1:3
1:5
- : -

1. FBK Eagles Orlová - FbC Asper Šumperk 3:8
19. Lukáš Milerský, 22. Denis Smilovský, 43. Tomáš Milerský - 27. Jiří Trávníček, 28. Daniel Venouš, 28. Petr Matěj, 41. Jiří Trávníček, 53. Petr Matěj, 54. Daniel Venouš, 54. Ondřej Mrázek, 59. Michal Šíma; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Michal Klučár 21 - Antonín Byvan 21; po třetinách: 1:0, 1:3, 1:5;
60:00
Vyjádření vedoucího hostů pana Mrázka: Děkujeme Orlové za kvalitni utkání, které se hrálo v tempu.
60:00
Vyjádření vedoucího domácích pana Loudy: Do stavu 2:0 jsme hráli florbal jaký jsme chtěli, od prvního obdrženého gólu po naší chybě jsme začali hrát totální hovno, od stavu 2:3 začal Šumperk zdržovat hru za svou bránou a my jsme se s tím nedokázali vypořádat. Všechny obdržené góly byly po obrovských osobních hrubkách a stálo nás to zápas. První půlku sezóny máme za sebou. Několikrát jsme ztratili zbytečně body, snad nás to nebude na konci mrzet.
60:00
58:48
Šumperk přesilovku využívá a zvyšuje.
58:47
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Petr Matěj (3:8).
58:06
Vyloučen hráč Jakub Závoda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
58:06
Rozhodčí oceňují domácího kapitána na dvě minuty za hrubost a Šumperk dostává přesilovou hru.
57:29
Šumperk hraje takticky a nepůjčuje domácím míč.
55:27
Šumperk drží více míček na svých hokejkách a šetří čas.
54:34
Eagles se ale nevzdává a stále aktivně presuje.
53:49
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Daniel Venouš (3:7).
53:49
Venouš s Mrázkem zcela rozebrali obranu Eagles, dvakrát si spolu nahráli a na Mrázka zívala prázdná brána.
53:12
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Štěpán Maixner (3:6).
53:12
Maixner u mantinelu našel volného Venouše, který táhem vymetl pavučiny v Klučárovi bráně.
52:29
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Matyáš Zapletal (3:5).
52:29
Šumperk si dobře rozehrál volný úder a skrz zeď propaluje Matěj a posílá Šumperk do trháku.
52:09
Kříž jako správný defender odpálil míč, který mířil do prázdné brány.
51:40
Hra je velmi kouskovaná, ani jeden tým nechce udělat chybu.
50:37
Orlová vysunala svůj presink a čekají na chybu Šumperka.
49:28
Byvan našel v rukou střelu Loudy.
48:42
Eagles v plném počtu.
48:19
Louda je jako velká zeď a proto většinu střel pochytá už on.
47:40
Orlová vykrývá prostor , Šumperk nemá moc místa v přesilovce.
46:42
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za blokování hokejky.
46:42
Přesilovka pro Šumperk, za blokování hole míří na trestnou lavici Kučera.
45:33
Zbořilův projektil byl malinko nad, šance jsou.
44:36
Klučár akrobaticky proti střele Mrázka.
44:03
Kamler zachránil lob, který už mířil na volného Tomáše MIlerského, který by zakončoval sám.
42:40
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Lukáš Milerský (3:4).
42:40
Jenže Eagles má něco speciálního a to je duo bratrů Milerskách, kdy Tomáš zužitkoval přihrávku Lukáše, máme sníženo na rozdíl jediné branky. Dřeme dál.
42:19
Tom svými lobíky zásobuje spoluhráče, těm se ale zatím nedaří je proměnit.
41:21
Zbořil vidí do budoucnosti, viděl tuhle nahrávku Šumperku, tak se jí rozhodnul vypíchnout.
40:21
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Daniel Venouš (2:4).
40:21
Venouš s Trávníčkem vykombinovali obranu Eagles a první jmenovný se sám před Klučárem nemýlil.
