2:0
3:1
- : -

1. FBK Eagles Orlová - FBC ZŠ Uničov 8:2
4. Martin Tököly, 6. Lukáš Louda, 11. Josef Zbořil, 22. Lukáš Louda, 33. Lukáš Louda, 44. Adam Kučera, 56. Jakub Závoda, 59. Lukáš Milerský - 9. Jakub Charvát, 46. Jakub Charvát; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 5:1; využití: 1:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Filip Kloza 31 - Jan Hublar 27; po třetinách: 3:1, 2:0, 3:1;
60:00
Vyjádření vedoucích hostů: Velmi kluzký povrch dělal našim veliké problémy, naši obránci byli trochu nervózní, přesto byly pasáže, kdy jsme byli domácím rovnoceným soupeřem. Orlová má však zkušenější tým, a proto po zásluze vyhrála.
60:00
Vyjádření vedoucího domácích: Nudné utkání pro diváka, zasloužené vítězství. Bohužel zase jsme spalovali šance. Díky soupeři a divákům. Hezký večer.
60:00
59:45
Smilovský už se radoval, ale rozhodčí rozpažuje z důvodů vysoké hokejky.
58:49
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Milerský, asistoval Tomáš Kříž (8:2).
58:49
Sólo snů alá Lukáš Milerský, toho našel Tom Kříž a první jmenovaný stahovačkou překonává Hublara.
58:43
Kučera vykopnul střelou do prázdné brány.
58:00
Zmrzlý zastavil Adamíka a táhne útok Uničova.
57:23
Louda před kasou promáchnul a u míčku hrají hosté.
57:05
Charvát ukázal sprinterský um, míček ho ale zradil a utekl.
55:02
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jakub Závoda, asistoval Lukáš Milerský (7:2).
55:02
Ježíšek přišel dříve a přináši gól z hole kapitána Orlů - Kuby Závody.
54:03
Eagles v plném počtu.
53:26
Hostům ne a ne se podařit najít skulinu v obraně Eagles.
52:03
Timeout FBC ZŠ Uničov
52:03
Vyloučen hráč Tomáš Kříž družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
52:03
Uničov cítí, že mají málo času a tak střádají plány na dobití hradu Eagles a snížení jejich náskoku.
51:40
Signalizovaná výhoda pro Uničov, zaúřaduje Charvát potřetí?
50:58
Hublar vychytal Adamíka po střele z prvný, který pálil po nádherném krosu Konkolského.
49:56
Adamík našel na středu volného Přečka, tomu ale muška nepřála a přestřeluje.
48:53
Smilovský mě skoro vyslyšel, ale jeho projektil zlikvidoval Hublar fantastickým zákrokem.
48:18
Hublar v rychlém sledu likviduje dvě šance Eagles.
47:49
Smilovský mi slíbil gól, ale furt né a né přijít. Čas utíká.
47:04
Jakub Zámečník dostal pobídku od Veverky, první jmenovaný pálil jen do připraveného Klozy.
45:20
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Charvát, asistoval Josef Veselík (6:2).
45:20
Dvě branky Uničova, dvakrát u toho byl Charvát. Ten dokazuje, že když není ranky, není branky a v početní výhodě snižuje.
44:35
Vyloučen hráč Jakub Závoda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
44:35
Nejslušnější hráč Divize to přehnal, zahrál na drsného týpka a naštíví nás u stolečku.
43:48
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Filip Kloza (6:1).
43:48
Kloza životní zákrok, následně životní výhoz a skórující Kučera.
43:24
Konkol zkusil bekhendem, jeho střela ale siť neviděla.
41:57
Loudič použil peprné slova a za řevu : Ty pi.o né po jeho námazu Chárvatovi zachraňuje Kloza.
41:26
Smilovský z výběhu jen do nohou protihráčů, ale míček se odkutálel na čepele jeho spoluhráče.
40:15
Kučera naděloval jesličky svému soupeři, posunul na Toma Milerského, který jen do betonů Hublara.
40:00
40:00
Dnešní utkání sleduje 40 diváků, děkujeme a zveme i na zítřek, kdy se utkáme se Šumperkem.
40:00
Střely po druhé třetině: 10:11
40:00
38:25
37:53
Uničov v přesilovce spíše kombinuje než střílí. Není ranky, není branky.
36:25
Vyloučen hráč Denis Smilovský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za bránění ve hře.
36:25
Marčon udělal Smilovskému kličku, který mu zabránil v pohybu a rozhodčí zvedá ruku.
35:53
Tom Kříž svůj projektil poslal do rukou Hublara.
33:33
Krmášek předvedl nápřah jak Tiger Woods za dob své slávy na greenu, ale Veverka mu střelu zblokoval.
33:15
Zbořil se prezentoval střelou mimo. Snad se mu nějaká střela podaří usadit do brány.
32:01
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Louda, asistoval Tomáš Milerský (5:1).
32:01
Louda si řekl, že ho to tahem nebaví, tak zkusil svůj pověstný projektil a propaluje vše, co mu stálo v cestě.
