2:3
2:2
1:0
0:0
branky (asistence): 01:16 Robin Macek (Lukáš Adámek), 04:01 Patrik Seevald (Vojtěch Trčka), 24:29 Ivan Zajíc (Tomáš Březík), 27:02 Robin Macek (Lukáš Adámek), 45:27 Robin Macek (Ivan Zajíc), rozhodující nájezd Patrik Seevald
branky (asistence): 11:47 Daniel Bitzánek (Tomáš Vežranovský), 18:11 Tomáš Vežranovský, 19:54 Daniel Bitzánek (Martin Juroš), 23:24 Daniel Bitzánek (Tomáš Vežranovský), 35:35 Denis Tomančák (Tomáš Vežranovský)

Florbal Vsetín - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 6:5pn
2. Robin Macek, 5. Patrik Seevald, 25. Ivan Zajíc, 28. Robin Macek, 46. Robin Macek, N Patrik Seevald - 12. Daniel Bitzánek, 19. Tomáš Vežranovský, 20. Daniel Bitzánek, 24. Daniel Bitzánek, 36. Denis Tomančák; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 4:2 + Martin Juroš 5 + ČK1; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Vít Zgarba 20 - Jan Piško 47; po třetinách: 2:3, 2:2, 1:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.
84:59
Komentář trenéra hostů: Začátek jsme docela podcenili a "opět" prohrávali o dvě branky, nicméně posléze jsme se zvedli a otočili zápas v náš prospěch a doslova byli na koni. Toho jsme ale nevyužili a agilnější na tři lajny hrající Vsetín nás fyzicky přehrával. Na konci utkání jsme mohli rozhodnout a perfektně odbránili oslabení, ale nájezdy se nám bohužel nepovedly. Děkuji soupeři za kvalitní zápas v tempu a budeme se těšit na odvetu.
84:59
Komentář trenéra domácích: Velice krásné utkání. Opět nás trápí přesilové hry ve kterých jsme mohli utkání rozhonout. Dva body bereme a doufáme, že je to odrazový můstek k lepším výkonům. Děkujeme soupeři za férové utkání!

Nájezd na branku provedl z družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek hráč Filip Matějka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč Patrik Seevald a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek hráč Daniel Bitzánek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč Robin Macek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek hráč Tomáš Vežranovský a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
64:12
Zajíc krásná sólová akce, golman ho vychytal.
63:18
Zajícovu střelu blokuje obrana Frýdku.
62:42
Adámkova střela trefila dřevěné obložení za bránou.
62:00
Březík dokázal zakončit, ale víc než konstrukci branky netrefil.
61:01
Vsetín roztáčí přesilovkový kolotoč. Hlavní kolotočář nahoře je Adámek.
60:14
Prodloužení, pokračuje přesilovka Vsetína.
60:00
60:00
59:59
Třetí třetina nerozhodla o vítězi dnešního utkání. Bude se prodlužovat.
58:01
Vyloučen hráč Martin Juroš družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 5 minut za nesportovní chování.
58:01
Vyloučen hráč Martin Juroš družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek do konce utkání.
57:14
Frýdek Místek se v přesilovce pořádně k ničemu nedostal.
56:21
Florbal je čím dál víc tvrdší.
55:14
Vyloučen hráč Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:18
Vsetín hraje na balónku, ale ne a ne se dostat do nějaké větší šance.
53:46
Horákova přízemní střela měla sílu i směr, ale golman vykryl místo u tyče nohou.
53:06
Tempo hry se zvyšuje.
52:18
Obranný zákrok Vojty Trčky a úspěšné vyhození. Oslabení Vsetín zvládl.
50:50
Frýdek Místek hraje dobrou přesilovku. Vsetín úspěšně brání.
50:18
Vyloučen hráč Lukáš Adámek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře.
50:05
Florbal teď trošku ztratil na efektivitě. Zato se hraje víc do těla.
49:35
Oba týmy v pěti.
47:35
Vyloučen hráč René Číž družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
47:35
Vyloučen hráč Josef Březina družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
47:34
Důrazný florbal teď hodnotí rozhodčí a právem posílají na trestnou oba hráče.
47:15
Vsetín teď v tlaku na Frýdek.
45:28
Domácí jsou zpět ve hře. Macek dnes hraje výborný zápas a potvrzuje to i tímto gólem, kterým si připisuje hattrick do dnešního zápasu.
45:27
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Robin Macek, asistoval Ivan Zajíc (5:5).
44:28
Na balónku hraje domácí Vsetín a roztáčí kolotoč.
43:06
Důrazný florbal se teď hraje. Trošku houstne atmosféra mezi soupeři.
41:45
Zajíc nahodil na bránu. Bylo to však zbytečné, nikdo tam nebyl.
40:57
Vsetín hraje na míčku.
40:15
Tomančák prověřil Zgarbovou pravou ruku, která byla v postřehu.
40:00
40:00
39:59
Druhá třetina podobná té první. Dramatický zápas plný akcí a hezkého florbalu nám nabídli oba celky. Uvidíme jestli se vyplní Adámkova slova a tři body zůstanou doma. Rozhodně to bude ještě dramatické.
38:59
Nepodařilo se vstřelit gól v přesilovce. Hned po jejím skončení měl Zubek velkou šanci. Balónek vytáhl brankář z brankové čáry.
37:32
Krásná přesilovka Vsetína. Chybí jenom gól.
