3:4
2:3
- : -

FBC ORCA KRNOV - FBC ZŠ Uničov 5:8
21. Ondřej Miškov, 26. Jaromír Filip, 33. Jaromír Filip, 41. Jaromír Filip, 60. Jaromír Filip - 6. Jakub Charvát, 23. Zdeněk Marčon, 30. Jiří Valigura, 30. Jakub Charvát, 31. Zdeněk Marčon, 52. Jakub Zámečník, 55. Zdeněk Marčon, 58. Zdeněk Marčon; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 3:2; využití: 2:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Adam Daněk 13 - Jan Hublar 21; po třetinách: 0:1, 3:4, 2:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Zápas se nám vůbec nepovedl, gratulujeme soupeři k vítězství.
59:59
Komentář trenéra hostů: Myslím, že jsme zaslouženě vyhráli, kluci plnili všechno, jak měli. Děkuji soupeři za zápas.
59:54
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (5:8).
59:10
Vyloučen hráč Jakub Charvát družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
57:46
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Zdeněk Marčon bez asistence (4:8).
54:51
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Zdeněk Marčon bez asistence (4:7).
51:06
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Zámečník bez asistence (4:6).
39:33
Vyloučen hráč Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
35:40
33:27
Vyloučen hráč Ondřej Miškov družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
32:27
32:19
Vyloučen hráč Josef Veselík družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
30:10
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Zdeněk Marčon, asistoval Jakub Zámečník (2:5).
29:23
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Charvát, asistoval Josef Veselík (2:4).
29:07
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jiří Valigura, asistoval Zdeněk Marčon (2:3).
27:42
Vyloučen hráč Adam Blaho družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:30
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Adam Juřina (2:2).
22:39
20:53
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov z trestného střílení (1:1).
20:00
20:00
15:02
Časoměřič právě omylem přerušil utkání
05:48
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Charvát, asistoval Jiří Valigura (0:1).
04:06
Zatím bez branek
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ZŠ Uničov: brankář: Jan Hublar; hráči v poli: Stanislav Zámečník, Jiří Valigura, Zdeněk Marčon, Josef Veselík, Vít Charvát
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: Adam Daněk; hráči v poli: Adam Juřina, Adam Blaho, Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Ondřej Janáč