3:4
- : -
FBK Jeseník

FBK Jeseník - FBC ORCA KRNOV 5:10
7. Martin Příhoda, 36. Lukáš Ďopan, 43. Ondřej Stavianis, 58. Ondřej Stavianis, 60. Ondřej Stavianis - 4. Ondřej Miškov, 5. Jaromír Filip, 15. Ondřej Miškov, 23. Jaromír Filip, 24. Ondřej Miškov, 24. Dominik Fňukal, 44. Jaromír Filip, 48. Ondřej Miškov, 57. Jaromír Filip, 59. Jaromír Filip; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 158; zásahy brankářů: Michal Majsniar 32 - Ondřej Láryš 23; po třetinách: 1:3, 1:3, 3:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra FBC Orca Krnov: Do Jeseníku jsme se moc těšili, skvělé publikum, přátelská atmosféra, dneska jsme chtěli odvézt tři body a máme je. Děkujeme za zápas ; Komentář trenéra FBK Jeseník: Krnov byl dvě třetiny jasně lepším týmem, nedařilo se nám dostat do tempa, soupeř potrestal naše chyby v obraně a zaslouženě si odváží tři body. Děkujeme Krnovu za zápas.
59:43
Zorba se rozezněla halou dnes již potřetí, což znamená, že jindy sterilní Stavík nadobro prolomil svou kletbu hattrickem !!!
59:37
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Ondřej Stavianis, asistoval Lukáš Ďopan (5:10).
59:19
Komentář hostů: Do Jeseníku jsem se moc těšili, skvělé publikum, přátelská atmosféra, dneska jsme chtěli odvézt tři body a máme je. Děkujeme za zápas
58:56
Jde vidět, že krnovský florbal je postavený na jednom kvalitním hráči
58:54
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Adam Blaho (4:10).
57:34
Jeseník chce Krnov ještě alespoň trochu potrápit a tohle jim jde velmi dobře
57:17
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Ondřej Stavianis, asistoval Zbyněk Slováček (4:9).
56:36
47:07
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Jaromír Filip (3:8).
44:52
Vyloučen hráč Štěpán Lhoťan družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
43:24
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (3:7).
43:24
Krnov neusnul na vavřínech a opět navyšuje své vedení, Jaromir Filip si připisuje hattrick
42:15
42:15
Zorba se rozlehla jesenickou halou, FBK JESENÍK OLÉÉÉÉ, ŘECKÉ ŠÍLENSTVÍ!!!!
40:00
40:00
37:46
Hra začíná být konečně koukatelnější, akčnější, zajímavější, vyhrocenější, jen tak dál
35:38
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Lukáš Ďopan, asistoval Jan Lutonský (2:6).
27:21
Vysoká marodka jde na hře Jeseníku hodně znát
24:03
Pojďme si přiznat, že výraznějším týmem na hřišti v úvodu druhé třetiny je stále Krnov
23:45
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Fňukal, asistoval David Musil (1:6).
23:07
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Štěpán Lhoťan (1:5).
22:00
20:00
20:00
14:51
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Adam Blaho (1:3).
11:38
Pojďme si přiznat, že výraznějším týmem na hřišti je tuto třetinu zatím rozhodně Krnov
10:52
Baky maskou odráží další nepříjemnou střelu
09:37
Krnov místy předvádí zajímavou hru jednou rukou, snad se tím jesenická florbalová mládež na tribunách nenechá inspirovat
08:26
Bakymu zatím jeho spoluhráči před branou příliš napomáhají, ale náš golmán se z toho zatím nepos*al a statěčně vychytává záludné střely
06:30
Mňauk byl tvdě faulován, ke štěstí Krnovu to však nezaznamenali rozhodčí vlastním okem, fanoušci se bouří proti takovému chování
06:06
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Příhoda, asistoval Michal Příhoda (1:2).
06:06
Sekání Adama Juřiny tvrdě potrestali Plísňáci
05:52
Vyloučen hráč Adam Juřina družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
04:24
03:25
03:25
Místní maskot jesenické florbalu Komár mohutně zatroubil a vyděsil jesenického brankáře Bakyho tak, až pustil gol
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Müller a Michal Nehera.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: Ondřej Láryš; hráči v poli: Adam Juřina, Adam Blaho, Štěpán Lhoťan, Ondřej Miškov, Jaromír Filip
00:00
Line-up domácích FBK Jeseník: brankář: Michal Majsniar; hráči v poli: Martin Trsťan, Lukáš Ďopan, Martin Hudec, Filip Lutonský, Jan Lutonský