36:44
Vyloučen hráč Denis Tomančák družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
35:35
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Denis Tomančák, asistoval Tomáš Vežranovský (4:5).
34:37
Probudili se fanoušci a ženou domácí Vsetín kupředu.
33:19
Březík mohl střílet, je však štědrý a nabídl i Zubkovi. Ten s tím však špatně naložil a trefil obránce do břicha.
32:49
Standartní situace Vsetína.
31:58
Hra nabírá na důraze. Daleko víc hráčů po souboji končí na zemi než v úvodu zápasu
30:47
Vsetín ubránil přesilovou hru a navazuje tlakem na Frýdek Místek.
29:47
Minuta do konce Adámkova trestu, ten komentuje na trestné slovy: "Ještě to potahám, myslím že tři body zůstanou doma".
29:12
Hosté se zatím nedostali k pořádné akci v přesilovce.
28:47
28:08
Krásným obranným zákrokem Horák zlikvidoval přihrávku do prázdné brány.
27:03
Adámkovu střelu Piško vychytal, ale na Mackovu dorážku neměl dostatečně dlouhé ruce. Zápas je opět srovnaný.
27:02
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Robin Macek, asistoval Lukáš Adámek (4:4).
26:02
Vstřelená branka Vsetína rozproudila krev jak u diváků, tak u hráčů Vsetína. Hra nabírá obrátky.
25:20
Hosté ve výhodné standartní situaci. Střela zblokována výborným zákrokem obrany.
24:30
Krásnou akcí začatou už od zadu teď předvedli hráči Vsetína a snižují skóre na 3:4.
24:29
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Ivan Zajíc, asistoval Tomáš Březík (3:4).
23:44
Domácí Vsetín uklidňuje hru.
23:24
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Daniel Bitzánek, asistoval Tomáš Vežranovský (2:4).
22:42
21:45
Domácí teď zasypali svatyni Piška několika střelami, ale ani jedna nešla dál než za golmana.
20:30
Zajíc se vydal do útoku, prošel až k bráně, ale golman zlikvidoval jeho šanci.
20:00
20:00
19:59
První třetina nám nabídla skvělou podívanou. Domácí Vsetín rychlým nástupem vstřelil dva góly. Frýdek Místek však nenechal dlouho takové skóre a vyrovnal zápas. Hra je rychlá nahoru, dolů. Hostům se podařilo před koncem dostat do vedení brankou Bitzánka a Vsetín tak ztrácí gól na svého soupeře. Myslím, že zápas ještě bude zajímavý a dramatický.
19:55
Domácí teď zaspali standartní situaci a dostávají smolný gól před koncem třetiny.
19:54
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Daniel Bitzánek, asistoval Martin Juroš (2:3).
19:20
Zubek se prohnal dopředu jak důchodci ve čtvrtek na slevy, ale zakončit nedokázal.
18:11
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Vežranovský bez asistence (2:2).
18:11
Standartní situaci využívají hosté a srovnávají skóre zápasu.
18:00
Nádhernou akci v podání Žůrek-Zajíc likviduje golman hostů.
17:35
Střela Frýdku Místku těsně minula bránu.
16:56
Frýdek napadá rozehrávku Vsetína. Adámek neměl komu dopředu a byl donucen se schovat za bránu.
14:55
Zajíc zachytil rozehrávku hostů a ihned nabídl střelu Žůrkovl, ten ale minul.
14:16
Frýdek Místek jakoby se probudil a dostává se do šancí.
13:00
Březík teď dostal ukázkové "gajdy".
11:48
Frýdek Místek teď využívá tlaku, který udělal na domácí Vsetín a snižují náskok domácích na jeden gól.
11:47
11:00
Hosté teď zatlačili domácí na jejich polovinu, ale k nějaké větší šanci se už nedostali.
09:16
Hra nahoru dolů, nejdřív neproměněný protiútok Frýdku Místku a poté zblokovaná střela Adámka.
08:07
Po zběsilém útoku a spoustě střel z úvodu zápasu, teď domácí uklidňují hru v obraně.
07:28
Březík se teď z obrany vydal na výlet do útoku a nabídl přihrávku Adámkovi před branku.
06:17
Střelu, která sjela Matějkovi po hokejce, Zgarba chytá a domácí rychle rozehrávají.
05:32
Fair play gesto Frýdku Místku a domácí rozehrávají v rohu na útočné polovině.
04:39
Adámek sám před golmanem, ten ale ramenem dokázal na poslední chvíli balónek vyrazit.
04:01
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Patrik Seevald, asistoval Vojtěch Trčka (2:0).
03:26
Seevald zafauloval a Frýdek má rozehrávku na půlce hřiště.
02:48
Domácí Vsetín na nic nečeká a střílí ze všech šancí.
02:09
Látalovu skvělou střelu golman hostů kryje.
01:17
Rychlý protiútok využívá Vsetín gólem, kdy po Adámkově přihrávce Macek srazil míček do brány soupeře.
01:16
00:36
Frýdek Místek v akci před Zgarbou, ale Trčka srazil míček do rohu.
00:20
Po úvodním buly na míčku hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Martin Juroš, Richard Mákký, Tomáš Vežranovský, Denis Tomančák, Daniel Bitzánek
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: brankář: Vít Zgarba; hráči v poli: René Číž, Jakub Maniš, Ivan Zajíc, Tomáš Zubek, Jan Trčka