4:4
- : -
Zlín Lions
Zlín Lions
branky (asistence): 08:38 Filip Horník, 27:48 Jaroslav Vaněk (Jan Vondřejc), 28:31 Vlastimil Červenka (Jan Vondřejc), 33:03 Jan Němeček (Petr Graclík), 43:51 Lukáš Ondroušek (Jaroslav Vaněk), 47:24 Jan Němeček (Petr Pospíšil), 58:45 Jaroslav Vaněk (Vlastimil Červenka), 59:41 Jaroslav Vaněk (Vlastimil Červenka)
branky (asistence): 06:01 Radek Jantoš (Jakub Závoda), 24:26 Lukáš Milerský (Radek Jantoš), 42:18 Jiří Šrámek (Lukáš Milerský), 48:02 Lukáš Louda (Robin Hudec), 56:20 Adam Kučera (Lukáš Louda), 57:38 Adam Kučera (Jan Lukáš)

Zlín Lions - 1. FBK Eagles Orlová 8:6
9. Filip Horník, 28. Jaroslav Vaněk, 29. Vlastimil Červenka, 34. Jan Němeček, 44. Lukáš Ondroušek, 48. Jan Němeček, 59. Jaroslav Vaněk, 60. Jaroslav Vaněk - 7. Radek Jantoš, 25. Lukáš Milerský, 43. Jiří Šrámek, 49. Lukáš Louda, 57. Adam Kučera, 58. Adam Kučera; rozhodčí: Pavel Brückner - Jan Busínský; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Kevin Majrich 15 - Michal Klučár 12, Filip Kloza 4; po třetinách: 1:1, 3:1, 4:4;
60:00
Vyjádření trenéra hostí: "Zlín byl dnes lepší především ve druhé třetině, díky které zápas ovládl, jinak šlo o vyrovnaný duel. Díky za zápas."
60:00
Vyjádření trenéra domácích: Zápas byl od začátku hodně vyhecovaný na obou stranách. Druhá třetina se nám hodně povedla a ve třetí třetině jsme udrželi vítězství. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:41
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Vaněk, asistoval Vlastimil Červenka (8:6).
58:45
57:38
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Jan Lukáš (6:6).
56:20
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Lukáš Louda (6:5).
55:52
Vyloučen hráč Robin Hudec družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
51:11
Vyloučen hráč Petr Graclík družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování.
48:02
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Louda, asistoval Robin Hudec (6:4).
47:24
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Němeček, asistoval Petr Pospíšil (6:3).
43:51
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Lukáš Ondroušek, asistoval Jaroslav Vaněk (5:3).
42:18
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Lukáš Milerský (4:3).
40:28
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Kloza družstva 1. FBK Eagles Orlová
40:00
40:00
Střely na branku ve 2.třetině: 10 - 8. Celkem: 15 - 14.
40:00
36:59
Vyloučen hráč Miroslav Končitík družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování.
36:59
První přesilovku v zápase si zahraje Orlová, po tom, co Končitík vystřelil na brankáře po odpískání.
33:03
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Němeček, asistoval Petr Graclík (4:2).
28:31
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Vlastimil Červenka, asistoval Jan Vondřejc (3:2).
28:31
Zlín teď dvěma rychlými brankami otočil průběžný stav utkání na svoji stranu.
27:48
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Vaněk, asistoval Jan Vondřejc (2:2).
24:26
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Milerský, asistoval Radek Jantoš (1:2).
20:00
20:00
Střely na branku: 5 - 6
20:00
12:21
Trestné střílení družstva 1. FBK Eagles Orlová neproměnil Radek Jantoš.
12:21
Uvidíme nájezd v podání Orlové.
12:21
Hostující Jantoš si ovšem nepřišel na domácího Majricha.
08:38
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Filip Horník bez asistence (1:1).
06:01
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš, asistoval Jakub Závoda (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Brückner a Jan Busínský.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Michal Klučár; hráči v poli: Jakub Závoda, Lukáš Milerský, Radek Jantoš, Martin Tököly, Jiří Šrámek
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Kevin Majrich; hráči v poli: Petr Pospíšil, Filip Horník, Jaroslav Vaněk, Jan Němeček, Petr Graclík