré zprávy.
45:37
Hosté opět ubránili oslabení.
43:37
Vyloučen hráč Josef Březina družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
40:50
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Daniel Bitzánek, asistoval Tomáš Vežranovský (5:3).
37:31
Vyloučen hráč Petr Fiala družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
35:39
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Vlastimil Červenka, asistoval Matěj Koňařík (5:2).
31:21
Domácí přesilovou hru nevyužili.
29:22
A teď uvidíme první přesilovou hru zápasu, kterou získal tým domácích.
29:21
Vyloučen hráč Martin Juroš družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
14:29
Podle Dana Soukupa je hra stále nahoru a dolů.
11:43
Mira Tkadlec právě orazítkoval levou tyč.
10:55
09:35
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Vlastimil Červenka bez asistence (4:0).
09:03
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Němeček, asistoval Petr Graclík (3:0).
06:53
Němeček ve snaze vystřelit trefil hlavu hostujícího obránce. Adam Korček je nyní ošetřován.
04:21
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Petr Graclík, asistoval Jan Němeček (2:0).
04:21
Němeček našel před bránou zcela volného Graclíka, který neměl problém trefit poloodkrytou bránu.
02:14
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Vaněk, asistoval Petr Graclík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Martin Juroš, Tomáš Vežranovský, Denis Tomančák, Daniel Bitzánek, Filip Matějka
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Kevin Majrich; hráči v poli: Filip Horník, Jaroslav Vaněk, Jan Němeček, Petr Graclík, Petr Pospíšil