3:2
0:1
- : -

SK K2 Prostějov - FBC ORCA KRNOV 5:6
6. Jakub Krnáč, 19. Jakub Krnáč, 22. Jakub Krnáč, 30. Ondřej Král, 30. Karel Hloch - 7. Štěpán Lhoťan, 9. Ondřej Miškov, 11. Ondřej Miškov, 37. Jaromír Filip, 40. Ondřej Miškov, 45. Jaromír Filip; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Václav Killar; vyloučení: 3 + Karel Hloch OS:1; využití: 0:0; diváků: 120; zásahy brankářů: Jan Weidinger 20 - Adam Daněk 19; po třetinách: 2:3, 3:2, 0:1;
60:00
59:59
komentář trenéra hostů: "Krásně vyhecované utkání, to máme rádi. Vítězství chutná dvakrát tolik. Skvělá atmosféra, díky za utkání."
59:59
komentář trenéra domácích: "Gratuluji soupeři k vítězství. Zápas jsme si bohužel prohráli v druhé třetině, kde soupeř srovnal a ve třetí třetině nám odskočil na jeden gól. My už jsme nedokázali reagovat. Přeji šťastnou cestu domů."
59:10
Timeout SK K2 Prostějov
59:10
Martin Fráňa rozděluje úlohy na poslední minutu hry.
58:07
Domácí v pěti.
56:07
Vyloučen hráč Karel Hloch družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování.
56:07
Vyloučen hráč Karel Hloch družstva SK K2 Prostějov - osobní trest.
56:07
Honza nepropustí do své sítě ani mušku.
56:07
Kája Hloch neudržel nervy na uzdě a to se rozhodčím nelíbilo.
55:45
"Chachacha." Ozvalo se z prostějovské střídačky.
54:20
Ruce nahoře, řev všude kolem, ostré souboje. Tak nějak by se teď dal popsat vývoj zápasu.
53:25
Honza Hél má ostré lokty.
53:00
Hráči Krnova dnes místy předvádí parádní divadelní představení.
52:11
Vyloučen hráč Karel Hloch družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
52:02
Honza Weidinger má za zády nedobytnou tvrz.
50:45
Hráč hostů 91 se bleskurychle probral ze stavu bezvědomí a ležení na zemi do stavu střelby na odkrytou branku Prostějova. Ze střídačky domácích se ozvalo: "Zázrak!!!"
49:14
Zdena Fojt se rozhodl, že míček do branky doveze. To aby začal kopat tunel.
45:00
Pět minut je pryč stejně jako vedení.
44:54
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (5:6).
44:11
Prostějovský útok byl postupný v pohybu směrem za zadní mantinel.
43:01
Aktivní napadání Prostějova dělá nejednu vrásku krnovské obraně.
40:00
40:00
39:34
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Jaromír Filip (5:5).
37:30
Smička nalezen na středu. Branka hostů nenalezena.
36:21
Dnes můžeme na tribuně spatřit spoustu skvělých a vážných osobností jako například legendárního Patrika Dankoviče.
36:05
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Adam Blaho (5:4).
31:25
Nyní se však ukázal i brankář hostů s parádním zákrokem proti samostatnému úniku.
29:12
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Karel Hloch, asistoval Zdeněk Fojt (5:3).
29:05
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Ondřej Král, asistoval Marek Judas (4:3).
29:05
Krásnou individuální akcí se prosazuje 160cm vysoký Ondřej Král.
27:55
Skvělou atmosféru dnešnímu utkání dodává domácí kotel
22:55
Vyloučen hráč Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
21:53
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Zdeněk Fojt (3:3).
20:00
20:00
19:50
Brankář domácích se ke konci třetiny vytáhl se skvělým zákrokem proti crossové přihrávce.
18:36
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Jan Hél (2:3).
18:26
Vyloučen hráč Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
10:04
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Adam Juřina (1:3).
08:46
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov bez asistence (1:2).
06:20
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Štěpán Lhoťan, asistoval Ondřej Miškov (1:1).
05:27
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Jan Smička (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Kubáč a Václav Killar.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: Adam Daněk; hráči v poli: Adam Blaho, Štěpán Lhoťan, Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Dominik Fňukal
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Jan Weidinger; hráči v poli: Pavel Bezouška, Marek Vlček, Jan Hél, Libor Čmela, Jan Smička