3:2
- : -
FBK Jeseník
FBK Jeseník
branky (asistence): 07:14 Jan Lutonský (Marek Ďopan), 11:44 Zbyněk Slováček (Jan Lutonský), 32:02 Ondřej Stavianis (Marek Ďopan), 39:52 Martin Příhoda, 39:59 Lukáš Ďopan (Marek Ďopan), 40:37 Lukáš Ďopan (Ondřej Stavianis), 47:21 Ondřej Stavianis (Marek Ďopan), 55:58 Václav Břenek (Martin Hudec)
branky (asistence): 02:57 Daniel Vaverka (Martin Mirga), 51:46 Josef Veselík (Jakub Charvát), 59:00 Vít Charvát

FBK Jeseník - FBC ZŠ Uničov 8:3
8. Jan Lutonský, 12. Zbyněk Slováček, 33. Ondřej Stavianis, 40. Martin Příhoda, 40. Lukáš Ďopan, 41. Lukáš Ďopan, 48. Ondřej Stavianis, 56. Václav Břenek - 3. Daniel Vaverka, 52. Josef Veselík, 60. Vít Charvát; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Václav Killar; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 260; zásahy brankářů: Petr Bárta 8 - Jan Hublar 18; po třetinách: 2:1, 3:0, 3:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Leopolda Čížka: Domácí vyhráli zaslouženě. Byli celý zápas lepším týmem, k čemuž jim přispěla naše pasivní hra. Děkuji soupeři za zápas
60:00
GRATULACE Jeseníčku k zasloužené výhře, čest poraženému Uničovu, velký dík fanouškům za podporu!!!
60:00
Komentář vedoucího týmu domácích: Po vlažné až odbyté první třetině se domácí tým dostal na koníčka a získal potřebný náskok po zbytek utkání. Během zápasu se Ondřej Stavraki zaskvěl asistencí roku, kdy šajtlí alá Tomáš Rosický vyslal Mňauka do golovky, kterou proměnil. Děkujeme hostům že body nechali u nás a rozhodčím za uklidňující výkon. Eskerrit lean a flex FBK Oleee
60:00
59:52
Vyloučen hráč Jiří Valigura družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost.
59:00
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Vít Charvát bez asistence (8:3).
57:10
Krásné střely na obou stranách, fanoušci jsou spokojeni!
55:58
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Václav Břenek, asistoval Martin Hudec (8:2).
54:28
Hra je vyrovnaná a akční, pomocný personál nestíhá spravovat padající mantinely.
51:47
Gratulace Uničovu za vstřelený gól v oslabení!
51:46
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Josef Veselík, asistoval Jakub Charvát (7:2).
50:00
Uničov se pokoušel o několik střel na Bártu, teď už musí bránit v oslabení.
49:58
Vyloučen hráč Daniel Vaverka družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
48:40
Nenasytní jeseničtí fanoušci chtějí 10 gólů, tak pojďme hoši!!!
47:22
ZOOOORBAAAA, Stavíkovi se dnes daří.
47:21
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Ondřej Stavianis, asistoval Marek Ďopan (7:1).
46:30
Brankář Uničova odráží těžké střely.
44:00
Je vidět, že kluci z Uničova jsou mladé krve a dobré kondice, kluci z Jeseníku zase sází na dlouholetou zkušenost.
41:40
Hra graduje, první gól třetí třetiny Lukáše Ďopana byl ihned následován vyloučením Trsťana za hru na zemi, kluci z Uničova se snaží využít přesilové hry.
41:07
Vyloučen hráč Martin Trsťan družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hra na zemi.
40:37
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Lukáš Ďopan, asistoval Ondřej Stavianis (6:1).
40:00
40:00
39:59
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Lukáš Ďopan, asistoval Marek Ďopan (5:1).
39:59
Úžasné zakončení druhé třetiny dvěma góly Jeseníčku těsně před koncem, RAKETOU NA MARS!!!
39:52
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Příhoda bez asistence (4:1).
37:30
Nekompromisní Martin Trsťan zachránil Jeseníček před bránou, dobrá práce!
36:22
Vyloučen hráč Martin Hudec družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání.
35:30
Krásný výběh na bránu dvojie Rokýtka a mladý Plísňák, následně i StaviG, obojí bohužel bez zakončení.
32:03
Náááááádherný gól poměrně dlouho impotentního Ondřeje Stavianise, halou se rozezněla ZORBA, oléééééé
32:02
29:30
Neskutečný zákrok gólmana Bárty pravou nožkou, asi dobrá rozcvička!
28:00
Žádné střely, fanoušci se probouzí a začínají fandit, snaží se hráče vyhecovat k nějaké zajímavé akci.
26:54
Šance se teď přelévají z jedné strany na druhou, jak to asi dopadne?
24:20
Jeseník tlačí soupeře, hra se začíná vyostřovat.
21:29
Krásná práce Martina Trsťana v obraně.
20:00
20:00
17:58
Mamka volá nehádej se Ďope, rodinné drama.
17:57
Krásná střela Marka Ďopana bez zakončení, bratr se hádá s rozhodčím.
13:00
Děkujeme fanouškům za početnou účast a vytvoření krásné atmosféry!!!!!!!
11:44
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Zbyněk Slováček, asistoval Jan Lutonský (2:1).
11:29
Vyloučen hráč Martin Macho družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:00
Jeseník opakovaně střílí na bránu, zatím bez zakončení.
09:00
Zraněn hráč Jeseníku Martin Rokyta, doufejme, že to ještě rozchodí.
08:00
Sledujeme vcelku vyrovnaný zápas, ale na míčku je momentálně více Jeseník.
07:14
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Jan Lutonský, asistoval Marek Ďopan (1:1).
04:00
Na úvod utkání jsme si vyslechli státní hymnu ku příležitosti 100. výročí vzniku Československa a hymnu týmu Jeseníčku: ÁÁÁÁÁÁ nová hala už je tu, v tomhle našem okresu, v tomhle našem okresu v městě Jeseníku. Nananááánáá, nananánáááááá heeeeej Jesenííííík!!!!!!!!!!!
02:57
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Daniel Vaverka, asistoval Martin Mirga (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Cholek a Václav Killar.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ZŠ Uničov: brankář: Jan Hublar; hráči v poli: Martin Mirga, Martin Macho, Daniel Vaverka, Josef Veselík, Jakub Charvát
00:00
Line-up domácích FBK Jeseník: brankář: Petr Bárta; hráči v poli: Marek Ďopan, Jan Lutonský, Lukáš Ďopan, Martin Hudec, Ondřej Stavianis
00:00
Vítáme fanoušky krásného florbalu na utkání Divize D, Dnes soupeří týmy FBK Jeseník a FBC ZŠ Uničov. Přejeme pěknou podívanou.