40:00
40:00
Dnešní utkání sleduje 20 diváků.
40:00
39:47
Lukáš MIlerský v obrovské šanci po lobu Toma Kříže sám před Byvanem trefuje tyč!
38:50
Klučár si poradil se střelou Trávníčka z rohu.
38:11
37:55
Závoda chce zelenou helmu za Radegast Index, zarval jako bojovník, vypíchnul míček a získává čas pro Orlovou.
37:08
Šumperk taky postavil přesilovkový vzorec a hledá skulinu.
36:11
Vyloučen hráč Josef Zbořil družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
36:11
Mrázek to zkoušel individuálně přes tři, byl sesekán a za katr míří Zbořil.
34:45
Šumperk dobře pokrývá prostor a nedává šanci Orlové zakončit.
33:34
Eagles má postavený přesilovkový vzorec a hledá skulinu.
32:58
Vyloučen hráč Michal Šíma družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
32:58
Šíma si spletl sport a šermířsky to zkusil na Klučára, což se rozhodčím nelíbilo a vyhazují Šímu za sekání.
32:31
Křyštof u toho přemýšlí, ale míček mu utekl, a tak z šance nic nebylo.
31:12
Šumperští mají dobré decibely v hlasivkách a teď spílají sudímu, který podle nich neviděl dvouminutové vyloučení.
30:33
Au, to bolí, řekla si lezecká stěna po střele Mrázka nad.
30:08
Šumperk odevzal míček a útočit může Eagles.
29:16
Kučera chtěl být autorem vyrovnávacího gólu, ale Byvan jeho pokus bekhendem lapil.
27:44
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Michal Šíma (2:3).
27:44
Šumperk otáčí stav utkání! Šíma našel žabkou Matěje, který dokázal překonat Klučára.
27:22
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Ondřej Mrázek (2:2).
27:22
Minuta a jedenáct vteřin dělilo vyrovnávací gól, po několika odrazech před bránou Eagles si našel míček Venouš a vyrovnává.
26:52
Tom Kříž nenašel svým pasem Kučeru.
26:11
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Štěpán Maixner (2:1).
26:11
Klobouk dolů před akci, kterou předvedl Jirka Trávníček, který ve velkem brankovišti vymíchal tři své strážce a dokázal zakončit do horního růžku.
25:00
Kamler alá Messi vypichuje míček a zákládá útok Šumperku.
24:27
Venouš si neseřídil mířidla a pálil mimo.
23:31
Tom Kříž fotbalově zachraňuje proti přečíslení.
23:03
Klučár si poradil s pokusem Maixnera, který následně fauloval a odevzdává míček domácím.
22:40
Klučár se stihl přesunout proti střele Venouše.
21:25
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Denis Smilovský, asistoval Robin Hudec (2:0).
21:25
Smilovský splnil, co mi včera slíbil, po krásné zadovce Hudce překonává Byvana.
20:00
20:00
18:12
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Milerský, asistoval Adam Krmášek (1:0).
18:12
Malá chyba v rozehrávce horstů byla L. Milerským hned potrestána. Ocitl se sám před golmanem hostí.
13:00
Hra je vyrovnaná, pěkné šance na obou stranách. Je vidět, že soupeři jsou sousedy v tabulce.
11:18
Během přesilovky Orlové opět pouze 3 střely nad nebo do prvního hráče.
09:17
Vyloučen hráč Matěj Mondek družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
06:45
Vyloučen hráč Filip Konkolský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
06:00
Během přesilovky Orlová vystřelila 3x, ale vždy do prvního hráče soupeře.
03:20
Vyloučen hráč Ondřej Mrázek družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
03:18
Hra zatím nahoru dolů, ale prakticky žádná střela a ohrožení branek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Jiří Trávníček, Michael Maus, Ondřej Mrázek, Daniel Venouš, Štěpán Maixner
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Michal Klučár; hráči v poli: Jakub Závoda, Tomáš Kříž, Tomáš Milerský, Lukáš Milerský, Adam Kučera