5:2
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - Florbal Vsetín 7:5
3. Lukáš Ondroušek, 17. Jaroslav Vaněk, 42. Petr Graclík, 52. Pavel Balusek, 55. Petr Graclík, 55. Lukáš Ondroušek, 58. Matěj Koňařík - 5. Robin Macek, 12. Tomáš Horák, 35. René Číž, 56. Tomáš Březík, 56. Radim Látal; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Kevin Majrich 20 - Vít Zgarba 29; po třetinách: 2:2, 0:1, 5:2;
60:00
Střely na branku po třetí třetině: Domácí 16 - Hosté 8
60:00
Komentář trenéra domácích Miroslav Kořének: Dnešní utkání zatím pro nás nejtěžší v sezóně. Derby se Vsetínem bývá vždycky vyhrocené, ale nepodcenili jsme to a získali jsme 3 body. Děkujeme soupeřům za zápas a divákům za podporu.
60:00
Komentář trenéra hostů Patrik Seevald: Krásné utkání, derby jak má být. Nic nechybělo snad jen krásné góly. Zlín měl dnes více štěstí a po našich individualních chybách a výpadku na začátku 3. třretiny zvítězil a bere tři body. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na odvetu.
60:00
57:54
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Matěj Koňařík, asistoval Lukáš Ondroušek (7:5).
56:36
Vaněk už je na hřišti s menší boulí na čele.
55:47
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Radim Látal, asistoval Patrik Seevald (6:5).
55:40
Vaňkovi se opět něco stalo, ale odchází po svých a asi to bude zase OK :-)
55:09
Vyloučen hráč Miroslav Tkadlec družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:09
Přesilovku si zahrají také hosté.
55:04
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Březík, asistoval Ivan Zajíc (6:4).
54:36
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Lukáš Ondroušek, asistoval Jaroslav Vaněk (6:3).
54:13
Timeout Florbal Vsetín
54:13
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Petr Graclík bez asistence (5:3).
52:53
Graclík vstřelil další gól.
51:59
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Pavel Balusek, asistoval Matěj Koňařík (4:3).
49:05
Baroň ztrácí míček na půlce, a tak má Macek šanci střílet, ale Majrich zasahuje.
47:25
Ondroušek teď netrefil téměř prázdnou bránu.
46:11
Pospíšilova střela sražena mimo bránu.
44:35
Zlín využívá chyby Vsetína a žene se do útoku.
42:15
Krásnou akci Vsetína Adámek do brány nezakončil.
41:40
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Petr Graclík, asistoval Michal Baroň (3:3).
41:39
Po nahrávce od Baroně Graclík vstřelil branku a výskokem oslavuje.
40:00
40:00
Střely na branku po druhé třetině: Domácí 9 - Hosté 7
40:00
34:20
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil René Číž, asistoval Robin Macek (2:3).
33:32
Graclík bude mít zítra pořádnou berušku na lýtku.
30:34
Trčka dnes nemá dobrý den. Už podruhé mu chyběl jen kousek ke gólu a opět trefuje jen tyč.
28:55
Hosté oslabení ubránili a už hrají v plném počtu.
27:54
Kvůli zraněnému Vaňkovi se hra pozastavila, ale ten se otřepal a odchází na střídačku.
27:28
První střelu v přesilovce brankář s přehledem chytá.
26:55
Vyloučen hráč Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:55
Uvidíme první přesilovku domácích.
25:50
Hra je ve vysokém tempu z jedné strany na druhou, ale hráči zatím nepředvedli nic oslnivého.
24:03
Pospíšil trefuje levou spojnici.
22:26
Trčka právě orazítkoval břevno branky domácích.
20:00
20:00
Střely na branku po první třetině: Domácí 11 - Hosté 10
20:00
17:00
Červenka má dnes motivaci ukázat co umí snad před celou jeho rodinou, a tak hezky rozehrál akci na Ondrouška, kterou Vaněk s jistotou zakončil.
16:59
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Vaněk, asistoval Lukáš Ondroušek (2:2).
16:06
Zlín ustál nátlak Vsetína a jdou do útoku.
13:32
Pospíšil se z obrany vyhnal až k brance Zgarby, avšak neměl komu nahrát :-(
12:02
Majrich si teď zahrál na gymnastu a v provazu vychytal střelu.
11:14
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Horák, asistoval Michal Žůrek (1:2).
09:16
Zlín má převahu ve hře a nepouští Vsetín na balónek.
06:27
Nebezpečná střela Vaňka zblokována.
04:21
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Robin Macek, asistoval Lukáš Adámek (1:1).
03:35
Fair play od hráče ze Vsetína, který přiznal teč míčku.
02:24
Krásnou akci po nahrávce od Vaňka zakončuje Ondroušek.
02:23
00:01
Vítáme vás u online přenosu dnešního derby Zlín Lions a Florbal Vsetín.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Vít Zgarba; hráči v poli: Tomáš Březík, Robin Macek, Tomáš Horák, Patrik Seevald, Lukáš Adámek
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Kevin Majrich; hráči v poli: Jan Vondřejc, Michal Kořený, Jaroslav Vaněk, Lukáš Ondroušek, Vlastimil Červenka