31:02
Vyloučen hráč Jakub Zámečník družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nesportovní chování.
31:02
Jakub Zámečník mimo hru odkopnul náčiní svému soupeři a vykoledoval si dvouminutový trest.
29:34
Přeček to zkusil krasobruslařsky, za nápad pět bodů, za provedení 0.
29:00
Eagles drží míček na svých čepelích.
27:50
Hublar ukázal lepší pohyby jak kdejaká akrobatka a vytáhnul padáček za svá záda.
27:11
Veselíkova střela byla zablokována.
26:17
Kryštof jen těžko odevzdává milenku, čtěte míček kvůlu faulu a musí se stáhnout.
25:06
Eagles prý měsíc trénovali nesmysly, a tak nedávají góly.
24:49
Hublar dostal hit a probíhá jeho ošetřování.
24:49
Hublar je za potlesku haly připraven k pokračování ve hře.
23:45
Kučerovi s Tomášem Milerským nevyšla akce Tiki - Taka, a tak u míčku Uničov.
23:34
Vidíme teď velmi kouskovanou hru.
21:49
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Louda, asistoval Josef Zbořil (4:1).
21:49
Eagles mělo k dispozici volný úder, Zbořil našel hokejku Loudy, který si řekl, že když dal gól tahem, dá ho i příklepem, a tak ho dal.
21:48
Na Hudce zívala prázdná brána, ten ale nedokázal zasunout.
21:24
Zbořil ukázal všem lekci fotbalu a posílá míček do autu.
20:30
Závoda předvedl sólo přes celé hřiště, přihrál Tomášovi Milerskému, který se mu snažil vrátit, ale Závodovi přeskočil míček v jasné přiležitosti.
19:59
Kloza si poradil s poslední střelou v 1.třetině od Zámečníka bez problému.
16:45
Veverka to myslel lišácky, ale byl zastaven.
16:05
Konkol dostal tvrdý projektil přímo do ucha, nakonec se sbírá bez pomoci na nohy.
15:26
Standa Zámečník v obrovské příležitosti jen do hrudi Klozy!
14:57
14:12
Lukáš a následně Krmášek předvedli dobrou práci na míčku a ubrali bezmála minutu z přesilovky.
12:57
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za blokování hokejky.
12:57
Hráči Uničova si vytvořili tlak a Kučera hasil jen za cenu faulu, druhá přesilovka pro hosty.
12:25
Tomáš Milerský jen do betonů Hublara.
11:34
Kloza ramenem proti střele Bazaly.
10:46
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Josef Zbořil, asistoval Denis Smilovský (3:1).
10:46
Zbořil si naběhl na kros Smilovského a překonal Hublara.,
10:41
Louda tentokrát to zkusil příklepem, jeho střela ale mířila mimo.
10:08
Lukáš Milerský ukličkoval dva protihráče, následně se pokusil vystřelit, ale střela mu nesedla.
09:28
Marčon předvedl dobrou práci v defenzívě a získává míček pro své spoluhráče.
08:07
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Charvát, asistoval Zdeněk Marčon (2:1).
08:07
Marčon žabičkou našel Charváta, který překonal Klozu.,
07:37
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
07:37
Hosté se prodírali dopředu skrz les hokejek, rozhodčí uviděli sekání od domácího Kučery a následně posílají Eagles do 4.,
07:05
Hublar vytáhnul prudkou ránu Kučery.
06:26
Krmášek svým krosem našel Tokolyho, který trefil ale přesouvajícího se Hublara!
05:14
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Louda, asistoval Denis Smilovský (2:0).
05:14
Celá hala se diví, Louda totiž zkusil střelu tahem z půlky a ta zapadla ke vzdálenější tyči. První gól ever. ,
04:53
Standa Zámečník dokázal čistě zastavit Smilovského a získává míček pro Uničov.
04:15
Tomáš Milerský vybojoval míček a vyzkoušel pozornost Hublara, ten byl připraven.
03:03
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Martin Tököly, asistoval Filip Konkolský (1:0).
03:03
A máme tu první branku zápasu. Konkolský našel volného Tokolyho na středu, který dobře umístěnou střelou posílá Eagles do vedení.
02:43
Bazala ztečoval Konkolské ránu mimo tři tyče.
02:20
Konkolský svým pohybem zbavil Charváta míčku a zakládá útok Eagles.
01:43
Hublar si poradil se slabým pokusem Hudce.
00:55
Uničov již podruhé vystil přihrávku Eagles a v šanci se objevil Jakub Zámečník, který pálil těsně vedle Klozovi brány.
00:20
Mirga zastavil pas Závody na Lukáše Milerského.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lepík a Ondřej Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ZŠ Uničov: brankář: Jan Hublar; hráči v poli: Martin Mirga, Martin Bazala, Zdeněk Marčon, Jakub Zámečník, Daniel Vaverka
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Filip Kloza; hráči v poli: Jakub Závoda, Tomáš Kříž, Tomáš Milerský, Lukáš Milerský, Adam Kučera