2:0
3:2
- : -

FbC Asper Šumperk - FBC ZŠ Uničov 8:2
2. Petr Matěj, 10. Jiří Navrátil, 20. Jiří Trávníček, 23. Jiří Trávníček, 28. Ondřej Mrázek, 49. Michal Šíma, 49. Michal Vařeka, 53. Petr Matěj - 49. Josef Veselík, 54. Daniel Vaverka; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Šimon Chovanec; vyloučení: 0:2 + Jiří Valigura OS; využití: 0:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Antonín Byvan 13 - Jan Hublar 16; po třetinách: 3:0, 2:0, 3:2;
60:00
Komentář Domácí vyhráli zaslouženě, Po celý zápas diktovali tempo utkání. Nám se nejlépe povedla poslední třetina. Děkuji domácím za zápas.
60:00
Komentář Ondřeje Mrázka: Dnes sme celý zápas bušili do plných, trochu se nám nedařilo udržet v optimálním rytmu, ale povinnost jsme splnili. Děkuji soupeři i rozhodčím za férový zápas.
60:00
53:50
Hosté odpovídají na gol Matěje a přidávají 2. branku v tomto utkání.
53:39
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Daniel Vaverka, asistoval Zdeněk Marčon (8:2).
52:04
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Michal Šíma (8:1).
52:04
Petr Matěj vystřelil ze středu nechytatelnou střelu a posílá Asper do 7 brankového vedení.
48:33
Uničov konečně po x šancích dokázal skorovat a přidává svoji 1. branku v tomto utkání.
48:32
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Josef Veselík, asistoval Jakub Charvát (7:1).
48:23
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Vařeka, asistoval Matěj Mondek (7:0).
48:02
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Petr Matěj (6:0).
45:10
Šímá zkoušel vystřelit z pravého křídla, ale trefil jen 1. bránícího hráče.
44:01
Domácí celek vstoupil do 3. třetiny aktivněji a hraje převážně v útočné části hřiště.
40:00
40:00
39:54
Uničov v přečíslení 3 na 2, ale nedokázal projít přes obránce Šumperka.
34:29
Vyloučen hráč Martin Bazala družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za bránění ve hře.
27:54
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Štěpán Maixner (5:0).
26:44
Uničovský hráč Jakub Charvát prokličkoval Šumperskou obranou a nahrál před bránu volnému Vítu Charvátovi, který i přes to, že stál sám proti Byvanovi, nedokázal vstřelit gol.
23:13
A nejproduktivnější hráč Šumperka Jiří Trávníček se opět projevuje a skoruje par vteřin po skončení přesilové hry.
22:11
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Michal Šíma (4:0).
21:54
Asper začíná 2. třetinu přesilovkou, kterou prozatím ne´dokázal využít.
20:00
20:00
19:55
Vyloučen hráč Jiří Valigura družstva FBC ZŠ Uničov - osobní trest.
19:55
Vyloučen hráč Jiří Valigura družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nesportovní chování.
19:31
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Ondřej Mrázek (3:0).
09:44
Domácí hráč Maus vystřelil od půlky a jeho střelu nešťastně tečnul Navrátil do vlastní brány.
09:43
Vlastní branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jiří Navrátil (2:0).
08:09
Uničov se snaží vyrovnat stav utkání, ale všechny jejich šance chytá dnes skvěle připravený Byvan.
06:40
Další šance Uničova. Charvát vystřelil ze středové čáry, ale trefil jen masku brankáře Byvana.
04:40
Uničovský celek byl teď v tutové šanci, ale nedokázal skorovat.
01:14
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Kubáč a Šimon Chovanec.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ZŠ Uničov: brankář: Jan Hublar; hráči v poli: Martin Mirga, Jakub Charvát, Josef Veselík, Vít Charvát, Martin Bazala
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Jindřich Kamler, Ondřej Mrázek, Jiří Trávníček, Daniel Venouš, Michael Maus
00:00
Vítám vás u dnešního utkání mezi domácím celkem FbC Asper Šumperk a hostujcím celkem FBC ZŠ Uničov.